25+ Şık Gece Elbiseleri

Reklam:

Özel günlerinizde ne giyeceğinizi bulamıyor musunuz? Genelde kadınların en büyük derdi; bir yere giderken ne giyeceğini düşünmek ve ona uygun bir kombin oluşturmaktır. Her kadın gece elbisesi seçerken, en şık ve en dikkat çekici modeli bulmak ister. Hazır yılbaşına da çok az kalmışken; en şık elbiseyi bulmanız için size yardım etmek istedik. Bu yılın trendleri ve ünlü modacıların elbiselerini birleştirerek; sizin için oluşturduğumuz şık gece elbiseleri arasında kendinize uygun bir modeli bulabilirsiniz.

1. Her kadının siyah bir elbisesi olmalı! Özel günlerinizin kurtarıcısı olabilecek ve birçok farklı renk ve tarzda aksesuarla kombinlenebilecek siyah elbiseler, özel günlerin en çok tercih edilen parçalarındandır.

Her kadının siyah bir elbisesi olmalı...

2. Sırf taşlardan ya da aynalardan oluşan, farklı ve dikkat çekici bir elbiseye ne dersiniz? Bu yılın gece elbisesi modellerinde, birçok ünlü modacının tasarımları bu yönde…

Sırf taşlardan ya da aynalardan oluşan, farklı ve dikkat çekici bir elbise...

3. Futuristik kesimli elbiseler, modern bir hava yaratmak ve gecenin en şık kadını olmak için yardımcınız olacaktır.

Futuristik kesimli elbiseler...

4. Bu yılın moda renklerini de gece elbiselerinizde kullanmayı ihmal etmeyin.

Bu yılın moda renklerini de gece elbiselerinizde kullanmayı ihmal etmeyin...

5. Modern ve minimalist tasarımlar, her zaman dikkat çeken ve çok trend görünen elbiselerdir. Bu tarz bir elbiseyi yine modern ve farklı aksesuarlarla kombinleyerek güzel görünebilirsiniz.

Modern ve minimalist tasarımlar...

6. Gece elbiselerinin olmazsa olmazı dekoltelerdir. Dekolteli bir model tercih edecekseniz, bu dekoltenin bir bölgede yoğunlaşmasına dikkat edin. Hem bacak, hem sırt, hem göğüs gibi birden çok dekolte basit görünmenize neden olacaktır; unutmayın.

Gece elbiselerinin olmazsa olmazı dekoltelerdir...

7. Yılbaşına çok az kaldı; partide ne giyeceğinize karar verdiniz mi? Altın ve beyazın mükemmel uyumu, siyahın bir parça asaletiyle birleşince; yılbaşına yakışan bir elbise olması kaçınılmaz.

Altın ve beyazın mükemmel uyumu...

8. Gri, bu kışın da rengi olmaya devam ediyor. Ara tonlardan biri olan gri bir çok farklı, pastel tonla da kombinlenebilir.

Gri, bu kışın da rengi olmaya devam ediyor...

9. Bu yıl altın trendi her yerde; özellikle siyah ve altın, birbiriyle uyum içinde ve kaliteli bir görünüm için ideal olacaktır. Gece kıyafetinizde bu renklerin ağırlıkta olduğu bir kombin yaratabilirsiniz.

Bu yıl altın trendi her yerde...

10. Tüyler, bu sezonun trend detaylarından biri. Dantel, transparan ve tüy gibi trend ayrıntıları bir arada kullanarak şık bir gece elbisesi oluşturabilirsiniz.

Dantel, transparan ve tüy gibi trend ayrıntıları bir arada kullanarak şık bir gece elbisesi oluşturabilirsiniz...

11. Mat tonlardaki modern elbiseler, her zaman trend görünmenizde yardımcı olacaktır. Bu tarzdaki elbiseleri dikkat çekici aksesuarlarla kombinleyerek, fazla renk katmadan da şık olabilirsiniz.

Mat tonlardaki modern elbiseler...

12. Metalik tonlar ve metal aksesuarlar, bu senenin modasında büyük bir yere sahip. Modern ve dikkat çekici bir hava yaratacak olan metal detaylar ve tonlar, gece elbiselerinizi şık bir hale sokacaktır.

Metal detaylar ve tonlar, gece elbiselerinizi şık bir hale sokacaktır...

13. Parlak, yeşil bir elbise yılbaşı partilerinin vazgeçilmezidir! Yılbaşı partisinde böyle bir elbiseyle çok hoş görünebilirsiniz.

Parlak, yeşil bir elbise yılbaşı partilerinin vazgeçilmezidir...

14. Bu yılın moda rengi olan mavi; gece kıyafetlerinizi modern bir havaya sokacaktır. Özellikle mavinin metalik tonlarını, gece mavisi, safir rengi, kobalt gibi tonlarını tercih edebilirsiniz.

Bu yılın moda rengi olan mavi; gece kıyafetlerinizi modern bir havaya sokacaktır...

15. Transparan modası, gece kıyafetlerine en çok uyan trendlerden biri. Özellikle farklı detaylar ve işlemeler içeren transparan modeller çok trend duracaktır.

Transparan modası, gece kıyafetlerine en çok uyan trendlerden biri...

16. Kırmızı, her sezonun vazgeçilmez rengi olacaktır. Çok feminen bir renk olan kırmızıyı gece kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz.

Kırmızı, her sezonun vazgeçilmez rengi olacaktır...

17. Gece kıyafeti denildiğinde tek parça bir elbise aklınıza gelmesin. Daha modern bir hava için iki parça da kullanabilirsiniz. Bir büstiyer ve etekle de en şık elbiselerden daha dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Bir büstiyer ve etekle de en şık elbiselerden daha dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz...

18. Rengarenk taşlardan oluşan elbiseler, dikkat çekmek için en ideal olan modellerden biridir.

Rengarenk taşlardan oluşan elbiseler...

19. Beyaz, mini bir elbise, minimalist yapısıyla modern bir görünüm oluşturacaktır. Farklı ve dikkat çekici tonlardaki aksesuarlarla elbisenizin havasını arttırabilirsiniz.

Beyaz, mini bir elbise, minimalist yapısıyla modern bir görünüm oluşturacaktır...

20. Dikkat çekici desen ve renklerdeki elbiselerinizin altında ten rengi bir ayakkabı kullanarak; şık elbisenizin dikkat çekiciliğini arttırabilir ve tarz olabilirsiniz.

Dikkat çekici desen ve renklerdeki elbiseler...

21. Siyah, altın ve payetlerden oluşan dikkat çekici, parıltılı bir elbise sayesinde partilerin en dikkat çekici ismi siz olacaksınız!

Siyah, altın ve payetlerden oluşan dikkat çekici, parıltılı bir elbise...

22. Pastel tonlardaki gece elbiseleri, altın takılarla kombinleyerek modern bir havaya sokabileceğiniz ve abartılı olmayan modellerdir.

Pastel tonlardaki gece elbiseleri...

23. Çan etekli mini elbise modelleri, birçok uzun gece elbisesinden daha modern ve dinamik bir hava oluşturabilir.

Çan etekli mini elbise modelleri...

24. Bu yılın en trend renklerinden biri olan avcı yeşili bir elbise, özellikle yılbaşı partilerinde sizi harika gösterecektir. Altın tonlarıyla da bu rengin uyum sağladığını unutmayın.

Bu yılın en trend renklerinden biri olan avcı yeşili bir elbise...

25. Bu senenin gece kıyafeti trendleri arasında; dekolteli tulum modelleri de var. Oldukça modern bir hava yaratan tulumlar, dikkat çekici renk ve modellerle karşımıza çıkıyor.

Bu senenin gece kıyafeti trendleri arasında; dekolteli tulum modelleri de var...

26. Sırf taşlardan oluşan, göz alıcı bir elbiseyle dikkat çekmemeniz mümkün değil gibi duruyor. Böyle bir elbise tercih ettiğinizde başka abartılı bir aksesuar kullanmamaya ve olabildiğince sade olmaya özen gösterin.

Sırf taşlardan oluşan, göz alıcı bir elbiseyle dikkat çekmemeniz mümkün değil...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN