25+ Pierre Cardin Çanta 2014-2015

Reklam:

50’li yıllardan beri moda dünyasında büyük b ir yere sahip olan Pierre Cardin, kaliteli ve dikkat çekici çanta modelleriyle bayanların en çok tercih ettiği markaların başında geliyor. Tarzınıza uygun, beğeneceğiniz bir çanta modelini tercih etmenin yanında, çantanızın kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir model olmasını da önemsiyorsanız, kullanışlı ve farklı çanta modellerini tercih ediyorsanız; Pierre Cardin gibi bu kaliteyi kanıtlamış markaların modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yılın en favori Pierre Cardin çanta modellerini derlediğimiz görsellerimiz sayesinde; kendinize uygun modelleri bulabilir, çantalarda bu yılın trendleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

1. Clutchlar; özel günlerde de, günlük kombinlerde de kullanılabilen şık çantalardır. Markanın vintage clutch modelleriyle farklı havanızı kombinlerinize yansıtabilirsiniz.

Clutchlar; özel günlerde de, günlük kombinlerde de kullanılabilen şık çantalardır...

2. Çantanız, kişiliğinizi yansıtır. Farklı tasarımlar sayesinde içinizdeki farklı kadını dışa yansıtabilirsiniz.

Farklı tasarımlar sayesinde içinizdeki farklı kadını dışa yansıtabilirsiniz...

3. Altın ve vintage trendlerini bir arada barındıran bu farklı model sayesinde, özel günleriniz daha da özel hale gelecek.

Altın ve vintage trendlerini bir arada barındıran bu farklı model...

4. Bazı şeylerin modası hiç geçmez. 50’li yıllardan beri varlığını sürdüren markanın klasik modellerini yıllarca kullanabilirsiniz.

Bazı şeylerin modası hiç geçmez...

5. Metalik tonlar, bu yılın dikkat çekici moda detayları arasında yer alıyor. Metalik renklere sahip çanta modelleri, modern bir hava oluşturmak için ideal olacaktır.

Metalik tonlar, bu yılın dikkat çekici moda detayları arasında...

6. Vintage parçalar, son yıllarda çok değerli hale geldi. Modada vintage detaylar sayesinde trend görünebilirsiniz. Bu yüzden eski çantaları yeniden değerlendirebilirsiniz; zaten markanın kalitesi sayesinde bunu yapmanız mümkün olacaktır.

Vintage parçalar, son yıllarda çok değerli hale geldi...

7. Küçük çantalar size yetmiyorsa; büyük el çantalarının rahat kullanımı sayesinde isteklerinizi karşılayabilirsiniz.

Küçük çantalar size yetmiyorsa...

8. Siyah deri çantalar, abartısız ve kibar görünümüyle her zaman kullanılabilir. Markanın düz modelleri de hareketli modeller kadar dikkat çekici görünüyor.

Siyah deri çantalar, abartısız ve kibar görünümüyle her zaman kullanılabilir...

9. Altın trendinin yanında, farklı bir alternatif olarak gümüş tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Altın trendinin yanında, farklı bir alternatif...

10. Kare formlu el çantaları, bu yılın çanta trendleri arasında yer alıyor.

Kare formlu el çantaları...

11. Siyah çanta denildiğinde aklınıza sıradan, düz modeller gelmesin. Markanın siyah çantaları arasında farklı detaylara sahip olan modelleri de bulabilirsiniz.

Siyah çanta denildiğinde aklınıza sıradan, düz modeller gelmesin...

12. Vintage parçaları seviyorsanız ve tarzınız o yöndeyse; eski el çantası modelleri ve zincir sap detaylarını da çantalarınızda tercih edebilirsiniz.

Vintage parçaları seviyorsanız ve tarzınız o yöndeyse...

13. Geometrik detaylı ve pastel tonlarda olan modern tasarımlar, hafif futuristik görünümüyle kombinlerinizin tüm enerjisini değiştirecektir.

Geometrik detaylı ve pastel tonlarda olan modern tasarımlar...

14. Markanın klasik modelleri, özellikle iş hayatında kullanmak için ideal olacaktır. Böylece sizi iş stresinden kurtaracak olan her şeyi yanınıza alabilirsiniz!

Markanın klasik modelleri, özellikle iş hayatında kullanmak için ideal olacaktır...

15. Kış rengi olarak düşünülen gri, bu yılın modasında da büyük bir yere sahip. Siyah kadar keskin olmadığı için, kombinlerinizde daha yumuşak bir nötr hava oluşturacaktır.

Kış rengi olarak düşünülen gri, bu yılın modasında da büyük bir yere sahip...

16. Bu yıl, özellikle gece hayatı için tercih edilen clutch modellerinde, birçok farklı form ve detayı görebiliyoruz. Markanın özel çanta modellerinde de farklı tasarımlar bulabilirsiniz.

Bu yıl, özellikle gece hayatı için tercih edilen clutch modelleri...

17. 60’lar ve 70’lerde farklılaşmaya başlayan moda dünyasında karşımıza çıkan detaylar, bu yılın modasında dikkat çekici ayrıntılar oluşturuyor. O yılların modası olan çanta modelleri sayesinde günümüzde de tarz sahibi görünebilirsiniz.

60'lar ve 70'lerde farklılaşmaya başlayan moda dünyasında karşımıza çıkan detaylar...

18. Sade çantalarınızda farklı çanta aksesuarları kullanabilirsiniz. Özellikle tüy, püskül, kürk, metalik tonlar gibi detaylar çantalarda çok moda…

Sade çantalarınızda farklı çanta aksesuarları kullanabilirsiniz...

19. Rugan el çantaları, her yere giderken kullanabileceğiniz bir alternatif olacaktır. Markanın bu tarz modelleri görmeye değer…

Rugan el çantaları, her yere giderken kullanabileceğiniz bir alternatif...

20. Klasik kesimli, parlak tonlara sahip çanta modellerini günlük kombinlerinizden iş kombinlerinize kadar kullanabilirsiniz.

Klasik kesimli, parlak tonlara sahip çanta modelleri...

21. Siyah ve bej gibi kontrast tonlardan oluşan modeller, farklı e modern bir hava oluşturuyor.

Siyah ve bej gibi kontrast tonlardan oluşan modeller...

22. Kırmızı çantalar, her zaman kullanabileceğiniz ve düz kombinlerinize üçüncü renk olarak katabileceğiniz bir aksesuardır. Markanın modelleri arasında farklı kırmızı çantalar bulabilirsiniz.

Kırmızı çantalar, her zaman kullanabileceğiniz...

23. Siyah ve kestane rengi karışımı bu çanta modeli, modern formu ve farklı renkleriyle kış kombinlerinizde harika bir görünüm oluşturabilir.

Siyah ve kestane rengi karışımı bu çanta modeli...

24. Canlı pastel tonları kışın da kullanabilirsiniz. Çantalarınızda farklı renkleri tercih ederek sade ve sıkıcı havasından kurtarabilir, gününüze biraz renk ve canlılık katabilirsiniz.

Canlı pastel tonları kışın da kullanabilirsiniz...

25. Farklı detaylara sahip büyük cüzdan modelleri, günlük kombinlerinizde elinize alıp çıkabileceğiniz alternatifler oluşturacaktır.

Farklı detaylara sahip büyük cüzdan modelleri...

26. Moda dünyasındaki “Less is more” düşüncesine uyan, az detaya sahip olan minimalist tasarımları bu yıl sık sık tercih edin.

Minimalist tasarımları bu yıl sık sık tercih edin...

27. Bu yılın trendleri arasında yer alan kare formlu el çantaları, özellikle metalik tonlar ve modern detaylarla birleşince son derece trend bir görünüm oluşturuyor. Sade kombinlerinizde dikkat çekici çanta detaylarını tercih edebilirsiniz.

Bu yılın trendleri arasında yer alan kare formlu el çantalar...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN