25+ Kalem Etek Kombinleri 2014-2015

Reklam:

Kalem etek; vücudu sarıp hatları belli eden, dizaltı boyunda olan dar ve klasik formlu eteklerdir. Uzun yıllardır kullanılan ve her sezonda farklı trendlerle birleştirilen kalem etekler, günümüzde de hala moda olmaya devam ediyor. Her tarzdan bayanın kullanabileceği, klasik ya da günlük versiyonlarıyla farklı kombinler oluşturabileceği, işten kutlamalara kadar her mekanda kullanılabilecek versiyonların bulunduğu kalem etekler, 2015 yılının modasında da büyük bir öneme sahip. İşte en güzel kalem etek modelleri ve doğru kullanım şekilleriyle oluşturulmuş farklı kombinler…

1. Klasik kombinlerin vazgeçilmezi kalem etekler; klasik parçalarla tamamlanıldığında harika bir iş kombinine dönüşebilir.

Klasik kombinlerin vazgeçilmezi kalem etekler...

2. Karışık desenli kalem eteklerini düz renkli parçalarla kombinleyerek vurgularsanız; daha güzel bir görünüm elde edersiniz.

Karışık desenli kalem eteklerini düz renkli parçalarla kombinleyerek vurgulayın...

3. Kalem etekler, günümüz modasında günlük kombinlerde, spor parçalarla birlikte de sık sık kullanılıyor.

Kalem etekler, günümüz modasında günlük kombinlerde...

4. Kontrast renklerin bir arada kullanıldığı dikkat çekici kombinlerinizde, kalem eteğinizi çarpıcı renklerde tercih edebilirsiniz.

Kontrast renklerin bir arada kullanıldığı dikkat çekici kombinlerinizde...

5. Geometrik desenler ve optik monokrom, bu yılın modern havalı trendleri arasında yer alıyor. Kalem eteğinizi böyle bir desende tercih edebilirsiniz.

Geometrik desenler ve optik monokrom, bu yılın modern havalı trendleri arasında yer alıyor...

6. Pastel tonlarında bir kombinle, yazın neşesini kış soğuğuna getirebilirsiniz. Farklı renkler ve tasarımlardaki kalem etek ve gömlek kombinleri çok şık olacaktır.

Pastel tonlarında bir kombinle, yazın neşesini kış soğuğuna getirebilirsiniz...

7. Siyah ve gri tonları, her zaman asil duran kombinler için ideal olmuştur. Etek ve üstünüzde bu renkleri tercih edebilirsiniz.

Siyah ve gri tonları, her zaman asil duran kombinler için ideal olmuştur...

8. Bu yılın modasında; etekleri sweatshirtler ve kazaklarla kombinlemek de var!

Bu yılın modasında; etekleri sweatshirtler ve kazaklarla kombinlemek de var...

9. Parlak tonlar ve payetler, özel günlerde tercih edilecek kalem etek modeli için dikkat çekici ayrıntılar olacaktır.

Parlak tonlar ve payetler, özel günlerde tercih edilecek kalem etek modeli için dikkat çekici...

10. Salaş bir üst, fötr şapka, bootieler ve bir cluth yardımıyla kalem eteğinizi tamamlayabilir, dikkat çeken bir tarz oluşturabilirsiniz.

Salaş bir üst, fötr şapka, bootieler ve bir cluth yardımıyla kalem eteğinizi tamamlayabilirsiniz...

11. Kalem eteğinizle kombinler oluştururken; sezonun altın trendinden de yararlanabilir, aksesuarlarınızı bu trende uygun tercih edebilirsiniz.

Kalem eteğinizle kombinler oluştururken; sezonun altın trendinden de yararlanabilir...

12. Kalem eteğinizle günlük bir kombin oluşturmak istiyorsanız; basic tişörtlerle eteğinizi kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Kalem eteğinizle günlük bir kombin oluşturmak istiyorsanız...

13. Altın tonlarında bir kalem etek ve aynı tonlarda abartılı takıları sade bir üstle kombinleyerek; hem trend, hem dikkat çeken bir özel gün kombini elde etmeniz mümkün.

Altın tonlarında bir kalem etek ve aynı tonlarda abartılı takıları sade bir üstle kombinleyerek...

14. Siyah-beyaz kombinler, her zaman olduğu gibi bu sezon da kullanılabilir. Siyah-beyaz desenli bir eteği düz siyah ya da beyaz parçalarla kombinleyebilirsiniz.

Siyah-beyaz kombinler, her zaman olduğu gibi bu sezon da kullanılabilir...

15. Penye kalem etekler, günlük kullanım için oldukça ideal. Özellikle baskılı ya da yazılı tişörtlerle yüksek belli penye eteklerle güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

Penye kalem etekler, günlük kullanım için oldukça ideal...

16. Siyah-beyaz desenli bir etek ve beyaz parçalardan oluşturduğunuz güzel kombininizi, sezonun modası oversize paltolardan kırmızı olan bir modelle renklendirerek, harika bir klasik kombin sahibi olabilirsiniz.

sezonun modası oversize paltolardan kırmızı olan bir modelle renklendirin...

17. Kombininiz düz renklerden oluşuyorsa; kalem eteğinizin etkisini arttırmak için desenli aksesuarlar kullanabilirsiniz; mesela sezonun trendi hayvan desenleri!

Kalem eteğinizin etkisini arttırmak için desenli aksesuarlar kullanabilirsiniz...

18. Farklı renkler yerine, tek bir rengin farklı tonlarından oluşan bir kombin oluşturarak da çekici görünmeye ne dersiniz?

Farklı renkler yerine, tek bir rengin farklı tonlarından oluşan bir kombin...

19. Yüksek belli kalem etekleri kısa tişörtlerle kombinlemek, birkaç sezondur devam eden bir trend. Siz de günlük kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Yüksek belli kalem etekleri kısa tişörtlerle kombinlemek...

20. Leopar trendine uymak adına; kalem eteğinizi bu desende, diğer parçalarınızı nötr renklerde tercih ederek dikkat çekebilirsiniz.

Dİğer parçalarınızı nötr renklerde tercih ederek dikkat çekebilirsiniz...

21. Kombininizin tarzı, kullandığınız parçaların kumaşlarına da bağlıdır. Parlak ve klasik kumaşlardan oluşan kalem etek ve üstler, direkt olarak klasik bir kombin oluşturmanızı sağlayacaktır.

Kombininizin tarzı, kullandığınız parçaların kumaşlarına da bağlıdır...

22. Bordo ya da mürdüm gibi renkler, altın tonlarıyla çok yakışır. Böyle bir etek ve dore aksesuarlar tercih ederek, bir deri ceket yardımıyla tarz görünebilirsiniz.

Bordo ya da mürdüm gibi renkler, altın tonlarıyla çok yakışır...

23. Spor kumaştan bir kalem etek tercih ederek, farklı kazak modelleriyle onu tamamlayabilir, kışa uygun güzel kombinler elde edebilirsiniz.

Spor kumaştan bir kalem etek tercih ederek...

24. Desenli bir kalem eteğin yardımcı parçalarını, desenin içinde yer alan renklerin tonlarından kullanarak uyumlu görünebilirsiniz.

Desenli bir kalem etek...

25. Farklı desenler ve işlemeler de bu senenin trendleri arasında yer alıyor. Bu tarz desenli bir etek tercih etmeye ne dersiniz?

Farklı desenler ve işlemeler de bu senenin trendleri arasında yer alıyor...

26. Leopar deseni; krem, hardal, kösele rengi, keten rengi, soluk sarı gibi tonlarla çok yakışır. Bu desende bir etek kullandığınızda böyle açık ve uyumlu renklerde parçalar tercih etmeyi ihmal etmeyin.

Leopar deseni; krem, hardal, kösele rengi, keten rengi, soluk sarı gibi tonlarla çok yakışır...

27. Siyah kalem eteğinizi bu senenin moda renklerinde üstlerle kombinleyerek, hareketli takılar yardımıyla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Siyah kalem eteğinizi bu senenin moda renklerinde üstlerle kombinleyin...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN