25+ Günlük Giyim Kombinleri

Reklam:

Artık çoğu insan trendleri takip ediyor ve farklı kombinler oluşturabiliyor. Günlük kombinlerde bile içten içe bir moda yarışı var diyebiliriz. Sezonun farklı trendlerini bir araya getirerek, siz de günlük kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. İşte sezonun trendleri ve doğru kullanım önerileri…

1. Yırtık skinny jeanler, bir süredir kullanılıyor. Sezonun trendi olan dekoteli bot modelleriyle dar pantolonlarınızı kombinleyebilir, süet fötr şapkalar yardımıyla salaş kombinler oluşturabilirsiniz.

Kot Pantolon Kombinleri

2. Kalem etek, stiletto ve el çantası kombini, her zaman feminen bir kombin olacaktır. İş hayatından günlük kombinlerinize kadar her alanda kullanabileceğiniz bu parçaları uyumlu bir şekilde kombinleyerek şık olabilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri

3. Biraz daha rocker tarza sahipseniz; derileri sık sık göreceğimiz bu sezon tam size göre! Deri ceketler, çantalar, kayışlı bot modelleri altın zincir detaylar gibi birçok ayrıntıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Deri Ceket Kombinleri

4. Hayvan desenleri de sezonun diğer trendlerinden. Siyah, krem, gri gibi nötr renklerde kullanabileceğiniz hayvan desenli parçalar sayesinde hareketli ve trend kombinler yaratmanız mümkün.

Kot Kombinleri

5. Yumuşak ve dökümlü deri bot modellerini aynı renkte ve tona deri bir kemerle birlikte kullanabilirsiniz. Bu tarz bir uyumda çantanızı daha farklı bir tonda kullanmanız daha doğru olacaktır.

Ceket Kombinleri

6. Salaş ceketler ve cigarette pantolonlar uyumlu ve etkileyici bir kombin oluşturmanızı sağlayabilir. Sezonun trend modellerinden olan bilekli ve dekolteli ayakkabılar ve büyük deri çantalarla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sezonun trend modellerinden olan bilekli ve dekolteli ayakkabılar...

7. Havalar soğudu; biraz ısınmak gerek. Kocaman atkılar bu sezonun moda parçalarından ve sizi ısıtacak aksesuarlardan. Blazer ceketler, dar pantolonlar ve kocaman atkılar mükemmel bir uyum oluşturacaktır.

Blazer ceketler, dar pantolonlar ve kocaman atkılar mükemmel bir uyum...

8. Bohem tarz, hem rahat hem de farklı bir tarzdır. Büyük şapkalar, deri ayrıntılar, salaş bluzler ve hırkalar, etnik desenler ve takılar yardımıyla siz de bohem kombinler oluşturabilirsiniz.

Büyük şapkalar, deri ayrıntılar, salaş bluzler ve hırkalar, etnik desenler ve takılar...

9. Sezonun modası salaş hırkaları dar pantolonlar ya da taytlarla kombinleyip büyük atkılarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sezonun modası salaş hırkaları dar pantolonlar ya da taytlarla kombinleyin...

10. Farklı pançolar, şallar, pelerinler, süeterler bu sezon sık sık karşımıza çıkacak. Şimdiden bu trendi kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Farklı pançolar, şallar, pelerinler, süeterler bu sezon sık sık karşımıza çıkacak.

11. Düz renkte bir kombinin üzerine desenli ve renkli bir ceket-hırka ve sezonun trend renklerinden, uyumlu bir tonda ayakkabı kullanarak etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Düz renkte bir kombinin üzerine desenli ve renkli bir ceket-hırka ve sezonun trend renkleri...

12. Yırtık dar kot modellerini bol üstlerle kombinleyerek dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Büyük ve deri çantalar, salaş ceketler kombininizi tamamlayabilir.

Büyük ve deri çantalar, salaş ceketler kombininizi tamamlayabilir.

13. Oversized kazaklar ve pantolon kombinlerinizi dökümlü botlarla, etnik desenli çantalarla, bohem takılarla kombinleyerek rahat ve şık olabilirsiniz.

Etnik desenli çantalarla, bohem takılarla kombinleyerek rahat ve şık olabilirsiniz.

14. Kış geldi diye kısa şortlarınızdan vazgeçmenize gerek yok; bol tişörtler, kazaklar ve gömleklerle harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Bol tişörtler, kazaklar ve gömleklerle harika kombinler oluşturabilirsiniz.

15. Hem rahat, hem de trend görünmek istiyorsanız; bol kazakların ve hırkaların altına giyeceğiniz kışlık tayt modellerini bol bot modelleriyle kombinleyebilirsiniz.

Hem rahat, hem de trend görünmek istiyorsanız; bol kazakların ve hırkaları...

16. Çok uzun hırka ve gömlek modelleri bu sezon çok moda. Dar tayt ve pantolonlarla bu tarz üstleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çok uzun hırka ve gömlek modelleri bu sezon çok moda.

17. Kombinlerinizi boyunluklar, büyük atkılar ve şallar, kocaman kolyelerle tamamlayarak hareketlendirebilirsiniz.

Büyük atkılar ve şallar, kocaman kolyelerle tamamlayarak hareketlendirebilirsiniz.

18. Rahat giyinmeyi sevenler için bu senenin spor trendleri uygun olacaktır. Spor parçaları rahatlıkla kullanabilir, trend görünebilirsiniz.

Spor parçaları rahatlıkla kullanabilir, trend görünebilirsiniz.

19. Dantel de bu sezonun trend ayrıntılarından… Danteli etek ya da şortunuzda da kullanabilir, romantik bir görünüm yerine daha modern bir kombin yaratabilirsiniz.

Danteli etek ya da şortunuzda da kullanabilir, romantik bir görünüm...

20. Oversize parçalar, trend ve salaş bir görünüm için size yardımcı olacaktır. Dar altlarla bu parçaları kullanmanız daha doğru olacaktır.

Oversize parçalar, trend ve salaş bir görünüm için size yardımcı olacaktır.

21. Şortlarınızı ve eteklerinizi opak çoraplar yardımıyla kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle bohem ya da rocker tarzlarda daha hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

Bohem ya da rocker tarzlarda daha hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

22. Özellikle mini çan etekler ve salaş üstlerle yapılan kombinler, bu senenin günlük kombinleri arasında sık sık karşımıza çıkacak.

Mini çan etekler ve salaş üstlerle yapılan kombinler, bu senenin günlük kombinleri arasında.

23. Büyük bereler, salaş üstler ve deri ceketlerden oluşan kombinler de yine günlük stil önerileri arasında karşımıza çıkan ayrıntılardan…

Büyük bereler, salaş üstler ve deri ceketlerden oluşan kombinler...

24. Floral desenleri yazda bıraktıysanız; yanlıyorsunuz. Kışın da bu tarz desenler sık sık kullanılacak.

Floral desenleri yazda bıraktıysanız; yanlıyorsunuz...

25. Gri, siyah, beyaz gibi renklerle kontrast renkleri kullanarak dikkat çekici kombinler yaratabilirsiniz.

Gri, siyah, beyaz gibi renklerle kontrast renkleri kullanarak dikkat çekici kombinler yaratabilirsiniz.

26. Kaz ayağı desenli bir parçayı siyah, beyaz ve kırmızı gibi renklerle kullanarak etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kaz ayağı desenli bir parçayı siyah, beyaz ve kırmızı gibi renklerle kullanın.

27. Pop art desenler, ev dekorasyonlarında olduğu kadar kıyafetlerde de hala trend olmaya devam ediyor. Bu tarz desenleri düz renklerle kombinleyerek dikkat çekebilirsiniz.

Pop art desenler, ev dekorasyonlarında olduğu kadar kıyafetlerde de hala trend olmaya devam ediyor.

28. Deri taytlar, feminen ve dikkat çeken bir görünüm için ideal fakat fazla deri parçayı bir arada kullanmamaya dikkat edin. Deri parçaları mümkün olduğunda farklı materyallerdeki parçalarla kombinleyin.

Deri parçaları mümkün olduğunda farklı materyallerdeki parçalarla kombinleyin.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN