25+ En Şık Kıyafetler

Reklam:

Şık olmak ve trend olmak her zaman aynı şey değildir. Bazen trendlere uyduğunuz halde şıklıktan uzak olabilirsiniz. Çok şanslısınız ki; bu kış sezonunun modasında hemen hemen herkesin beğenebileceği, her tarza uyum sağlayan trendler var. Sezonun trendlerinden yola çıkarak oluşturduğumuz, şık olabileceğiniz parçalar, aksesuarlar ve kombinlere bir göz atarak kendi tarzınız ve kombinleriniz konusunda ilham alabilirsiniz. İşte o en şık kıyafetler ve stil önerileri…

1. Eski şeyleri seviyorsanız çok şanslısınız çünkü vintage akımı, bu yıl da 50 ve 60’ların modasıyla birlikte devam ediyor. Yüksek bel çan etekler, vintage ayakkabılar, çiçek desenleri… Birçok vintage ayrıntı sayesinde kombinlerinizde bu trendi yakalayabilirsiniz.

Yüksek bel çan etekler, vintage ayakkabılar, çiçek desenleri...

2. Mavi, bu yılın rengi. Tüm moda dünyasında metalik tonlarından açık tonlarına kadar her şekilde karşımıza çıkan maviyi kombinlerinizde mutlaka kullanın.

Mavi, bu yılın rengi...

3. Bu yılın bir diğer trendi de hayvan desenleri ve bu desenlerin farklı renklerde olan versiyonları. Kombinlerinizde bir parçayı bu desenlerden tercih edebilirsiniz.

Bu yılın bir diğer trendi de hayvan desenleri...

4. Cigarette pantolonlar, her zaman klasik ve düzgün bir görünüm için ideal olmuştur. Şık kombinlerinizde bu tarz bir pantolon ve şık bir üstü kombinleyip, sezonun trendi olan çanta ve ayakkabı modelleriyle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Cigarette pantolonlar, her zaman klasik ve düzgün bir görünüm için ideal olmuştur...

5. Avcı yeşili, özellikle kadifede çok trend ve kaliteli duruyor; ayrıca bu yılın diğer favori rengi…

Avcı yeşili, özellikle kadifede çok trend ve kaliteli duruyor...

6. Gömlek elbiseler, şık bir kombin için iyi bir parça olabilir. Özellikle altın ayrıntılar ve trend çanta modelleriyle kombinlenirlerse…

Gömlek elbiseler, şık bir kombin için iyi bir parça...

7. Kalem etek, salaş gömlek ve stiletto kombini, deri bir el çantasıyla birleştiğinde; bu kışın ideal iş kıyafeti kombini olabilir.

Kalem etek, salaş gömlek ve stiletto kombini...

8. Soft tonlar da bu kışın yumuşak renkleri arasında. Özellikle içinde bu renkleri barındıran hareketli parçalarla düz renkleri kombinlerseniz, tarz olabilirsiniz.

Soft tonlar da bu kışın yumuşak renkleri arasında...

9. Kış aylarında elbise giydiğinizde altına mutlaka siyah opak çorap kullanmaya çalışın. Özellikle klasik, siyah bir topuklu ayakkabı da kullanırsanız; bacaklarınız daha uzun görünecektir.

Kış aylarında elbise giydiğinizde altına mutlaka siyah opak çorap kullanmaya çalışın...

10. Kombinlerinizde ayakkabı ve çantanızı bir rengin farklı tonlarından da tercih edebilir, şık görünebilirsiniz.

Kombinlerinizde ayakkabı ve çantanızı bir rengin farklı tonlarından da tercih edebilirsiniz...

11. Dikkat çekici renkte bir parça kullandığınızda, diğer parçalarınızın olabildiğince aynı renk ya da yakın tonlarda olmasına dikkat edin.

Dikkat çekici renkte bir parça...

12. Asimetrik kesimli etekler, deri ceketler, deri clutchlar gibi bu yılın moda parçalarından kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Asimetrik kesimli etekler, deri ceketler, deri clutchlar...

13. Oversized kazaklar ve boyfriend jeanlerin altına stiletto kullanmak, son zamanların trendleri arasında yer alıyor. “Olur mu” demeyin; farklı tarzları karıştırarak kendi modanızı da yaratabilirsiniz.

Oversized kazaklar ve boyfriend jeanler...

14. Elbiselerinizin altında dizde ya da diz üstü çizme modellerini tercih etmeniz, daha trend ve tarz görünmenizi sağlayacaktır.

Elbiselerinizin altında dizde ya da diz üstü çizme modellerini tercih edin...

15. Bu yılın favori tarzlarından biri olan maskülen tarzı da kullanabilirsiniz. Pantolonlar, gömlekler, maskülen tarzdaki ayakkabılar gibi birçok parça sayesinde maskülen kombinler oluşturmanız mümkün.

Bu yılın favori tarzlarından biri olan maskülen tarzı da kullanabilirsiniz...

16. Midi etekler sayesinde kombinlerinize vintage bir hava katabilirsiniz. Kullanacağınız ince kemerler ve tarza uygun bootieler sayesinde salaş bir hava ve eskiye dair biraz esinti kazanabilirsiniz.

Midi etekler sayesinde kombinlerinize vintage bir hava katabilirsiniz...

17. Uzun paltolar, trençkotlar, oversized kabanlar gibi sezonun trendlerine uygun dış giyim ürünlerini kombinlerinizde kullanarak, kışa trend bir halde girebilirsiniz.

Uzun paltolar, trençkotlar, oversized kabanlar...

18. Boru paça pantolonlar, salaş gömlekler, stilettolar ve klasik clutchlardan oluşan bir kombini günlük hayattan iş hayatına kadar her yerde kullanabilirsiniz.

Boru paça pantolonlar, salaş gömlekler, stilettolar ve klasik clutchlar...

19. Beyazla her renk yakışır ama altın, vizon, krem, gül kurusu gibi tonlarla kombinlediğinizde; beyazın etkisini daha iyi görebilirsiniz.

Beyazla her renk yakışır...

20. Kalem etekler, özellikle iş hayatında büyük bir kurtarıcı olabilir. Hemen hemen her tarzda üstle kombinleyerek ona göre bir havaya sokabileceğiniz kalem etekler, klasikten günlüğe her türlü kullanılabilir.

Kalem etekler, özellikle iş hayatında büyük bir kurtarıcı olabilir...

21. Gri ve pembe birbiriyle uyum içinde olan renklerdir. Kombinlerinizde farklı bir etki için bu renkleri ve birçok kontrast rengi bir arada tercih edebilir, trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gri ve pembe birbiriyle uyum içinde olan renklerdir...

22. Trend pantolonlar, bol kazaklar, kocaman bir şal ya da atkı, deri çanta ve ayakkabılardan oluşan kombininizde birbiriyle uyum içinde olacak renkleri kullanarak; son derece modern ve şık olabilirsiniz.

Trend pantolonlar, bol kazaklar, kocaman bir şal ya da atkı...

23. Kırmızı, hayvan desenleriyle en çok uyum sağlayan ve bir araya geldiklerinde en vamp görünümü oluşturan bir renktir. Kırmızı bir elbisede hayvan desenli aksesuarlar kullanarak, özel günlerinizde etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kırmızı bir elbisede hayvan desenli aksesuarlar kullanın...

24. Kışın en çok dikkat edilecek parçanız montlarınız olacak. Bu nedenle dikkat çekici ve trend bir palto, ceket ya da mont tercih ederek sade kombinlerinize hava katabilirsiniz.

Kışın en çok dikkat edilecek parçanız montlarınız olacak...

25. Sade kombinlerinizde dikkat çekici takılar kullanabilirsiniz. Farklı aksesuarlar sayesinde birçok sıradan kombin hareketli hale gelebilir.

Sade kombinlerinizde dikkat çekici takılar kullanabilirsiniz...

26. Özellikle sezonun altın trendine uygun modeldeki, zincir detaylı ya da abartılı takılar bu sene çok trend. Takı ve aksesuarlar; açık tonlardaki kıyafetlerinize hareket katarak daha modern görünmenizi sağlayabilir, havanızı tamamen değiştirebilir.

Zincir detaylı ya da abartılı takılar bu sene çok trend...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN