25+ En Güzel Tabak

Reklam:

Güzel yemek yapmak, yemekleri sevgiyle pişirmek ayrıdır fakat şık bir sunum olmazsa; yapılan yemeğin ne kadar güzel olduğu da bir yere kadar önemlidir. Misafirlerinize, sevdiklerinize, hatta kendinize verdiğiniz değeri şık moda sunumlarla gösterebilirsiniz. Günümüzde birbirinden farklı tarzda sunum malzemeleri mevcut. Özellikle rengarenk, şık, farklı tabak setleri şık sunumlar için ideal ve değişik alternatifler oluşturuyor. Son zamanların en güzel tabak seti alternatiflerine bir göz atabilirsiniz.

1. Düz, sade tabak modelleri artık pek kullanılmıyor diyebiliriz. Dikkat çekici, rengarenk tabak modellerini onların yerine tercih edebilirsiniz.

 Renkli Servis Tabakları

2. Farklı tasarımlara sahip tabak setleri piyasada var; tarzınıza ve sunumlarınıza uygun olanları seçerek güzel sunumlar yapabilirsiniz.

Servis Tabakları

3. “Klasiklerin yeri bir başka” diyenlerdenseniz; vintage serilerden de edinebilirsiniz. Eski değeri olmasına gerek yok; günümüzde birçok replika ürün mevcut.

Antika Tabak

4. Yuvarlak tabak formu yerine son yıllarda revaçta olan kare formlu tabak setlerinden tercih ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tabak Modelleri

5. Kıyafetlerinizden dekorasyona kadar her alanda gösterdiğiniz tarzınızı tabak setinizde de gösterebilirsiniz! Sizi anlatacak tasarımlardan birini seçerek sofralarınıza renk katmanız mümkün.

Seramik Tabak

6. Zarif bir görünüm sergileyecek olan çiçekli, vintage, kibar modeller sayesinde daha zarif sunumlar yapabilirsiniz. Özellikle çay saati sunumlarında bu tarz modeller sık sık kullanılıyor.

Zarif bir görünüm sergileyecek olan çiçekli, vintage, kibar modeller sayesinde daha zarif sunumlar yapabilirsiniz. Özellikle çay saati sunumlarında bu tarz modeller sık sık kullanılıyor.

7. Sofralarınıza biraz doğallık katmaya ne dersiniz? Seramik, doğal görünümlü tabak modellerini kullanabilirsiniz.

Sofralarınıza biraz doğallık katmaya ne dersiniz? Seramik, doğal görünümlü tabak modellerini kullanabilirsiniz.

8. Bütün tabaklarınız aynı renk ve modelde olmak zorunda değil; birbirinden farklı ve uyumlu olanları da tercih edebilirsiniz. Günümüzde öyle hazırlanmış tabak setleri olduğu gibi, tek tek tabak almak da mümkün.

Bütün tabaklarınız aynı renk ve modelde olmak zorunda değil; birbirinden farklı ve uyumlu olanları da tercih edebilirsiniz. Günümüzde öyle hazırlanmış tabak setleri olduğu gibi, tek tek tabak almak da mümkün.

9. Zıt renklerin uyumu ve çekiciliği, lezzetli yemeklerinize biraz da şıklık katacaktır.

Zıt renklerin uyumu ve çekiciliği, lezzetli yemeklerinize biraz da şıklık katacaktır.

10. Bu sene her alanda karşımıza çıkan altın parlaklığını sofralarınıza da taşıyın. Altın kenarlı, ayrıntılı, işlemeli modellerle uyumu yakalayın.

Bu sene her alanda karşımıza çıkan altın parlaklığını sofralarınıza da taşıyın. Altın kenarlı, ayrıntılı, işlemeli modellerle uyumu yakalayın.

11. Sadelikten ve kibarlıktan yanaysanız; beyaz ve kabartmalı modeller de son zamanlarda oldukça tercih edilen modellerden… Renkli aksesuarlarla sofranızı hareketlendirebilirsiniz.

Sadelikten ve kibarlıktan yanaysanız; beyaz ve kabartmalı modeller de son zamanlarda oldukça tercih edilen modellerden... Renkli aksesuarlarla sofranızı hareketlendirebilirsiniz.

12. Çiçek desenleri ve pastel tonların mükemmel uyumu sayesinde masalsı bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Çiçek desenleri ve pastel tonların mükemmel uyumu sayesinde masalsı bir sofra hazırlayabilirsiniz.

13. Ana yemek ya da servis tabağının renginde ayrıntıları olan, farklı renkteki kaseler, içinde aynı rengi barındıran tatlı tabakları… Farklı kombinler sayesinde sofralarınız daha şık hale gelebilir.

Ana yemek ya da servis tabağının renginde ayrıntıları olan, farklı renkteki kaseler, içinde aynı rengi barındıran tatlı tabakları... Farklı kombinler sayesinde sofralarınız daha şık hale gelebilir.

14. Yılın renklerini içeren modeller sayesinde hem modern, hem de enerji dolu sunumlar yapabilirsiniz.

Yılın renklerini içeren modeller sayesinde hem modern, hem de enerji dolu sunumlar yapabilirsiniz.

15. Aynı modelin farklı renklerini alarak, uyumlu ve renkli bir sofra kurabilir, tarzınızı sofralarınıza da yansıtabilirsiniz.

Uyumlu ve renkli bir sofralar...

16. Metalik tonlarla pastel renklerin farklı uyumundan yararlanarak, kontrast ama güzel bir uyum yakalamanız da mümkün.

Metalik tonlarla pastel renklerin farklı uyumundan yararlanarak, kontrast ama güzel bir uyum yakalamanız da mümkün.

17. Nil yeşili, toz mavi, pembenin tonları, altın işlemeler, çiçek desenleri her zaman vintage bir hava yaratacaktır; unutmayın.

Nil yeşili, toz mavi, pembenin tonları, altın işlemeler, çiçek desenleri her zaman vintage bir hava yaratacaktır; unutmayın.

18. Her zaman renkleri tercih etmek zorunda değilsiniz; beyazın saflığı da zarif bir sunum için ideal olabilir.

Her zaman renkleri tercih etmek zorunda değilsiniz; beyazın saflığı da zarif bir sunum için ideal olabilir.

19. Kendi başına bir hikaye anlatan; üzeri resimli tabak modelleriyle sade modelleri kombinleyerek kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz.

Kendi başına bir hikaye anlatan; üzeri resimli tabak modelleriyle sade modelleri kombinleyerek kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz.

20. Özellikle eski model tabaklarda sık rastlanılan bu resimli modeller, günümüzde de modern formlarda üretilmeye devam ediyor.

Özellikle eski model tabaklarda sık rastlanılan bu resimli modeller, günümüzde de modern formlarda üretilmeye devam ediyor.

21. Ağaç dokusu verilmiş bu tabak modelleri sayesinde daha doğal sofralar kurabilirsiniz.

Ağaç dokusu verilmiş bu tabak modelleri sayesinde daha doğal sofralar kurabilirsiniz.

22. Modern resimlerle donatılmış tabaklar, eğlenceli sunumlar için etkili olacaktır.

Modern resimlerle donatılmış tabaklar, eğlenceli sunumlar için etkili olacaktır.

23. Özellikle ilüstrasyonlu tabak modelleri, çocuksu ruhunu kaybetmeyenler için çok güzel alternatifler olabilir.

Özellikle ilüstrasyonlu tabak modelleri, çocuksu ruhunu kaybetmeyenler için çok güzel alternatifler olabilir.

24. Altın ve beyazın kibar uyumu, daha çok şık sunumlar yapmayı ve lüks görünümü sevenler için ideal olacaktır.

Altın ve beyazın kibar uyumu, daha çok şık sunumlar yapmayı ve lüks görünümü sevenler için ideal olacaktır.

25. Folk modeller, bohem tarzdakiler için doğru tabak seçimi olacaktır. Daha çok doğal ve renkli sofraları tercih edenlerin seçimi olan bu tarz modeller sayesinde sofranızın enerjisi de bir başka olacak!

Folk modeller, bohem tarzdakiler için doğru tabak seçimi olacaktır. Daha çok doğal ve renkli sofraları tercih edenlerin seçimi olan bu tarz modeller sayesinde sofranızın enerjisi de bir başka olacak!

26. Çizgili, geometrik desenli, etnik formlu tabak modelleri gibi birçok farklı tabak setini piyasada bulabilirsiniz. Sadece uyumu, tarzınızı ve renklerin kombinlemesini doğru bir şekilde seçmeniz yeterli.

Çizgili, geometrik desenli, etnik formlu tabak modelleri gibi birçok farklı tabak setini piyasada bulabilirsiniz. Sadece uyumu, tarzınızı ve renklerin kombinlemesini doğru bir şekilde seçmeniz yeterli.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN