25+ En Güzel Pierre Cardin Çantalar

Reklam:

Bayanlar için bir tutku olan çantalar; hiçbir zaman asıl amaçları olan eşya taşıma görevi için tercih edilmezler. Her kadın için çantanın kullanış önceliği; ‘Kıyafetine uysun, kombinini tamamlasın ve son olarak eşyalarını taşısın’dır. Kadınlar için bu kadar önemli olan ve kombinlerin en büyük tamamlayıcısı haline gelen çantalar, bilinen kaliteli markalardan olduğu zaman yıllarca dayanır ve alternatif ne kadar çok olursa, güzel kombinler hazırlamak da o kadar kolaylaşır. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen bir marka olan Pierre Cardin, birbirinden güzel, moda ve farklı çanta modeliyle kadınları mutlu etmeye devam ediyor. İşte markanın en güzel çanta modelleri ve çantaları nerede, nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları…

1. Son zamanların en moda çantası olan clutchlar, özellikle klasik kombinlerde ve özel günlerde giyilen elbiselerde güzel durur.

Son zamanların en moda çantası olan clutchlar...

2. Torba çantalar dönüş yaptı. Metalik tonlardaki bu çantayı sade renklerden oluşan günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Metalik tonlardaki bu çantayı sade renklerden oluşan günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz...

3. Düz bir çanta modeli, her zaman en kullanışlısı olmuştur. Gün içinde gideceğiniz yerlerde yanınıza çok eşya almanız gerekiyorsa; bu büyük çanta modeli sizi kurtaracaktır.

Düz bir çanta modeli, her zaman en kullanışlısı olmuştur...

4. Hazır 60’ların modası geri dönmüşken; o yılların trend çantasını bugün vintage kombinlerinizde kullanıp, yine trend olmaya ne dersiniz?

Hazır 60'ların modası geri dönmüşken...

5. 60’ların modelleri değil, renk ve desenleri de bu yılın trendleri arasında. Bu çantayı her türlü kombininizin yıldız parçası yapabilirsiniz.

60'ların modelleri değil, renk ve desenleri de bu yılın trendleri arasında...

6. Çarpraz askılı çantalar, günlük kullanım için en idealidir. Bu çantayı birçok farklı günlük parçayla kombinleyebilirsiniz.

Çarpraz askılı çantalar, günlük kullanım için en idealidir...

7. Klasik tarzda el çantaları da birçok kombine uyum sağlasa da; en güzel durduğu parçalar arasında stilettolar, Cigarette paça pantolonlar ya da kalem etekler var…

Klasik tarzda el çantaları da birçok kombine uyum sağlasa da...

8. Vintage desenli bu spor çanta, yaz-kış demeden günlük kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz, yeri geldiğinde basic tişörtünüz ve spor ayakkabılarınızla bile hoş durabilecek bir model…

Vintage desenli bu spor çanta...

9. Çarpıcı rengi ve minimalist modeliyle, iş hayatınızda bu dikkat çekici çanta modelini tercih edebilirsiniz.

Çarpıcı rengi ve minimalist modeliyle...

10. Alışverişe ya da küçük bir seyahate giderken yanınıza bu çantayı alabilirsiniz.

Alışverişe ya da küçük bir seyahate giderken...

11. Eski tarz köşeli iş çantaları, bu yıl çok moda! İşe giderken böyle bir nostalji yapmanız, tarzınızı etkileyeceği kadar duygularınızı da etkileyecektir.

Eski tarz köşeli iş çantaları...

12. Markaların kaliteli malzemeleri sayesinde, yıllar önceki parçalar da çok yıpranmadan dayanabilir. 70’lerden kalan bir el çantasını şimdi de kullanabilirsiniz.

 70'lerden kalan bir el çantasını şimdi de kullanabilirsiniz...

13. Küçük el çantası trendine uymak istiyorsanız; bu çantayı hafif klasik yapıdaki günlük kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Küçük el çantası trendine uymak istiyorsanız...

14. Markanın küçük seyahat çantaları, birçok kombininizle uyum sağlayabilecek kalitede ve güzellikte…

Markanın küçük seyahat çantaları...

15. Altın trendine uygun olan bu abiye çantayı özel günlerinizde, gece kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Altın trendine uygun olan bu abiye çanta...

16. Düz, deri çanta modelini dışarı çıktığınızda, bir aktiviteye gittiğinizde tercih edebilirsiniz.

Düz, deri çanta modelini dışarı çıktığınızda, bir aktiviteye gittiğinizde tercih edebilirsiniz...

17. Kutu çanta modelleri, bu yıl dönüş yapan trendler arasında. Şık olmanız gereken günlük kombinlerinize uyum sağlayacağından eminiz.

Kutu çanta modeller...

18. Gün içinde bile farklı bir hava yaratmak istiyorsanız; metalik tonları ve metal ayrıntılarıyla bu çanta modeli size bu havayı yaratacaktır.

Gün içinde bile farklı bir hava yaratmak istiyorsanız...

19. Düz renklerden oluşan kombinlerinizde etkili bir görünüm için; bu kırmızı çantayı 3. renk olarak tercih edebilir, stiletto ve gömlek içeren klasik kombinlerinizle uyum içinde kullanabilirsiniz.

Düz renklerden oluşan kombinlerinizde etkili bir görünüm için...

20. Bu vintage küçük el çantasını, yine geri dönüş yapan kare topuk detaylı ayakkabı modelleri ve vintage elbiselerle kullanarak etkileyici görünebilirsiniz.

Bu vintage küçük el çantası...

21. Deri trendine uygun olan bu beyaz çantayı birçok renkli kombininizde, nötr renk olarak tercih edebilirsiniz.

 Deri trendine uygun olan bu beyaz çanta...

22. Deri, bavul tipi çantaları dışarı çıkarken kullanabilir, rahat taşıması ve güzel görünümüyle herkesi kıskandırabilirsiniz.

Deri, bavul tipi çantalar...

23. Zincir saplı, kapitone çantalar da bu yıl geri dönen trendlerden biri. Yanınıza çok şey almak istemiyorsanız; bu çanta yeterli olacaktır.

Zincir saplı, kapitone çantalar da bu yıl geri dönen trendlerden biri...

24. Yaz gecesi kombinlerinizde, bu çantayla şık olmamanız imkansız!

Yaz gecesi kombinlerinizde, bu çantayla şık olmamanız imkansız!..

25. Küçük yapısıyla cüzdanı andırsa da; zincir askı detayıyla kolayca taşıyabileceğiniz ve farklı görünen bu çantanın varlığını anlamayacaksınız bile…

Zincir askı detayıyla kolayca taşıyabileceğiniz ve farklı görünen bu çanta...

26. Siyah, deri bir çanta her renkle ve tarzla uyum içinde kullanılabilir; bu yüzden bu çantayı her zaman tercih edebilir, fonksiyonel yapısı sayesinde de rahatça kullanabilirsiniz.

Siyah, deri bir çanta her renkle ve tarzla uyum içinde kullanılabilir...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN