25+ En Güzel Michael Kors Çantalar

Reklam:

Çantalar, kadınların her şeyidir. Yanımıza almak istediğimiz onlarca şeyi taşımalarının yanı sıra kombinlerin de vazgeçilmez tamamlayıcısıdır. Ceket giymeden, gözlük takmadan çıkan bir kadın görebilirsiniz ama çanta takmadan çıkan bir kadın asla! İşte bu önemli parçalar için en moda ve güzel modelleri çıkaran, yılların bilinen kaliteli markası Michael Kors çantaları’nın en güzel modellerini sizin için derledik ve onları kullanabileceğiniz kıyafetler konusunda da ipuçları verdik.

1. Altın zımba ve zincir detaylı, hareketli bu modeli sadece kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şu noktayı unutmayın: Çantanızda metal ayrıntılar olduğunda diğer bütün aksesuarlarınızın ve ayakkabı fermuarınızın bile o metalle aynı renkte olması gerektiği…

Altın zımba ve zincir detaylı, hareketli bu modeli sadece kombinlerinizde kullanabilirsiniz...

2. Vizon rengi bu çanta ve cüzdan takımı, altın ayrıntılarıyla kaliteli bir görünüm sunuyor. Vizon gibi ara renkleri yakını olan kahve, krem gibi tonlarla kullanırsanız düz ve şık olabilirsiniz fakat kontrast renkleriyle kullanırsanız; örneğin saks mavisi bir elbisenin üstüne bu çantayı tercih ederseniz daha trend görünebilirsiniz.

Vizon rengi bu çanta ve cüzdan takımı, altın ayrıntılarıyla kaliteli bir görünüm sunuyor...

3. Markanın ambleminden oluşan bu model hareketli olduğundan abartılı aksesuarlarla kombinlemekten kaçının.

Markanın ambleminden oluşan bu model hareketli...

4. Taba rengi, parlak bir renktir ve başka bir renk ayakkabıyla kombinlenmesi zor olabilir. Bu çantayı ya nude bir ayakkabıyla ya da birebir aynı malzemeden ayakkabıyla kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Taba rengi, parlak bir renktir...

5. Markanın bu seyahat boy çanta modeli, en çok tercih edilen modeldir. Bu tarz bir çantayı her kombininize uydurabilirsiniz.

Markanın bu seyahat boy çanta modeli, en çok tercih edilen modeldir...

6. Kahve tonlarındaki çantalar klasik ve düz bir karakteriniz olduğunu yansıtabilir.

Kahve tonlarındaki çantalar...

7. Bunun yerine daha dikkat çekici bir renkteki çantalarla sade kombinlerinizi parlatabilirsiniz.

Dikkat çekici bir renkteki çantalarla sade kombinlerinizi parlatabilirsiniz...

8. Abartıyı sevmiyorsanız; aşırı büyük marka ismi olan, yazılı, püsküllü ve detaylı modeller size göre olmayabilir.

Yazılı, püsküllü ve detaylı modeller...

9. Bunun yerine daha sade ama daha kaliteli görünen düz modelleri tercih ederek her kombininizde kullanabileceğiniz bir parçaya sahip olabilirsiniz.

Sade ama daha kaliteli görünen düz modeller...

10. Marin etkisi ve kahve tonlarının harmanlandığı bu model, beyaz elbiselerinize mükemmel bir hareket ve renk katabilir.

Marin etkisi ve kahve tonlarının harmanlandığı bu model...

11. Keskin hatlı krem ve gri karışımı bu model gibi daha modern ve futuristik duran parçalar, tasarım kıyafetlerle hoş ve trend kombinler oluşturacaktır.

Modern ve futuristik duran parçalar, tasarım kıyafetlerle hoş ve trend kombinler oluşturacaktır...

12. Altın, gümüş ve hasır kombini dediğimizde aklınız karışabilirdi ama bütün bunlar bir çantada birleşerek harikalar oluşturabilir.

Altın, gümüş ve hasır kombini...

13. Daha sade ve hem el, hem omuz çantası olarak kullanılabilecek kullanışlı modelleri tercih ederek rahat kombinler oluşturabilirsiniz.

sade ve hem el, hem omuz çantası olarak kullanılabilecek kullanışlı modeller...

14. Çantalarınızı kıyafetinize göre tercih etmek zorunda değilsiniz; hareketli, detaylı ve çok sevdiğiniz çantanıza kıyafetinizi de uydurabilirsiniz.

Hareketli, detaylı ve çok sevdiğiniz çantanıza kıyafetinizi de uydurabilirsiniz...

15. Geçen sezon çok trend olan sırt çantaları hala kullanılıyor. Markanın sırt çantası modelleri de spordan oldukça uzak, kaliteye oldukça yakın diyebiliriz.

Geçen sezon çok trend olan sırt çantaları hala kullanılıyor...

16. Clutchlar, hem şık hem de kolay taşınan modeller olduğundan sık sık tercih ediliyor ve her zaman trend olmaya devam ediyor.

Clutchlar, hem şık hem de kolay taşınan modeller...

17. Bavul tipi el çantaları, daha kaliteli ve şık kombinler için ideal çanta modelleridir.

Bavul tipi el çantaları, daha kaliteli ve şık...

18. Krem, kemik, ten rengi gibi tonlardaki soft çantalar kombinize kaynayacak ve yok gibi durarak hareketli kıyafetlerde bir bütünlük oluşturacaktır.

Krem, kemik, ten rengi gibi tonlardaki soft çantalar...

19. Turkuaz ve kahvenin mükemmel uyumunu çoğu kişi bilir. Bu renklerin kombini bir çanta dikkatleri size çekecektir.

Turkuaz ve kahvenin mükemmel uyumu...

20. Beyaz bir çanta kombinlerinizde biraz çiğ kalabilir ama siyah ya da kahve gibi koyu tonlarla kullanırsanız yumuşayacaktır.

Beyaz bir çanta kombinlerinizde...

21. Bunun yerine beyaz çantalarınızda altın detaylar, zımbalar, kilitler olan ayrıntılı modelleri tercih ederek daha uyumlu bir çanta sahibi olabilirsiniz.

Beyaz çantalarınızda altın detaylar, zımbalar, kilitler...

22. Michael Kors’un düz renk bir çantada kullandığı kontrast dikişler ve çizgiler, çantalara daha modern bir hava katıyor.

Michael Kors'un düz renk bir çantada kullandığı kontrast dikişler...

23. Daha eski duran, sert olmayan deri çantalar bu tarz botlarla kullanıldığında daha rahat ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

deri çantalar bu tarz botlarla kullanıldığında daha rahat ve trend...

24. Daha sert malzemeli ve keskin hatlı çantalarıysa stilettolar ya da uzun çizmelerle kombinlemeniz daha doğru olur.

Daha sert malzemeli ve keskin hatlı çantalar...

25. Klasik ve keskin renkler yerine biraz daha ara tonları tercih ederek çantalarınızda uyumlu bir hava yakalayabilirsiniz.

Klasik ve keskin renkler yerine biraz daha ara tonlar...

26. Eğer farklı renkleri barındıran bir çanta istiyorsanız; bu çanta modeli gibi birkaç rengi bir arada kullanan ama keskin ve düzenli çizgilerle yaparak karmaşayı önleyen modelleri tercih edin.

Farklı renkleri barındıran bir çanta...

27. Parlak renkte çantalar soft kombinlerinize ışıltı katabilir.

Parlak renkte çantalar...

28. Zincir omuz askılı küçük çantalar, her zaman kullanılabilen ve biraz da retro bir hava yaratan modellerdir.

 Zincir omuz askılı küçük çantalar...

Hayatınız boyunca elinizde çantanız olacak. Trendlere uygun olan çantaları seçmek bir kenara, her zaman eşyalarınız için ideal boyutta ve rahat edebileceğiniz çantaları tercih etmeniz gerektiğini unutmayın. Bunun yanında vücut proporsiyonunuz, her şeyde olduğu gibi çanta seçiminde de etkili; kısa boylu bir bayansanız çok büyük çantalardan, uzun vücutlu bir bayansanız omuz askılı çantalardan uzak durmanız gerekir. Trendleri takip edin ama kendi trendlerinizi oluşturmayı da ihmal etmeyin.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN