25 En Güzel Michael Kors Çanta

Reklam:

Dışarı çıkarken, bazen hazırlanmak için saatlerini harcayabilen kadınlar; önce kendileri için hazırlanırlar fakat “Kadınların diğer kadınlar için hazırlandığı” düşüncesi de bir gerçektir. Bir erkek çantanızın modelini ya da markasını önemsemeyecek ya da anlamayacaktır fakat başka bir kadın, çantanızın modelini beğenirse gözünü ondan ayırmayacaktır. Bir kadın, çantanızın Michael Kors olduğunu söylediğinizde ne kadar değerli ve güzel bir çantaya sahip olduğunuzu hemen anlayacak, dahası sizi kıskanacaktır. Kaliteli ve gösterişli modelleri sayesinde, Michael Kors’un çantaları sizi yıllar boyu kıskanılan, beğenilen bir kadın yapacaktır. Farklı tarzınızı ve güzelliğinizi katlamak için; markanın çanta modellerine ve bu yılın moda  trendlerine bir göz atabilirsiniz.

1. Michael Kors çantaların en çok tercih edilen, en geniş ve kullanışlı modeli olan Jet Set serisi; günlük kullanımlar için güzel bir alternatif.

Michael Kors Çanta 2015

2. Bu senenin en trend çanta modeli olan el çantaları konusunda Michael Kors en iyilerden biri. Klasik ve modern birleşimi modelleriyle kombinlerinize hareket gelecek.

Mıchael Kors Çanta

3. Bu yılın kontrast renk ve optik monokrom modası gibi farklı trendlerine uyum sağlamak adına; el çantalarınızda bu renk ve desenleri tercih edebilirsiniz.

Orjinal Michael Kors Çanta

4. Markanın en beğenilen serisi Jet Set’te, genelde minimalist tasarımların modern havası ön plana çıkıyor.

Çanta Michael Kors

5. Michael Kors Marina çanta modeli, daha çok klasik tarzda ve yaş olarak biraz daha büyük olan bayanlarda hoş duran modeller arasında yer alıyor.

Michael Kors Çanta Modelleri

6. Trend detaylara sahip olan pastel tonlu çantalar; her zaman canlı bir hava kazanmanızda yardımcı olacaktır.

Trend detaylara sahip olan pastel tonlu çantalar...

7. Ayakkabı ve çantalarda karşımıza çıkan, bu yılın trendlerinden biri olan trok detaylarının bulunduğu çanta modelleriyle trendlere uyum sağlayabilirsiniz.

Bu yılın trendlerinden biri olan trok detaylarının bulunduğu çanta...

8. Metalik tonlar, bu yıl her yerde parlıyor! Michael Kors’un metalik tonlardaki çanta modelleri oldukça modern duruyor.

Michael Kors'un metalik tonlardaki çanta modelleri...

9. Markanın Hamilton serisinin en gözde modelleri; zincir detaylı, modern formlu çantalar…

Bu seride sadece klasik tonları ve modelleri...

10. Bu seride sadece klasik tonları ve modelleri değil, canlı renkleriyle dikkat çeken modelleri de bulabilirsiniz.

Markanın Hamilton serisinin en gözde modelleri...

11. Michael Kors Selma serisinde yer alan, çarpraz askılı modelleri günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Michael Kors Selma serisi...

12. Günlük kullanım için uygun olan büyük çanta modelleri, kullanışlı ve sade modelleriyle Michael Kors markasında bulabileceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Günlük kullanım için uygun olan büyük çanta modelleri...

13. Çantanızın gösterişli bir modelde olmasını tercih ediyorsanız; kayışlı, tokalı, farklı detaylı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Çantanızın gösterişli bir modelde olmasını tercih ediyorsanız...

14. Modern kesimli, kare çanta modelleri bu yılın en çok tercih edilen klasik modellerinin başında geliyor.

Modern kesimli, kare çanta modelleri...

15. Çantalarda sıradan, alışılmış renkler ve modeller tarihe karışıyor. Daha çok canlı ve dikkat çekici renkler, desenler göz önüne alınıyor.

Çantalarda sıradan, alışılmış renkler ve modeller tarihe karışıyor...

16. Yine markanın Jet Set serisinde yer alan minimalist tasarımlı, zincir saplı çantaları günlük kombinlerinize şıklık katmak için kullanabilirsiniz.

Yine markanın Jet Set serisinde yer alan minimalist tasarımlı...

17. Metalik tonlar ve parlak deri-kumaşlardan oluşan çantalar, sezonun trendlerine uygun ve tarz bir hava için en ideal modeller olacaktır.

Metalik tonlar ve parlak deri-kumaşlardan oluşan çantalar...

18. Kırmızı, her zaman dikkat çeken bir renktir. Bu renk dikkat çekici bir çanta modeliyle de birleşince, özellikle iş hayatınızda bu çanta sayesinde tüm gözler üzerinize çevrilecek.

Çantanızın gösterişli bir modelde olmasını tercih ediyorsanız...

19. Beyaz ve altın uyumu, çantanızın havasını değiştirecek ve kombininizi daha şık bir hale sokacaktır.

Beyaz ve altın uyumu, çantanızın havasını değiştirecek...

20. Markanın desenli çanta modelleri, genellikle yaz kullanımı için daha ideal olup; sade kombinlerde güzel bir hareketlilik oluşturacaktır.

Markanın desenli çanta modelleri...

21. Dışarı çıkarken yanınızda fazla ağırlık olmasını istemiyorsanız ve elinize çantanızı alıp öylece çıkmak istiyorsanız; markanın büyük cüzdan modelleri tam size göre!

Dışarı çıkarken yanınızda fazla ağırlık olmasını istemiyorsanız...

22. Sade modellerine rağmen dikkat çekici renklere sahip olan çantaları cüzdanlarıyla takım olarak kullanabilirsiniz.

Sade modellerine rağmen dikkat çekici renklere sahip olan çantalar...

23. Markanın Hamilton serisinde yer alan modern formlu çantalarda, altın zincir detaylarının yanı sıra bordo gibi dikkat çeken kış tonları da yer alıyor.

Markanın Hamilton serisinde yer alan modern formlu çantalar...

24. Markanın sade ama dikkat çekici modellerinin en çok tercih edilenleri; Jet Set serisi ve onun zincir detaylı, daha hareketli versiyonlarının yer aldığı Harper Specchiolar…

Markanın sade ama dikkat çekici modelleri...

25.

25+ En Güzel Michael Kors Çantalar-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN