25+ 2014 Kış Kombinleri

Reklam:

Kış geldi; sizi hem soğuktan koruyacak, hem de tarzınızı yansıtacak parçalar bulup onları doğru bir şekilde kombinlemeniz gerekecek. Bu kışın modası içinde farklı tarzlara hitap eden birçok parça bulunuyor ve işimiz biraz daha kolaylaşıyor. Bütün bunlardan yola çıkarak; dünya modasından esintiler ve trend olan parçalarla oluşturulmuş, bu yılın en güzel kış kombinlerini sizin için derledik.

1. Kocaman atkılar, boyfriend jeanler, asker botları, oversized kazaklar… Bu kış hem sıcak, hem tarz geçecek!

Kocaman atkılar, boyfriend jeanler, asker botları, oversized kazaklar...

2. Yapay kürkler, bu senenin trend parçalarından biri. Sizi sıcacık tutarken tarzınızı yansıtmanızı da sağlayacak olan kürkleri, yine sezonun trendi derilerle kombinleyebilirsiniz.

Yapay kürkler, bu senenin trend parçalarından biri...

3. Uzun ve oversized palto trendi, dar pantolon ve üstlerle kombinlenildiğinde hoş durur. Özellikle Chelsea botlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Uzun ve oversized palto trendi, dar pantolon ve üstlerle kombinlenildiğinde hoş durur...

4. Büyük ponponlu bereler, kocaman atkılar, salaş paltolar ve bootielerle şık bir kış kombini oluşturabilirsiniz.

Büyük ponponlu bereler, kocaman atkılar, salaş paltolar ve bootieler...

5. Kombinlerinizde desenli bir parça kullandığınızda, diğer parçalarınızı sade tonlarda kullanmanız daha doğru olacaktır. Uzun botlar, dar taytlar, farklı kesimli montlarla trend görünebilirsiniz.

Uzun botlar, dar taytlar, farklı kesimli montlarla trend görünebilirsiniz...

6. Kış desenleri her kış trend olacaktır. Kış desenli bol kazaklar, kalın taytlar, bağcıklı botlarla salaş bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.

Kış desenli bol kazaklar, kalın taytlar, bağcıklı botlarla salaş bir günlük kombin oluşturabilirsiniz...

7. Oversized kazaklar ve kalın, örgü boyunluklar, bu senenin en uyumlu ikilisi! Botlarınız ve dar pantolonlarınızla uyum içinde kullanabilir, trend görünebilirsiniz.

Oversized kazaklar ve kalın, örgü boyunluklar, bu senenin en uyumlu ikilisi...

8. Kaşe paltolar, bu kış farklı kesimlerde ve tarzlarda karşımıza çıkıyor. Salaş modellerin yanı sıra; feminen modeller de göz dolduruyor.

Kaşe paltolar, bu kış farklı kesimlerde ve tarzlarda karşımıza çıkıyor...

9. Dikkat çekici renkte bir palto ya da ceket kullandığınızda; onu vurgulaması adına diğer parçalarınızı nötr olarak kullanmanız daha doğru olacaktır.

Dikkat çekici renkte bir palto ya da ceket...

10. Boyfriend ya da kalem paça pantolonlar, bağcıklı botlar ve salaş üstlerle harika bir günlük kombin oluşturabilirsiniz. Bu senenin en gözde tarzı; salaş ve bohem tarz, unutmayın.

Boyfriend ya da kalem paça pantolonlar...

11. Chelsea ve cut-out botlar, bu yılın en tarz parçalarından… Opak çoraplar, etekler, uzun paltolar, berelerle trend bir görünüm elde edebilir, botlarınızı vurgulayan kombinler oluşturabilirsiniz.

Chelsea ve cut-out botlar, bu yılın en tarz parçalarından...

12. Bu kışın favori parçaları; yapay kürkler, dizüstü çizmeler, farklı şapkalar, bu yılın renk ve desenlerini içeren clutchlar… Bunları bir arada kullanarak harika kombinler elde edebilir, trend görünebilirsiniz.

Bu kışın favori parçaları; yapay kürkler, dizüstü çizmeler, farklı şapkalar...

13. Geometrik desenler ve kareli kumaşlar, bu senenin trendleri arasında. Bu tarz parçaları uyumlu, düz renkli parçalarla kombinleyerek kışa yakışan bir tarz elde edebilirsiniz.

Geometrik desenler ve kareli kumaşlar, bu senenin trendleri arasında...

14. Bilek boyunda biten botlar, bu yıl sık sık karşımıza çıkacak. Dar pantolon ve taytlarla bu botları kullanabilir, salaş kazaklarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bilek boyunda biten botlar, bu yıl sık sık karşımıza çıkacak...

15. Kürk ve tüy detayları, bu kış çantalardan paltolara kadar her parçada kullanılıyor. Böyle hareketli bir parçayı dingin parçalarla birlikte kullanmanız, dengeli bir kombin yapmanız için ideal olacaktır.

Kürk ve tüy detayları, bu kış çantalardan paltolara kadar her parçada kullanılıyor...

16. Avcı yeşili ve bordo, bu kışın en favori renkleri arasında. Bu tonlarda olan kıyafetler her zaman daha trend ve ağır bir hava oluşturur; unutmayın.

Avcı yeşili ve bordo, bu kışın en favori renkleri arasında...

17. Örme elbiseler ya da uzun-örme kazakların altına kısa bir şort giyerek oluşturduğunuz kombinler, dizüstü çizmelerle çok uyum sağlayacaktır. Ayrıca sezonun altın trendine de uygun olacak çanta ve aksesuarlarla beyaz kıyafetlerinizde mükemmel bir uyum yakalamanız mümkün.

Örme elbiseler ya da uzun-örme kazaklar...

18. Yüksek bel çan etekler, günlük kış kombinlerinin vazgeçilmezi olacak. Bacak boyunuzu daha da uzun göstermek adına, düz siyah bir ayakkabı ve opak çorap kullanarak derinlik oluşturabilirsiniz.

Yüksek bel çan etekler, günlük kış kombinlerinin vazgeçilmezi olacak...

19. Bu yılın favorisi bohem tarz! Özellikle bu kışın trendlerinden biri olan panço ve pelerin modası, bohem tarzla uyum içinde olacaktır. Fötr şapkalar, etnik desenler, botlar…

Bu kışın trendlerinden biri olan panço ve pelerin modası...

20. Etekli kış kombinlerinizde mutlaka çorap giymeyi ihmal etmeyin. Özellikle dizüstü çorap ve çizmeler, siyah opak çoraplar, üstünde kullanacağınız salaş bluzler, kazaklar ve berelerle harika bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.

Etekli kış kombinlerinizde mutlaka çorap giymeyi ihmal etmeyin...

21. Kış rengi olan gri, birçok tonla uyum içinde kullanılabilir. Gri ve klasik bir palto sizi birçok kombinde kurtarabilir.

Kış rengi olan gri, birçok tonla uyum içinde kullanılabilir...

22. Binici çizmeleri, bu kış da trend olmaya devam ediyor. Skinny jeanler, farklı yelek ve ceketler, gömleklerle hoş duracak olan çizme kombinlerinizi günlük hayatta kullanabilirsiniz.

Binici çizmeleri, bu kış da trend olmaya devam ediyor...

23. Farklı renk ve desenlerdeki yağmur çizmelerinizi nötr renkteki kombinlerinizin yıldızı olarak kullanabilir, ayrıca yağmurları günleri de renkli bir şekilde atlatabilirsiniz.

Farklı renk ve desenlerdeki yağmur çizmeleri...

24. Bu senenin favori tarzlarından biri de; maskülen tarz. Bu tarza uygun paltolar, pantolonlar, botlar kullanarak dikkat çekebilirsiniz.

Bu senenin favori tarzlarından biri de; maskülen tarz...

25. Bu kış trendleri arasında bir de kocaman, uzun ve kalın atkı modası var. Ayrıca salaş kazaklarınız ve dizüstü çizmelerinizle oluşturduğunuz kombinlerinizde, daha bohem bir hava için bu atkıları kullanabilirsiniz.

Bu kış trendleri arasında bir de kocaman, uzun ve kalın atkı modası var...

26. Bu kış, örme takımlar da çok moda! Özellikle nötr tonlardaki bütün örme kıyafetler ve takımlar, modern ve farklı bir hava oluşturmanızı sağlayabilir. Altında cut out bootieler kullanabilir, trend çanta modelleriyle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu kış, örme takımlar da çok moda...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN