2017 Trendi Dağınık Topuz Modelleri

Reklam:

Hem özel günler hem de günlük kullanım için harika olan bir saç modeli varsa o da dağınık topuzdur! Dağınık topuz denilince aklımıza ilk daha çok düğünlerde kullanılan dağınık ve bukleli topuz modelleri gelse de günümüzde topuz modelleri hayli çeşitlendi. Yukarıdan topuzlar sıkı ve balerin topuzu olabileceği gibi büyük ve dağınık olabilir. Bu stil hem özel günlerde hem de günlük şıklığı tamamlamak için kullanılabilir. Basit ve mükemmel bir dağınık topuz istiyorsanız saçınızı şekillendirmeden önce biraz krepe atmalı, dolgunluk verecek bir saç köpüğü kullanmalısınız. Saç diplerinde ekstra bir hacim isterseniz kuru şampuan da kullanabilirsiniz. Topuzun çok sıkı olmamasına ve uğraşılmış durmamasına dikkat etmelisiniz. Yüzünüze doğru çıkaracağınız bir kaç tutam da dağınık görünümü tamamlayacaktır. Topuzu bitirdikten sonra sabitleyici bir sprey kullanmayı unutmayın.

Alttan topuz modelleri de günümüzde oldukça moda, maskülen ve güçlü bir tarz yakalamak isteyen kadınların vazgeçilmezi arasına girdi bile. Eğer henüz denemediyseniz alttan dağınık topuz modeliyle tüm havanızı değiştirebilirsiniz. Özel günler için daha büyük ve havalı topuzlar kullanmak sizi daha şık ve özenli bir görünüme kavuşturacaktır. Yarım topuz modellerinde de kolaylık dağınık stili yaratmak mümkün.

1. Dağınık Yüksek Topuz Modeli

Dağınık Topuz Modelleri

2. Dağınık Örgülü Topuz Saç

Dağınık Topuz

3. Dağınık Yarım Topuz Saç Modeli

Dağınık Topuz Saç Modelleri

4. Havalı Dağınık Topuz Model

Dağınık Topuz Modeli

5. Dağınık Topuz ve Gözlük Uyumu

Dağınık Topuz Resimleri

6.

Dağınık Topuz Modelleri-6

7.

Dağınık Topuz Modelleri-7

8.

Dağınık Topuz Modelleri-8

9.

Dağınık Topuz Modelleri-9

10.

Dağınık Topuz Modelleri-10

11.

Dağınık Topuz Modelleri-11

12.

Dağınık Topuz Modelleri-12

13.

Dağınık Topuz Modelleri-13

14.

Dağınık Topuz Modelleri-14

15.

Dağınık Topuz Modelleri-15

16.

Dağınık Topuz Modelleri-16

17.

Dağınık Topuz Modelleri-17

18.

Dağınık Topuz Modelleri-18

19.

Dağınık Topuz Modelleri-19

20.

Dağınık Topuz Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN