2017 Plaj Modasının Vazgeçilmezlerine Göz Atın

Reklam:

Haziran ayına girmemizle tatil sezonu da açıldı. Peki plajlarda en çok göreceğimiz kombinler neler olacak? Gelin birlikte göz atalım!

Eğer şık bir kadınsanız ister bir akşam yemeği olsun ister arkadaşlarınızla kahve içmeye çıkarken isterseniz plajda şık görünürsünüz. Özellikle sezonun trendlerini kendinize yakışan parçalarla birleştirdiğinizde modern ve şık görünmemeniz için hiçbir sebep olamaz. Öncelikle kısa tulumlar, düşük omuz detaylı elbise ve bluzlerin yazın vazgeçilmezi olacağını söyleyelim. Kot etekler de geçen sene olduğu gibi bu sene de hayli popüler olacak. Halter yaka bluz ve elbiseler bu senenin en popüler trendleri arasında yer alıyor. Dikkat ettiyseniz halter yaka ve şeritli bluz ve büstiyerler oldukça moda olmaya başladı. Plaj için hasır şapkalar ve renkli bileklik ve halhallar bu yılın da vazgeçilmezleri olacak. Krem rengi veya beyaz düşük omuzlu bir elbiseye bavulunuzda yer ayırmayı sakın unutmayın! Farklı desen ve renklerdeki kimonolar da tatil bavulunuzda olması gereken joker parçalardan… Kimonoları, ister bikininizin üzerine isterseniz akşamları Ege sahillerinde üstünüze alarak kullanabilirsiniz.

1. En Güzel Plaj Modası Kombini

Plaj Modası

2. Plaj Trendi Yüksek Bel Bikini

Plaj Trendleri

3. 2017 Plaj Elbisesi

2017 Plaj Modası

4. Harika Hasır Çanta

Plaj Modası 2017

5. Plaj Trendi Gözlük Önerileri 2017

Plaj Trendleri 2017

6.

Plaj Trendleri-6

7.

Plaj Trendleri-7

8.

Plaj Trendleri-8

9.

Plaj Trendleri-9

10.

Plaj Trendleri-10

11.

Plaj Trendleri-11

12.

Plaj Trendleri-12

13. Etek – Büstiyer Kombini

Plaj Trendleri-13

14. Plaj Modası 2017

Plaj Trendleri-14

15. İspanyol Kollu Plaj Elbisesi

Plaj Trendleri-15

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN