2014 Yeni Moda Günlük Kıyafetler

Reklam:

Günlük kıyafetlerde hem rahat hem şık olmak çok önemlidir. Sezonun trend parçalarından ilham alarak oluşturulmuş günlük kıyafetleri sizin için derledik. Siz de yazıdaki görsellerden ve ipuçlarından faydalanabilir, ilham alarak kendi kombinlerinizi ve modanızı oluşturabilirsiniz.

1. Yüksek bel maksi etekler, sezon içinde sık sık karşımıza çıkacak. Biraz bohem, biraz romantik bir hava yaratmak için bu tarz etekleri uygun parçalarda kombinleyerek tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Yüksek bel maksi etekler, sezon içinde sık sık karşımıza çıkacak...

2. Boru paça pantolon, blazer ceket, stilettolar ve hareket katacak desenli bir clutch. Bu tarz bir kombin sizi hem şık gösterecektir, hem de her yere gidebileceğiniz bir kombin olacaktır.

Boru paça pantolon, blazer ceket, stilettolar ve hareket katacak desenli bir clutch...

3. Uzun binici çizmeleri ve kocaman şalların atkı olarak kullanıldığı kombinler, bu kışın en trend görünümlerinden biri olacak.

Uzun binici çizmeleri ve kocaman şalların atkı olarak kullanıldığı kombinler...

4. Her kadının dolabında bir siyah elbisesi bulunmalı. Kurtarıcı parçalardan biri olan siyah elbise, her renkle ve parçayla kombin yaratılarak giyilebilir. Dikkat çekmesini istediğiniz her aksesuarınız için siyah elbiseyi bir fon olarak kullanabilirsiniz.

siyah elbise, her renkle ve parçayla kombin yaratılarak giyilebilir...

5. Kürkler bu sezon her yerde karşımıza çıkacak. Kürk yelekler, kürk detaylı çanta ve botlar… Doğru kombinlerle şık görünebilirsiniz.

Kürkler bu sezon her yerde karşımıza çıkacak...

6. Monokrom ve deri kombini oldukça şık görünüyor. Derilerin ve monokromların sezonunda bu tarz kombinlerden ilham alabilirsiniz.

Monokrom ve deri kombini oldukça şık görünüyor...

7. Özel günlerde giyeceğiniz şifon elbiselerinizi hareketlendirmek adına elbiseyle aynı renkte fakat parıltılı detaylar kullanarak biraz daha hareketli kombinler yaratabilirsiniz.

şifon elbiselerinizi hareketlendirmek adına elbiseyle aynı renkte fakat parıltılı detaylar...

8. Puantiyeli kıyafetler bize her zaman zaman yolculuğu yaptıracaktır. Puantiyeli bir elbiseyi retro bir ayakkabı ve zincir askılı bir çantayla kombinlediğinizde hem retro, hem şık olabilirsiniz.

Puantiyeli bir elbiseyi retro bir ayakkabı ve zincir askılı bir çanta...

9. Özellikle avcı yeşilinin trend olduğu bu sene, koyu tonlardaki yeşil elbiseleri altın detaylarla hareketlendirdiğiniz kombinler özel günlerinize çok yakışacaktır.

 Özellikle avcı yeşilinin trend olduğu bu sene...

10. Altın akseuarlar, pembe ve mor tonlarıyla da uyum içinde kullanılabilir.

 Altın akseuarlar, pembe ve mor tonlarıyla da uyum içinde...

11. Skinny jean ve salaş bluz kombinlerinde birkaç zincirli kolyeyi ya da bileğinize dolayacağınız uzun zincir ve derileri bol bol kullanabilirsiniz.

uzun zincir ve derileri bol bol kullanabilirsiniz...

12. Deri büyük çantalar ve stilettolar uyum içinde olduklarında çoğu kombininizde yer alabilirler.

Deri büyük çantalar ve stilettolar uyum içinde...

13. Hamile bayanlar da sezonun trendlerinden rahatlıkla yararlanabilirler; Oversized ya da salaş üstlerin trend olduğu sezonda kendilerini rahat hissedebilirler.

Hamile bayanlar da sezonun trendlerinden rahatlıkla yararlanabilirler...

14. Siyah kalem elbiseler, altına giyilen opak çoraplar ve deri eldivenler; siyah ve kaliteli bir trend kombin oluşturmanızda yardımcı olabilirler.

Siyah kalem elbiseler, altına giyilen opak çoraplar ve deri eldivenler...

15. Ayakkabı ve çantanızı aynı renkte, takım olarak kullanmanız sıkıcı görünebilir. Kombininize renk katmak için farklı ama uyumlu tonları tercih edin.

Kombininize renk katmak için farklı ama uyumlu tonları tercih edin...

16. Hayvan desenli bir elbise giydiğinizde sakın desenli ya da hareketli aksesuarlar tercih etmeyin. Eğer yakın tonlarda aksesuarlar seçerseniz kaybolacak, canlı kontrast renkleri tercih ederseniz elbiseniz patlayacaktır.

Hayvan desenli bir elbise giydiğinizde sakın desenli ya da hareketli aksesuarlar tercih etmeyin...

17. Ceketlerinizin kolunu yukarı doğru çekmeniz ve içinden bluzünüzü katlayıp çıkarmanız trend bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Ceketlerinizin kolunu yukarı doğru çekmeniz ve içinden bluzünüzü katlayıp çıkarmanız trend bir görünüm...

18. Büyük şapkalar, kocaman atkılar ve bosbol kovboy çizmeleri bohem ve trend görünmeniz için güzel aksesuarlar olacaktır.

Büyük şapkalar, kocaman atkılar ve bosbol kovboy çizmeleri bohem ve trend görünmeniz için...

19. Boru ya da ispanyol uzun paçalı, yüksek belli pantolonların altına topuklu ayakkabı giymeniz boyunuzu uzun gösterecektir. Üstüne Oversized kabanları tercih etmeniz de trend bir alternatif oluşturacaktır.

Boru ya da ispanyol uzun paçalı, yüksek belli pantolonlar...

20. Yüksek bel mini etekler ve kayık yaka bluzler hoş bir görüntü oluşturuyor. Renkli ve canlı bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yüksek bel mini etekler ve kayık yaka bluzler hoş bir görüntü oluşturuyor...

Günlük kombinlerinizde dengeyi, renkleri ve hareketi düzgün sağlamanız gerektiğini unutmayın. Şık olmak için konforunuzdan fedakarlık etmenize gerek yok; günlük, sade kombinlerinizle de şık ve trend görünebilirsiniz.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN