2014 Bayan Bot Modelleri

Reklam:

Kışın soğuk günlerinde soğuktan korunmak ve bir yandan da şık görünmek için en büyük yardımcınız botlar olacaktır. Bu yılın modası olan botlar arasında birçok tarza ve beğeniye hitap edecek modeller olduğundan, artık bütün kadınlar şık olacak. İşte sizin için derlediğimiz, bu yılın en güzel bot modelleri ve doğru kullanımı…

1. Dizaltı binici botları, şık ve trend bot modellerindendir. Bu botlar özellikle ince ve uzun bacaklı bayanlarda çok güzel duracaktır.

Dizaltı binici botları...

2. Yağmurlu günlere biraz renk katmaya ne dersiniz? Çizme konusunda en iddialı marka olan Hunter’ın rengarenk yağmur çizmeleri tam size göre!

Rengarenk yağmur çizmeleri tam size göre...

3. Tarzınızdan ve havanızdan ödün vermek istemiyorsanız; size uygun olan asker botu modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Asker botu modelleri...

4. Topuklu ayakkabılara karşı büyük bir aşk duyan kadınlardansanız; topuklu bot modelleri sayesinde trend ve çekici olabilirsiniz.

Topuklu bot modelleri...

5. Kalın-kare topuklar bu sene çok moda! Böyle bir topuğu olan bootie modelleri size çok yakışacak!

Kalın-kare topuklar bu sene çok moda...

6. Boncuklar, püsküller, tüyler ve yumuşacık bir bot! Bohem tarzdaki biriyseniz; kışın daha ne istersiniz ki!

Boncuklar, püsküller, tüyler ve yumuşacık bir bot...

7. Troklu ve kayışlı botlar, bu sene karşımıza çok çıkacak. Trendleri takip etmeyi seviyorsanız; bu tarz bir botu mutlaka edinmelisiniz.

Troklu ve kayışlı botlar...

8. Rock, punk, maskülen gibi dikkat çekici tarzlardan birine sahipseniz; severek kullanacağınız asker botlarının farklı renkteki deri modelleri sayesinde dikkat çekebilirsiniz.

Asker botlarının farklı renkteki deri modelleri...

9. Önü açık botlar, bir süredir trend olmaya devam ediyor. Sıradan botları sevmiyorsanız; bu tarz botlar sizin için uygun olacaktır.

Önü açık botlar, bir süredir trend olmaya devam ediyor...

10. Bu senenin en güzel trendlerinden biri de Oxford botlar! Bu botlar, ayakkabılarına alışmış olan maskülen tarzdaki bayanların çok hoşuna gidecek!

Oxford botlar...

11. Klasik bot tanımına uyan bir botun soft tonlarını tercih ederek, kış kombinlerinizin kurtarıcısı haline getirebilirsiniz.

Kış kombinlerinizin kurtarıcısı haline getirebilirsiniz...

12. Dikkat çekmeyi seviyorsanız; parlak aksesuarlar kadar dikkat çekici bir şey olmadığını da biliyorsunuzdur. Pırıltılı bir bot sayesinde herkes ayaklarınıza bakacak!

Pırıltılı bir bot sayesinde herkes ayaklarınıza bakacak...

13. Bu senenin maskülen bot trendlerinden biri olan Chelsea botlar, harika bir tarz yaratmak için etkili parçalar olacaktır.

Chelsea botlar...

14. Kışın ısınmakta zorluk çekiyorsanız; kürk ayrıntı trendi tam size göre! Botlarınızda da kürk detaylarını tercih ederek sıcacık ve tarz bir kışa merhaba diyebilirsiniz!

Kışın ısınmakta zorluk çekiyorsanız; kürk ayrıntı trendi tam size göre...

15. Siyah bir bootieyi siyah dar pantolon ya da taytla kullanarak, uzun bir bacak boyu oluşturabilirsiniz. Aksi takdirde bacak boyunuzu kısa gösterecektir.

Siyah bir bootieyi siyah dar pantolon ya da taytla kullanarak, uzun bir bacak boyu oluşturabilirsiniz...

16. İşlemeli deriden kovboy çizmeleri, siyah ya da kahve gibi klasik tonlarda tercih edildiğinde birçok kombinde kullanılabilir.

İşlemeli deriden kovboy çizmeleri...

17. Hayvan desenleri trendi sayesinde botlarınızda feminen ve trend bir hava yaratabilirsiniz.

Hayvan desenleri trendi sayesinde botlarınızda feminen ve trend bir hava yaratabilirsiniz...

18. Bağcıklı, topuklu botlar sayesinde daha uzun ve daha modern görünebilirsiniz. Sezonun trend parçalarından olan kürkler, oversize paltolar, deri montlar gibi birçok farklı tarzda parçayla bu botları kombinleyebilirsiniz.

Bağcıklı, topuklu botlar sayesinde daha uzun ve daha modern görünebilirsiniz...

19. Motorcu botları olarak adlandırılan tarzdaki botlar, özellikle punk ve rock tarzlarıyla uyum sağlamakla birlikte başka tarzlarda da etkili olabilir.

Motorcu botları...

20. Kapitone desenini bu sene her yerde görebilirsiniz! Şimdiden botlarınızda bu etkiyi kullanın.

Kapitone desenini bu sene her yerde görebilirsiniz...

21. Botlarınızda farklı ve trend bir hava yaratmak için kendiniz de çalışabilirsiniz. Kurdeleler, taşlar, rozetler, metal ayrıntılar gibi birçok farklı aksesuarı botunuza ekleyerek kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kurdeleler, taşlar, rozetler, metal ayrıntılar...

22. Binici çizmesi tarzındaki farklı materyallerden oluşan yağmur botları, yağmurlu günlerde de tarz görünmeniz için etkili olacaktır.

 Binici çizmesi tarzındaki farklı materyallerden oluşan yağmur botları...

23. Dolgu topuk botlar, şık görünürken rahat etmenizi de sağlayacaktır. Topuklu ayakkabılardan vazgeçemiyorsanız ama rahatınıza da düşkünseniz böyle bir bot tercih edebilirsiniz.

 Dolgu topuk botlar, şık görünürken rahat etmenizi de sağlayacaktır...

24. Bu sene bilekte biten bot çeşitleri moda olsa da; dizaltı, dizüstü, midi gibi birçok bot şeklinden birini boyunuzu ve kıyafetlerinizi göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.

Dizaltı, dizüstü, midi gibi birçok bot şeklinden birini boyunuzu ve kıyafetlerinizi göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN