2014 – 2015 Kıyafet Modelleri

Reklam:

2014-2015 sonbahar/kış sezonunda, birçok farklı tarza hitap edebilecek birbirinden güzel trendler yer alıyor. Yeni çıkan parçalar, eskinin geri dönüşü, akıllara gelmeyecek parçaları birbiriyle kombinlemek, farklı tarzda ayakkabı ve çanta modelleri, sezonun moda renkleri gibi birçok trend ayrıntının göz doldurduğu bu sezonda; tarzınıza ve vücudunuza uygun güzel kombinler yapabilirsiniz. İşte 2014-2015 sezonunda karşımıza çıkan bütün moda trendleri ve en güzel kıyafetler!

1. Bu yaz trend olmaya başlayan kimono tarzı, püsküllü üstler, kış sezonunda pelerin ve panço trendi olarak devam ediyor.

Bu yaz trend olmaya başlayan kimono tarzı, püsküllü üstler...

2. Salaş ve spor tarzlar, bu yılın en rahat trendleri arasında karşımıza çıkıyor. Özellikle hafif punk esintili ve siyah ağırlıklı, deri kullanılan kombinler de yine kendinden söz ettiriyor.

Salaş ve spor tarzlar, bu yılın en rahat trendleri arasında...

3. Deri esintisi, vamp kombinler oluşturmak için de bu yıl en çok kullanılan ayrıntılardan biri. Özellikle farklı tonlardaki deri kıyafetler ve hayvan derileri de bu yılın trendleri arasında…

Deri esintisi, vamp kombinler oluşturmak için de bu yıl en çok kullanılan ayrıntılardan biri...

4. Yırtık pantolonlar, salaş üstler, spor ayakkabılar… Spor bir kombinle de dikkat çekici görünebilirsiniz.

Yırtık pantolonlar, salaş üstler, spor ayakkabılar...

5. Maskülen tarz, bu yılın en beğenilen tarzı diyebiliriz. Gömlekler, maskülen bot ve ayakkabılar, şapkalar, dikkat çekici ve dolgun tonlarda paltolar, ceketler… Bu tür parçalarla harika kombinler yapabilirsiniz!

Maskülen tarz, bu yılın en beğenilen tarzı diyebiliriz...

6. 50 ve 60’ların modası, bu yıl geri dönüş yaparak vintage kombinler için ideal bir tarz oluyor. O yılların trend parçaları, renkleri ve desenleriyle güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

50 ve 60'ların modası, bu yıl geri dönüş yaparak vintage kombinler için ideal bir tarz oluyor

7. Bohem tarz, her zaman farkını ortaya koyan ve rahatlığın yanında dikkat çekici bir şıklık da sağlayan tarzlardan olmuştur. Bohem tarza uygun kıyafetler de bu yılın favorilerinden…

Bohem tarz...

8. Rock tarzı kıyafetler, her zaman dikkat çekmiştir. Deri parçalar, siyah ağırlıklı kombinler, dizüstü çoraplar, asker botları ya da dolgu topuk ayakkabılar, bereler… Birçok farklı parça yardımıyla bu tarza sahip olabilirsiniz.

Rock tarzı kıyafetler, her zaman dikkat çekmiştir...

9. Vintage çılgınlığı, her zaman devam edecek gibi. Yüksek belli mini bir şort, bebe yaka bir üst ve kocaman, süet bir şapka yardımıyla harika görünebilirsiniz!

Vintage çılgınlığı, her zaman devam edecek gibi...

10. Üstü salaş, altı klasik! Bu yıl karşımıza çıkan değişik bir stil de; boyfriend jeanlerin altında stiletto kullanmak…

Üstü salaş, altı klasik! Bu yıl karşımıza çıkan değişik bir stil...

11. Yapay kürkler, bu sene yine moda. Özellikle farklı renklerdeki tüy detaylar, trendler arasında yer alıyor. Kombinlerinizde bu sıcak trendi kullanabilirsiniz.

Yapay kürkler, bu sene yine moda...

12. Mini çan etekler; kazaklarla ya da küçük ceketlerle kombinlemek adına bu yılın trendleri arasında yer alan parçalardan… Botlar, şapkalar, farklı üstlerle kombinler elde edebilirsiniz.

Mini çan etekler; kazaklarla ya da küçük ceketlerle kombinlemek...

13. Farklı ve abartılı takılar da bu yıl çok moda. Özellikle bohem kombinlerinizde farklı metal takılar tercih edebilir, sade kombinlerinizi abartılı aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz.

Farklı ve abartılı takılar da bu yıl çok moda...

14. Spor ve rahat bir tarza sahipseniz; birçok farklı salaş parçayı tercih ederek hem rahat, hem de trend görünebilirsiniz. Eski yılların modası olan bahçevan pantolonları bile tercih edebilirsiniz!

Spor ve rahat bir tarza sahipseniz...

15. Örme kıyafetler, bu kışın trendlerinden biri. Özellikle sırf örme elbiseler, sıcacık ve trend görünmeniz için ideal olacaktır.

Örme kıyafetler, bu kışın trendlerinden biri...

16. Asker desenleri ve yeşil tonlarının da bu yıl moda olduğunu biliyoruz. Bunları bir araya getirerek harika kombinler oluşturabilirsiniz. Bağcıklı botlar, asker desenli ceketler, farklı tişörtler, dizüstü bir çorap ve bere gibi birçok parçayla rahat bir kombin elde edebilirsiniz.

Asker desenleri ve yeşil tonlarının da bu yıl moda olduğunu biliyoruz...

17. Farklı tasarım parçalar, modern bir hava oluştururken trend görünmenizi de sağlayacaktır.

Farklı tasarım parçalar...

18. İşlemeli, antik desenli, çiçek detaylı gibi birçok bohem detaya sahip olan salaş kıyafetler, harika bir bohem kombin için ideal olacaktır. Birçok metal takıyı bir arada kullanarak, büyük bir şapka tercih ederek, yumuşak deri botlar kullanarak güzel görünebilirsiniz.

İşlemeli, antik desenli, çiçek detaylı gibi birçok bohem detaya sahip olan salaş kıyafetler...

19. Futuristik tasarım kıyafetler, bu yılın en modern trendleri arasında yer alıyor. Minimalist tasarımları ve modern görünümleriyle göz dolduran bu kıyafetleri de tercih edebilirsiniz.

Futuristik tasarım kıyafetler...

20. Salaş kazaklar, deri taytlar ve Chelsea bot modelleriyle güzel bir günlük kombin elde edebilirsiniz.

Salaş kazaklar, deri taytlar ve Chelsea bot modeller...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN