20+ Yeni Şal Modelleri

Reklam:

Mevsim geçişleri belki de kadınların ne giyeceklerini bilemedikleri, kombin yapmakta oldukça zorlandıkları bir dönem. Ancak havaların henüz ısınmamasınız en güzel tarafı hala şal takabilecek olmak! Sizin için derlediğimiz 20+ Yeni Şal Modelleri galerimizde en güzel şal modelleri ve kombinlerine göz atın, modern ve stil bir görünüm yakalayın!

Şallı kombinler 2016 yılının sonbahar kış sezonunda en moda kombinlerin arasında yer alıyordu. Fakat bahara girerken bu değişken havalarda ne giyeceğimizi çok bilemeyiz. Kıştan bahara geçerken mevsim geçişlerindeki en büyük kurtarıcımız olan şalları unutmayın hanımlar! Şalın kadınların stiline sofistike bir hava kattığı gerçeğini tabi ki yadsayamayız. Ancak bir kot ve bir bluzun üstüne taktığınız güzel bir şal ile tüm havanızı değiştirebilirisiniz. İster kalın olsun ister ince pek çok şal bağlama yöntemiyle, aynı şalı farklı stillerde kullanabilirsiniz.

Bu sene şallarda etnik işlemeler ve pötikare desenler moda! Özellikle bohem stilin ön plana çıktığı 2016 yılında şal modelleri de püsküllü ve etnik desenli olmaya başladı.  Desenli ve renkli şallar tercih edeceksiniz, sade ve şık ve bir görünüm için kıyafetlerinizi yakın tonlarda ve düz renklerde seçmelisiz. Böylelikle şalınızı patlatabilir ve basit ama trend bir görüntüye kavuşabilirsiniz.  Galerimizdeki birbirinde güzel şal modellerinden ilham alarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

1. Güzel Şal Modeli

Şal Modelleri

2. 2016 Şal Modeli

Şal Modeli

3. Şal Modeli 2016

Şal Modelleri 2016

4. Yeni Şal Modeli

Yeni Şal Modelleri

5. En Yeni Şal Modeli

En Yeni Şal Modelleri

6.

Yeni Şal Modelleri-6

7.

Yeni Şal Modelleri-7

8.

Yeni Şal Modelleri-8

9.

Yeni Şal Modelleri-9

10.

Yeni Şal Modelleri-10

11.

Yeni Şal Modelleri-11

12.

Yeni Şal Modelleri-12

13.

Yeni Şal Modelleri-13

14.

Yeni Şal Modelleri-14

15.

Yeni Şal Modelleri-15

16.

Yeni Şal Modelleri-16

17.

Yeni Şal Modelleri-17

18.

Yeni Şal Modelleri-18

19.

Yeni Şal Modelleri-19

20.

Yeni Şal Modelleri-20

21.

Yeni Şal Modelleri-21

22.

Yeni Şal Modelleri-22

23.

Yeni Şal Modelleri-23

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN