20+ Yeni Bayan Sırt Çantaları

Reklam:

Okul yıllarında sırtımızdan çıkarmadığımız sırt çantaları, günümüz modasında geri dönüş yaparak; birçok moda haftasında, ünlülerin sırtlarında, sokak stillerinde sık sık karşımıza çıkıyor. Kullanım kolaylığı, taşıma rahatlığı, geniş hacmi sayesinde birçok çanta modelinden daha çok eşyayı içine alabilme özelliği gibi birçok artısı olan sırt çantaları; sadece spor tarzda değil, klasik tarzlarda bile kullanılıyor ve her tarza uyum sağlayabilen farklı modellerde üretiliyor. Siz de bu trende uymak, yanınıza daha çok eşya almak ya da bir fark yaratmak istiyorsanız; yeni bayan sırt çantası modellerine göz gezdirebilirsiniz.

1. Alışılmış formdaki sırt çantası modelleri bile, bu yıl karşımıza farklı detaylarla çıkıyor. Özellikle kurdeleli modeller çok şirin!

Alışılmış formdaki sırt çantası modelleri bile, bu yıl karşımıza farklı detaylarla çıkıyor...

2. Deri ve süet gibi farklı materyallerden oluşan çantalar; şık bir görünüme sahip ve günlük kullanım için ideal…

Deri ve süet gibi farklı materyallerden oluşan çantalar...

3. Sanatçı ruhunuzu çantanız yardımıyla açığa çıkarmaya ne dersiniz? Kombinlerinize renk katacak bu çanta modeli sayesinde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Sanatçı ruhunuzu çantanız yardımıyla açığa çıkarmaya ne dersiniz?...

4. Torba modeli sırt çantaları da bu yılın gözde modelleri arasında yer alıyor. Farklı materyaller ve desenlerden oluşan kışlık çantalar da şıklığıyla göz dolduruyor.

Torba modeli sırt çantaları da bu yılın gözde modelleri arasında yer alıyor...

5. Sade ve düz deri sırt çantaları, farklı detaylarla hareketlendirilebilir. Özellikle sezonun tüy ve püskül detayını çantanızda kullanabilirisniz.

Sade ve düz deri sırt çantaları...

6. Tarzınızdan ödün vermeden de kendinize uygun bir çanta seçebilirsiniz. Hafif rocker esintili, kurukafa desenli deri çanta tarzınıza uygun olabilir.

Tarzınızdan ödün vermeden de kendinize uygun bir çanta seçebilirsiniz...

7. Eski yılların kutu okul çantaları, modaya uygun bir hale getirilerek günlük kombinlerinizi güzelleştirmeye geliyor.

Eski yılların kutu okul çantaları...

8. Düz, deri bir sırt çantasını birçok kombininizle kullanabilirsiniz. Hareketli parçalarla ya da daha klasik kombinlerle bile uyumlu olabilecek bir model edineblirsiniz.

Düz, deri bir sırt çantasını birçok kombininizle kullanabilirsiniz...

9. Bu yılın bohem modasına uygun sırt çantası modelleri, püskül detayları ve deri-güderi-süet materyalleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu yılın bohem modasına uygun sırt çantası modelleri...

10. Klasik bir tarzınız varsa, sırt çantalarına olumlu bakmayabilirsiniz fakat bu klasikten çevrilmiş kapitone, zincir detaylı sırt çantası sayesinde fikrinizin tamamen değişeceğine eminiz!

Klasikten çevrilmiş kapitone, zincir detaylı sırt çantası...

11. Bu yıl sırt çantalarında özellikle kayışlı, cepli, kapaklı olan vintage modeller göz dolduruyor.

Sırt çantalarında özellikle kayışlı, cepli, kapaklı olan vintage modeller göz dolduruyor...

12. Sırt çantanızı sırtınıza alıp dünyayı dolaşmaya ne dersiniz? Tabi bu çanta sayesinde, buna ilk önce sırt çantanızdan başlamanız gerekecek.

Sırt çantanızı sırtınıza alıp dünyayı dolaşmaya ne dersiniz?...

13. Kürklerin ve tüylerin trend olduğu bu yıl, çantalar da bu trendden nasibini alıyor.

Kürklerin ve tüylerin trend olduğu bu yıl, çantalar da bu trendden nasibini alıyor...

14. Vintage çantalar, bu yıl daha da değer kazanıyor. Eskimiş deri sırt çantalarınızı atmayın ve trendlere uymanın tadını çıkarın.

 14. Vintage çantalar, bu yıl daha da değer kazanıyor...

15. Minimalist tasarımlar, her alanda daha çok dikkat çekiyor ve modern havasıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Sırt çantanızda da böyle bir model tercih edebilirsiniz.

Minimalist tasarımlar, her alanda daha çok dikkat çekiyor...

16. Altın detayları, fermuarlar, siyah deri bileşeni size bu yılın bot trendlerini mi hatırlattı? Çantanızda da böyle bir modeli tercih ederek trend botlarınızla uyumu yakalayabilirsiniz.

Altın detayları, fermuarlar, siyah deri bileşeni...

17. Desenli sırt çantaları, eğlenceli ve renkli havasıyla neşenizi arttıracak!

Desenli sırt çantaları...

18. Siyah, düz bir sırt çantasını her zaman, her yerde ve her kıyafetle kullanabilirsiniz. Böyle bir çantayı mutlaka edinin.

Siyah, düz bir sırt çantasını her zaman, her yerde ve her kıyafetle kullanabilirsiniz...

19. Sırt çantaları, her zaman alıştığımız formlarından çıkarak farklı şekillere bürünüyor. Karesinden bohçasına, ovalinden üçgenine kadar birçok farklı şekle sahip sırt çantasıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Sırt çantaları, her zaman alıştığımız formlarından çıkarak farklı şekillere bürünüyor...

20. Etnik ve geometrik desenler de bu yılın favori desenleri arasında yer alıyor. Sırt çantanızda bu tarz desenleri tercih ederek daha salaş ve bohem bir hava oluşturabilirsiniz.

Etnik ve geometrik desenler de bu yılın favori desenleri arasında yer alıyor...

21. Yanınıza daha çok eşya alabilmek ya da bir seyahate gitmek istiyorsanız; rahatlıkla taşıyabileceğiniz büyük boy sırt çantası modelleri bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Yanınıza daha çok eşya alabilmek ya da bir seyahate gitmek istiyorsanız...

22. Derilerde klasik tonlardan sıyrılarak farklı renklere yönelin. Bu yıl farklı renkteki deri parçalar çok moda; çantanızda da pastel tonlarda bir deri modeli tercih edebilirsiniz.

Çantanızda da pastel tonlarda bir deri modeli tercih edebilirsiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN