20 Yaratıcı Ev Dekorasyonu Önerisi

Reklam:

Evinizi yenilemek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Merak etmeyin bugünkü postumuzda sizin için 20 Yaratıcı Ev Dekorasyonu Önerisi‘ni derledik, okumaya devam edin!

Evinizi dekore etmek, hoş ve sıcak bir ortama dönüştürmek sandığınız kadar zor değil! Ufak detaylar ve küçük ipuçlarıyla siz de bloglarda fotoğraflarını gördüğünüz şık bir eve kavuşabilirsiniz. Öncelikle evinizin hangi odasını yenileyeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Örneğin salonunuzu daha geniş ve ferah göstermek için açık renkli duvar ve koltukları tercih edebilirsiniz. Renkli kişiliğinizi evinizde de göstermek istiyorsanız birbiriyle iki veya 3 renk seçerek salonunuzu bu şekilde dekore edebilirsiniz. Yatak odası için çok canlı ve enerjik obje ve renkleri seçmezseniz daha huzur verici ve sakin bir ortam yakalayabilirsiniz. Led lambalar loş bir aydınlatma için harika olacaktır. Mutfakta ise tercihiniz portatif masalardan, yer tasarrufu sağlayan bölme ve dolaplardan yana kullanabilirsiniz. Duvarlar evimizdeki en önemli değerlendirme alanı diyebiliriz, raflar asarak dekoratif eşyalarımıza yer ayırabilir, tablo ve aksesuarlarla süsleyebiliriz. İşte sizin için derlediğimiz en yaratıcı ev dekorasyon önerileri, galerimizdeki görsellerden ilham alarak evinizi dekore etmeye hazır mısınız?

1. Ev Dekorasyon Önerisi

Ev Dekorasyon

2. Mobilya Dekorasyon Modeli

Mobilya Dekorasyon

3. Ev Dekorasyonu Örneği

Ev Dekorasyonu Örnekleri

4. Ev Dekorasyon Modeli

Ev Dekorasyon Modelleri

5. Şık Bir Dekorasyon Önerisi

Dekorasyon

6.

Ev Dekorasyonu-6

7.

Ev Dekorasyonu-7

8.

Ev Dekorasyonu-8

9.

Ev Dekorasyonu-9

10.

Ev Dekorasyonu-10

11.

Ev Dekorasyonu-11

12.

Ev Dekorasyonu-12

13.

Ev Dekorasyonu-13

14.

Ev Dekorasyonu-14

15.

Ev Dekorasyonu-15

16.

Ev Dekorasyonu-16

17.

Ev Dekorasyonu-17

18.

Ev Dekorasyonu-18

19.

Ev Dekorasyonu-19

20.

Ev Dekorasyonu-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN