20+ Tabak Takımları

Reklam:

Şık sofra sunumları, modern dünyanın vazgeçilmez trendlerinden biri halinde. Birbirinden farklı renk, model, desen ve form seçenekleriyle alabileceğiniz tabak takımları; ev yaşam alanınızda güzel görünen sofralar ve sunumlar için en ideal olan parçalar arasında yer alıyor. Özellikle yaklaşan yılbaşı gibi özel günlerinize şıklık katabilecek, güzel ve son moda tabak takımları sayesinde; yaptıklarınızın lezzeti ve içine kattığınız sevginiz daha da çoğalacak ve şık bir hal alacak. İşte son zamanların en güzel ve farklı tabak takımları

1. Artık eskiden olduğu gibi klasik, düz renkli ve işlemeli tabak modellerinin yerini yenileri aldı. Birbirinden farklı renklerde olan tabaklar sayesinde daha modern sofralar kurabilirsiniz.

Çini Tabak

2. Renklerin yanında, tabaklarda farklı desenler ve baskılar da son yıllarda çok karşımıza çıkıyor. Böylece sevdiğiniz şeyler tabaklarınızda desen olarak yer alabilir.

Tabak Dekorları

3. Renkli cam tabak modelleri; hem sunumlarınıza renk katacak, hem de sizi klasikten çok fazla ayırmayacak güzel alternatifler olabilir.

Çini Tabak Desenleri

4. Birbiriyle uyum içinde olacak renk ve desenlerde ama farklı modellerde olan tabaklar, bir arada ve uyum içinde kullanılarak farklı bir hava da yaratılabilir.

Tabak Takımı

5. Son yıllarda her alanda karşımıza çıkan vintage modası, tabak modellerinde de kendini gösteriyor. Farklı, vintage detaylı modellerle tarzınızı gösterecek sofralar oluşturmanız mümkün.

Seramik Tabak

6. Servis tabağı, çukur tabağınız ve kaselerinizi uyumlu renklerde ve modern desenlerde tercih ederek; birbirinden ayrı olsalar da hoş görünecek bir detay elde edebilirsiniz. Aynı şekilde kontrast renklerle de aynı etkiyi yaratabilirsiniz.

Servis tabağı, çukur tabağınız ve kaselerinizi uyumlu renklerde ve modern desenlerde tercih ederek...

7. İlüstrasyonlar, moda dünyasında bazı parçalarda karşımıza çıktığı gibi, tabaklarda da desen olarak karşımıza çıkıyor. Farklı ve sanatsal bir hava yaratan desenleriyle bu tarz tabak takımlarını da tercih edebilirsiniz.

İlüstrasyonlar, moda dünyasında bazı parçalarda karşımıza çıktığı gibi, tabaklarda da desen olarak karşımıza çıkıyor.

8. Çiçekli tabak takımları, her zaman daha vintage ve şirin bir hava yaratacaktır. Sofralarınızda biraz hareket ve romantik bir hava için bu modelleri kullanabilirsiniz.

Çiçekli tabak takımları, her zaman daha vintage ve şirin bir hava yaratacaktır.

9. Sofranızda marin temasını oluşturarak farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz. Birbiriyle uyum içinde olacak, farklı deniz temalı desenler sayesinde konseptli bir takım oluşturabilirsiniz.

Sofranızda marin temasını oluşturarak farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz.

10. Geometrik desenler, bu sene her alanda çok moda. Farklı geometrik desenler içeren tabak takımları sayesinde modaya uygun, modern sofralar kurabilirsiniz.

Geometrik desenler, bu sene her alanda çok moda.

11. İçinizde eğlenceli bir ruh varsa; bunu sofralarınıza da yansıtabilirsiniz. Renkli ve eğlenceli olan tabak takımlarını tercih ederek, cıvıl cıvıl sunumlar yapabilirsiniz.

İçinizde eğlenceli bir ruh varsa; bunu sofralarınıza da yansıtabilirsiniz.

12. Bohem detaylar da bu senenin bir diğer modası; tabaklarınızda bohem desenler tercih ederek bu havayı elde etmeye ne dersiniz?

Bohem detaylar da bu senenin bir diğer modası; tabaklarınızda bohem desenler tercih ederek bu havayı elde etmeye ne dersiniz?

13. Çini desenleri, eskiden beri tabaklarda en çok kullanılan desenlerden biridir. Klasikleşmiş formu ve zarifliğiyle bu desendeki tabakları da tercih edebilirsiniz.

Çini desenleri, eskiden beri tabaklarda en çok kullanılan desenlerden biridir.

14. Bunun yerine daha modern bir hava istiyorsanız; çini desenlerinin modernleştirilmiş versiyonları da farklı bir alternatif olabilir.

Bunun yerine daha modern bir hava istiyorsanız; çini desenlerinin modernleştirilmiş versiyonları da farklı bir alternatif olabilir.

15. Vintage desenler, klasikten vazgeçemeyenler için ideal tabak desenleri olacaktır. Biraz eski, biraz da masalsı bir hava yaratmak istiyorsanız; sunumlarınızda vintage tabak modellerini kullanabilirsiniz.

Vintage desenler, klasikten vazgeçemeyenler için ideal tabak desenleri olacaktır.

16. Birbirini tamamlayan tabak modelleri; sofralarınızda olduğu kadar duvarlarınızı süsleme konusunda da etkileyici olacaktır.

Birbirini tamamlayan tabak modelleri; sofralarınızda olduğu kadar duvarlarınızı süsleme konusunda da etkileyici olacaktır.

17. 60’ların desenleri, bu senenin en hareketli modalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Tabak takımınızda da bu desenleri ve renkleri tercih ederek; trend ve renkli sunumlar elde edebilirsiniz.

60'ların desenleri, bu senenin en hareketli modalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

18. Tabaklarınızda soft renkleri ve yumuşak desenleri tercih ederek; modern olmasa da dikkat çekici bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tabaklarınızda soft renkleri ve yumuşak desenleri tercih ederek; modern olmasa da dikkat çekici bir görüntü oluşturabilirsiniz.

19. Altın detaylar, tabak modellerinde en çok kullanılan ve bu yılın altın trendine en çok uyan ayrıntılar olmuştur.

Altın detaylar, tabak modellerinde en çok kullanılan ve bu yılın altın trendine en çok uyan ayrıntılar olmuştur.

20. Tabaklarınızda klasik, yuvarlak formları tercih etmek zorunda değilsiniz. Vintage desenler ve farklı, vintage formlar sayesinde; tamamen uyumlu bir sofra oluşturmanız mümkün…

Tabaklarınızda klasik, yuvarlak formları tercih etmek zorunda değilsiniz.

21. Kontrast renklerin modern havası, farklı formların bir arada kullanılması ve geometrik desenlerin trend görünümü sayesinde sofralarınızın dikkat çekmemesi mümkün olmayacak!

Kontrast renklerin modern havası, farklı formların bir arada kullanılması ve geometrik desenlerin trend.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN