20+ Sonbahar Kombinleri 2014

Reklam:

Havaların bir soğuk bir iyi gittiği bugünlerde, kombinlerinizi yaparken şaşırmanız ve kafa karışıklığı yaşamanız çok normal. Kışa tamamen giremediğimiz şu günler düşünülürse; havanın daha güzel olduğu günlerde ya da havanın daha sıcak olduğu yerlerde giyebileceğiniz, bu yılın sonbahar modası kombinlerini sizin için derledik. Bu kombinlerden yola çıkarak kendi kombinlerinizi oluşturabilir, bu yılın trendleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve en güzel sonbahar kombinleri sayesinde bu yılın trend bayanları arasında yer alabilirsiniz.

1. Bütün trendler arasında en güzeli; salaş tarza dair olanları. Yırtık bir jean, Chelsea botlar, oversize bir kazak ve fötr şapkayla rahat ve şık olabilirsiniz.

Kot Kombinleri

2. Oversize kabanların içine giyeceğiniz kısa, çan etekler ve üstleri opak çorapla tamamlayarak; kibar ve dikkat çekici bir sonbahar kombini oluşturabilirsiniz.

Siyah Elbise Kombinleri

3. Salaş elbiselerin üstüne yine salaş bir hırka giyerek; hoş bir günlük kombin elde etmeniz mümkün.

Beyaz Elbise Kombinleri

4. Maskülen tarz, bu yılın favori akımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Maskülen ayakkabılar, dar pantolon ya da taytlar, ceketler, hırkalar ve gömlekler gibi birçok parçayla bu tarzı benimseyebilirsiniz.

Deri Pantolon Kombinleri

5. Kapitone yelekler ve montlar bu sene geri dönüş yaşıyor. Bu parçaları uyum sağlayacak kareli gömleklerle tamamlayarak rahat bir kombin elde edebilirsiniz.

Gömlek Kombinleri

6. Yüksek bel çan etekler, şık gömlekler ve stilettolar; harika bir iş kombini için ideal parçalar olabilir.

Yüksek bel çan etekler, şık gömlekler ve stilettolar...

7. Vintage parçalarla harika bir sonbahar kombini oluşturabilirsiniz. Desenli kazakların altına şort ya da etek tercih ederek, diz altı ya da dizüstü boyda bağcıklı çizmeler, büyük şapkalarla kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Vintage parçalarla harika bir sonbahar kombini oluşturabilirsiniz.

8. Kontrast renklerinizi sonbahar kombinlerinizde kullanarak, mevsime yakışır bir etki elde edebilirsiniz. Özellikle yılın favori renklerinden biri olan sülfür sarısı ve siyahın zıt uyumu sonbahara çok yakışır.

Kontrast renklerinizi sonbahar kombinlerinizde kullanarak, mevsime yakışır bir etki elde edebilirsiniz.

9. Klasik kombinlerinizde; cigarette paça kumaş pantolonlar, stilettolar ve trençkotlarla şık bir hava elde edebilirsiniz.

Klasik kombinlerinizde; cigarette paça kumaş pantolonlar, stilettolar ve trençkotlarla şık bir hava elde edebilirsiniz.

10. Kahverengi, sonbahar ve kış kombinlerinde çok kullanılan bir renktir. Bu rengin farklı tonlarını bir arada kullanarak değişik bir etki yaratabilirsiniz.

Kahverengi, sonbahar ve kış kombinlerinde çok kullanılan bir renktir.

11. Desenli yüksek bel etekler, sade üstler ve deri ceketlerle trend görünebilirsiniz. Etek kullandığınızda, mutlaka opak çorap da kullanmayı ihmal etmeyin.

Desenli yüksek bel etekler, sade üstler ve deri ceketlerle trend görünebilirsiniz.

12. Oversize kazaklar, bu sezonun en rahat trendleri arasında yer alıyor. Dar pantolonlarla birlikte bu kazakları kullanabilir, zıt bir şıklık için altında stiletto tercih edebilirsiniz.

Oversize kazaklar, bu sezonun en rahat trendleri arasında yer alıyor.

13. Kazakları uyumsuz görünecek parçalarla tercih ederek de trend görünebilirsiniz. Eteklerin üstüne kazak giymek bu sene çok moda!

Kazakları uyumsuz görünecek parçalarla tercih ederek de trend görünebilirsiniz.

14. Baştan aşağıya örme elbiseler de bu sene geri dönüş yapan parçalar arasında…

Baştan aşağıya örme elbiseler de bu sene geri dönüş yapan parçalar arasında...

15. Maskülen paltolar, gömlek ve pantolonlardaki o maskülen etkiyi aynı tarzda bir ayakkabı yardımıyla tamamlayabileceğiniz gibi; bir stilettoyla bambaşka bir havaya da sokabilirsiniz.

Maskülen paltolar, gömlek ve pantolonlardaki o maskülen etkiyi aynı tarzda bir ayakkabı yardımıyla tamamlayabileceğiniz gibi...

16. Dikkat çekici, tasarım palto ve trençkotlar bu sene çok trend. Bu tarz bir trençkotu her kombininizde kullanabilirsiniz.

Dikkat çekici, tasarım palto ve trençkotlar bu sene çok trend.

17. Biraz maskülen, biraz rocker bir hava elde etmek için; Deri botlar, deri çantalar, kocaman şapkalar ve bol kazaklarla harika kombinler elde edebilirsiniz.

Biraz maskülen, biraz rocker bir hava elde etmek için; Deri botlar, deri çantalar...

18. Bu sene moda olan binici çizmelerini dar pantolon ya da taytlarla kullanarak, bol üstlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bu sene moda olan binici çizmelerini dar pantolon ya da taytlarla kullanarak, bol üstlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

19. Vintage çılgınlığı hala devam ediyor. Eski parçalar her zaman moda olacak; bu nedenle eski çanta ve ayakkabı modellerini, büyük yakalı bol kazaklar ve yüksek bel pantolonlarla tamamlayarak harika bir vintage kombin elde etmeniz mümkün…

Vintage çılgınlığı hala devam ediyor. Eski parçalar her zaman moda olacak; bu nedenle eski çanta ve ayakkabı modellerini...

20. Yüksek bel mini etekler, her türlü üstle kombinlenerek farklı formlara sokulabilir. Günlük kombinlerinizde boyunluk ve şallarla bu parçaları tamamlayabilirsiniz.

Yüksek bel mini etekler, her türlü üstle kombinlenerek farklı formlara sokulabilir.

21. Bol kazakların altına farklı şortlar tercih edebilir, deri bot, çanta ve şapka gibi parçalarla tamamlayarak kombininizin etkisini arttırabilirsiniz.

Bol kazakların altına farklı şortlar tercih edebilir, deri bot, çanta ve şapka gibi parçalarla...

22. Rahat bir tarzınız varsa; dar pantolonlar, spor ayakkabı ya da botlar, kot ceketler ve berelerle güzel günlük kombinler yapabilirsiniz.

Rahat bir tarzınız varsa; dar pantolonlar, spor ayakkabı ya da botlar, kot ceketler ve berelerle güzel günlük kombinler yapabilirsiniz.

23. Bu senenin trendlerini takip ederek; onların yer aldığı tarz kombinler elde edebilirsiniz. Kürkler, büyük şapkalar, Chelsea ya da Cut-out botlar gibi…

Bu senenin trendlerini takip ederek; onların yer aldığı tarz kombinler elde edebilirsiniz. Kürkler, büyük şapkalar, Chelsea ya da Cut-out botlar gibi...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN