20+ Sonbahar Kış Kombinleri 2014

Reklam:

Her geçen gün kışa biraz daha yaklaşıyoruz. Kışa girince kendinizi sıcak tutmak ya da şık olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalmayın; Sonbahar-kış trendlerini takip ederek ikisini bir arada başarabileceğiniz, trend parçaları kullanırken ayrıca vücut proporsiyonunuza uygun moda kıyafetleri de seçip güzel görünebileceğiniz kombinleri sizin için derledik.

1. Boyfriend tarzı ya da boru paça pantolonların altına stiletto giymek, bu senenin trendleri arasında. Bu trendi kullanıp dar ceketler ve büyük şallarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Boyfriend tarzı ya da boru paça pantolonların altına stiletto giymek, bu senenin trendleri arasında...

2. Asimetrik ve bol parçalar, trend ve tarz sahibi bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. İçine giyeceğiniz dar parçalar sayesinde dikkatleri hırkanıza çekerek böyle bir kombin oluşturabilirsiniz.

Asimetrik ve bol parçalar, trend ve tarz sahibi bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır...

3. Bordo ve mürdüm tonları, her zaman şık ve dikkat çekici renklerden olmuştur. Siyah, beyaz, kahve gibi renklerle kombinleyebilir, bu uyumu parçalarınızın renklerinden oluşan trend boyunluklarla tamamlayabilirsiniz.

Bordo ve mürdüm tonları, her zaman şık ve dikkat çekici renklerden olmuştur...

4. Havaların sıcak gittiği bu günlerde büyük güneş gözlükleriniz ve çantalarınızı alıp, dışarı çıkabilirsiniz. Zıt renkleri bir arada kombinlemeniz dikkat çekici bir görüntü oluşturacaktır.

Zıt renkleri bir arada kombinlemeniz dikkat çekici bir görüntü oluşturacaktır...

5. Soft renklerdeki Oversized örme kazaklar, her tonla uyum sağlayabileceğinden bu kışın kurtarıcı parçası olabilir. Siz de bir tane edinebilirsiniz.

Soft renklerdeki Oversized örme kazaklar, her tonla uyum sağlayabileceğinden bu kışın kurtarıcı parçası...

6. Beyaz, bu sezonun da trend renklerinden biri. Özellikle krem ve kahve tonlarıyla kombinleyebilir, farklı tonajlı çantalar kullanabilirsiniz.

Beyaz, bu sezonun da trend renklerinden biri...

7. Bu sene her yerde deri göreceğiz. Deri ceketler, çanta ve botlarla hafif maskülen, hafif punk bir hava yaratabilir, siyahla en çok yakışan renklerden biri olan bordoyu da kombinlerinizde kullanarak şık görünebilirsiniz.

Bu sene her yerde deri göreceğiz. Deri ceketler, çanta ve botlarla hafif maskülen, hafif punk bir hava yaratabilir...

8. Bu sezonun trendlerinden olan hayvan desenlerini yine trend olan altın aksesuarlarla birlikte kullanarak iddialı ve şık görünebilirsiniz. Bu tarz parçaları soft renklerle kullanmayı unutmayın.

sezonun trendlerinden olan hayvan desenlerini yine trend olan altın aksesuarlarla birlikte kullanın...

9. Oversized modası için uygun bir kazak aramanıza gerek yok; büyüklerinizin eski ve kocaman kazaklarını alıp değerlendirebilir, altına bir tayt giyip dışarı çıkabilirsiniz.

Oversized modası için uygun bir kazak aramanıza gerek yok...

10. Büyük ekoseler bu sene çok trend. Sezonun renklerinden oluşan ekoseli kazakları ya da gömlekleri düz parçalarla kombinlemeniz güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Ekoseli kazakları ya da gömlekleri düz parçalarla kombinlemeniz güzel görünmenizi sağlayacaktır...

11. Sezonun bir diğer trend rengi olan sülfür sarısını, zıt rengi olan mor tonlarıyla kombinleyerek şıklığı yakalayabilirsiniz. Uzun çizmeler, büyük çantalar, altın aksesuarlar trend bir hava oluşturmak için kombininizi tamamlayacaktır.

Uzun çizmeler, büyük çantalar, altın aksesuarlar trend bir hava oluşturmak için kombininizi tamamlayacaktır...

12. Zımba, metal, toka detaylı deri bootieler ve farklı renkteki deri çantalar bir arada hoş durabilir. Özellikle daha rahat bir tarzınız varsa büyük atkı ve bereler, gömlekler, değişik taytlarla güzel kombinler yaratabilirsiniz.

Zımba, metal, toka detaylı deri bootieler ve farklı renkteki deri çantalar bir arada hoş durabilir...

13. Beyazın saf şıklığı, farklı renklerdeki canlı aksesuarlarla tamamlanabilir. Etnik ya da baskılı desenler, sanat eseri desenleri, hayvan desenleri, çizgiler ve geometrik desenler sık sık karşımıza çıkacak; aksesuarlarınızı ona göre seçebilirsiniz.

Etnik ya da baskılı desenler, sanat eseri desenleri, hayvan desenleri, çizgiler ve geometrik desenler...

14. Soğuk renkleri bir arada kullanarak sıcak bir etki yaratmaya ne dersiniz? Kazak, pantolon, atkı, bot gibi parçalarınızı soğuk, aksesuarlarınızı sıcak renklerde kullanarak şık olabilirsiniz.

Kazak, pantolon, atkı, bot gibi parçalarınızı soğuk, aksesuarlarınızı sıcak renklerde kullanın...

15. Kahve ve krem tonlarının üstünde floral desenlerin etkisi kendini gösteriyor. Floral desenleri kullandığınızda çiçeklerinizle birebir uyum sağlayacak aksesuarlar kullanarak güzel görünebilirsiniz.

Kahve ve krem tonlarının üstünde floral desenlerin etkisi kendini gösteriyor...

16. Sade kombinlerinizi değişik kazak modelleriyle hareketlendirebilirsiniz. Sezonun trend çanta modelleriyle de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sade kombinlerinizi değişik kazak modelleriyle hareketlendirebilirsiniz...

17. Oversized kazaklar gibi Oversized kabanlar da bu sezon çok moda. Özellikle bu kombindeki gibi bordo, siyah ve deri uyumunu yakalamanız, farklı stilettolar ve clutchlarla kombininizi tamamlamanız tüm gözleri üzerinize çevirebilir.

Oversized kazaklar gibi Oversized kabanlar da bu sezon çok moda...

18. Bir rengin tonlarını kullanarak yaptığınız kombinlerde mutlaka bir parçayı açık ve sade bir tonda seçerseniz, daha sakin bir kombin elde edebilirsiniz.

Bir rengin tonlarını kullanarak yaptığınız kombinlerde mutlaka bir parçayı açık seçin...

19. Farklı deri ve dekolteli botlar ya da Oxford ayakkabı modelleri, bu sezonun trendlerinden… Özellikle deri bir taytın altına (boyunuzu kesmemesi için) bir bütün oluşturacak aynı renk bir deri ayakkabı kullanarak, hem şık hem de düzgün görünebilirsiniz.

Farklı deri ve dekolteli botlar ya da Oxford ayakkabı modelleri, bu sezonun trendlerinden...

20. Onun yerine yine farklı renklerde deriyi bir arada kullanarak dikkat çekebilirsiniz. Unutmayın ki; tamamen deri olmak yerine bir parçayı farklı bir kumaş türünde seçmeniz daha doğru olacaktır.

Tamamen deri olmak yerine bir parçayı farklı bir kumaş türünde seçmeniz daha doğru...

21. Dizaltı çizmeler bacak boyunuzu kısaltacağından botlarınızın ve pantolonunuzun rengi arasında çok fazla ton farklı olmamasına dikkat edin. Sıcak ya da soğuk renkleri bir arada tercih edin. Ayrıca salaş gömlekleri de kombinlerinizde kullanmayı unutmayın.

Dizaltı çizmeler bacak boyunuzu kısaltacağından botlarınızın ve pantolonunuzun rengi arasında çok fazla ton farklı olmamasına dikkat edin...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN