20+ Siyah Stiletto Ayakkabı Modelleri

Reklam:

Her kombine uyum sağlayabilme ve moda görsel özelliğiyle bayanların gönlünü fetheden stilettolar, özellikle siyah olduklarında bu kullanım kolaylığı daha çok artıyor. Siyah, sade modelleri tercih edebileceğiniz gibi; siyah ama farklı detaylara sahip olan, trend modelleri de kullanabilirsiniz. Siyah stiletto ayakkabılar, “her kadının dolabında bulunması gereken kurtarıcı parçalar” içinde geçiyor ve her daim kullanabileceğiniz bir alternatif oluşturuyor.

1. Metalik tonların ve ayrıntıların moda olduğu bu yılda, bu ayrıntılara sahip olan siyah bir stilettoyla trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Metalik tonların ve ayrıntıların moda olduğu yıl...

2. Bunun yerine yılın en parlak modası olan altın trendini de ayakkabılarınızda kullanabilirsiniz.

Yılın en parlak modası olan altın trendi...

3. Transparan detaylar, bu yıla şeffaflık getiriyor! Stilettolarınızda transparan detaylar tercih ederek trendleri yakalayabilirsiniz.

Transparan detaylar, bu yıla şeffaflık getiriyor...

4. Geometrik desenler, bu senenin modasında hemen hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Modern bir hava için; geometrik desenli, siyah bir stiletto tercih edebilirsiniz.

Geometrik desenler, bu senenin modasında hemen hemen her yerde karşımıza çıkıyor...

5. Kırmızı ve siyahın seksi uyumunu herkes bilir. Kırmızı topuklu, siyah ve rugan bir modelle oldukça feminen olabilirsiniz.

Kırmızı ve siyahın seksi uyumunu herkes bilir...

6. Parlak taşlar, takılardan ayakkabılara kadar her yere ışık katıyor. Taşlı stiletto modelleriyle sade elbiselerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Taşlı stiletto modelleriyle sade elbiselerinizi hareketlendirebilirsiniz...

7. Siyahın uyum sağladığı renklerden biri de vizondur. Kışa yakışan bu renk ikilisini her tarz kombininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyahın uyum sağladığı renklerden biri de vizondur...

8. Dekolteli modellerden futuristik yorumlanmış olan bir tanesini tercih ederek, modern ve dikkat çekici bir kombin oluşturabilirsiniz.

Dekolteli modeller...

9. Sade siyah bir stiletto tercih etmek istiyorsanız; onda da farklı detaylar yakalayabilirsiniz.

Sade siyah bir stiletto tercih etmek istiyorsanız...

10. Bilekli, bootie tarzı stilettolar kışın kullanmak için ideal alternatifler oluşturuyor.

Bilekli, bootie tarzı stilettolar kışın kullanmak için ideal alternatifler oluşturuyor...

11. Kelepçe bilekli stilettolar, özellikle sezonun trendi altın modasıyla birleşince trend ve etkileyici bir görünüm sağlıyor.

Kelepçe bilekli stilettolar...

12. Deri ipli, bağcıklı, kayışlı gibi modeller sayesinde vamp bir hava yakalayabilirsiniz.

Deri ipli, bağcıklı, kayışlı gibi modeller...

13. Altın detaylı siyah stilettolar, sezonun trendini yakalamak için idealdir ve oldukça dikkat çekicidir. Farklı desenlere sahip; işlemeli, floral desenli ya da altın ayrıntılı modelleri tercih edebilirsiniz.

Altın detaylı siyah stilettolar...

14. Sade, siyah stilettolar yerine bilekli, kayışlı, değişik formlu asimetrik modelleri tercih ederek hem her türlü kombininizde, renk bakımından kullanabilirsiniz, hem de tarz görünebilirsiniz.

Bilekli, kayışlı, değişik formlu asimetrik modeller...

15. Farklı tasarıma sahip olan, hafif bootie tarzı modeller sayesinde kışın da tarzınızı gösterebilirsiniz.

Farklı tasarıma sahip olan, hafif bootie tarzı modeller...

16. Ayaklarınızı daha zarif gösterecek olan dekolteli stiletto modelleriyle, seksi ve dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Dekolteli stiletto modelleri...

17. Seksilik yerine şirinliği tercih ediyorsanız; bu sezonun şirin detayı olan kurdeleli modelleri tercih edebilirsiniz.

Bu sezonun şirin detayı olan kurdeleli modelleri...

18. Süet ve deri materyal kullanılmış modeller, kışın havasını yansıtan farklı detaylara sahip olabilir. İkisinden birini seçmek yerine neden bu tarz bir model seçmeyesiniz?

Süet ve deri materyal kullanılmış modeller...

19. Kırmızının tutkusu ve siyahın asaletini birleştirerek, oldukça feminen modeller oluşturan ayakkabı tasarımcılarının güzel modellerinden biri sayesinde harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Kırmızının tutkusu ve siyahın asaletini birleştirerek...

20. Kombinlerinizde dikkat çekmeyi seviyorsanız; bunun için en iyi yol parlak bir aksesuardır. Sade bir elbisenin altında kullanacağınız payetli, simli ya da metal detayı gibi parıltılı ayrıntılara sahip modeller sayesinde hareketli kombinler oluşturabilirsiniz.

Payetli, simli ya da metal detayı gibi parıltılı ayrıntılara sahip modeller...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN