20+ Siyah Kalem Etek Kombinleri

Reklam:

Her zaman moda dünyasında bir yeri olan kalem etekler, son zamanlarda daha çok kullanılmaya başladı. Günlük, iş hayatı, özel günler gibi her türlü kombininizde kullanabileceğiniz kalem etekler; kombinlendikleri parçalara bağlı olarak tarz değiştirebilen joker parçalardır diyebiliriz. Her zaman vücudunuzu daha düzgün gösterecek ve her yere giderken kullanabileceğiniz kalem etekler, özellikle siyah olduğunda bu özelliği daha da kullanılır oluyor. İşte bu yılın modasından esinlenerek oluşturulan siyah kalem etek kombinleri

1. Her zaman vamp bir görünüm sağlayan deri, kalem etekle birleşince bu etki daha da artıyor. Bu sene deriler yeniden gündemde. Siyah-deri kalem eteğinizi spor üstlerle kombinleyerek günlük bir tarz oluşturabilirsiniz.

Her zaman vamp bir görünüm sağlayan deri, kalem etekle birleşince bu etki daha da artıyor...

2. Simsiyah bir kombine ne dersiniz? Kalem eteğin klasik etkisini kırmak adına; siyah bir deri ceket ve bluzle kombin yapabilir, sezonun altın trendine uygun takı ve aksesuarlarla modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Simsiyah bir kombine ne dersiniz...

3. Penye kalem etekler, günlük kombinler için en ideal olanıdır. Dar ve kısa kazaklar, bootieler, el çantaları gibi günlük parçalarla kombinler yapabilirsiniz.

Penye kalem etekler, günlük kombinler için en ideal olanıdır...

4. Deri kalem etek, kullandığınız aksesuarların detaylarına göre tarz değiştirebilir. Modern formda takılar ve renk-model açısından trend olan çantalar eteğin havasını pekiştirebilir.

Deri kalem etek, kullandığınız aksesuarların detaylarına göre tarz değiştirebilir...

5. Dantel, bu sene de moda dünyasında kendine bir yer buldu. Dantel bir kalem etek, daha klasik kombinler oluşturmanızda etkili olacaktır. Dikkat çekici bir parça olan dantel eteğinizle abartılı durmayacak takı ve aksesuarlar kullanmanız, hatta mümkünse dümdüz bir bluzle eteğinizi kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Dantel bir kalem etek, daha klasik kombinler oluşturmanızda etkili olacaktır...

6. Kalem eteklerle kısa bluzleri kombinlemek bir süredir çok trend. Yüksek belli bir kalem eteğin üzerine kısa bir bluz giyerek trend bir hava yaratabilirsiniz.

Kalem eteklerle kısa bluzleri kombinlemek bir süredir çok trend...

7. Boyunuz çok uzun değilse; kalem eteğinizin altına klasik bir ayakkabı giymeniz, boyunuzu uzatmanızı sağlayacaktır. Kalem etek zaten boyunuzu keseceği için; kısa boylu bayanlar bot kullanmaktan kaçınmalı, stiletto ya da ten rengi ayakkabı kullanmalıdır.

Boyunuz çok uzun değilse; kalem eteğinizin altına klasik bir ayakkabı giymeli...

8. Boy sorununuz yoksa; penye kalem etek ve penye üstlerin altına giyeceğiniz kovboy ya da Chelsea bot modelleriyle de günlük bir tarz oluşturabilirsiniz.

Kovboy ya da Chelsea bot modelleriyle de günlük bir tarz oluşturabilirsiniz...

9. Çok yüksek, dantel detaylı belli bir kalem etekle çok trend görüneceksiniz. Detayları belli edecek açık tonlarda bir body ve doğru aksesuarlarla harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Ayrıca yüksek belli bir etek, bacak boyunuzu da çok uzun gösterecektir.

Çok yüksek, dantel detaylı belli bir kalem etekle çok trend görüneceksiniz...

10. Siyah kalem eteğinizi sezonun transparan trendiyle birleştirerek, modern ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Kurdele detayları da kombininize romantik bir hava katabilir.

Siyah kalem eteğinizi sezonun transparan trendiyle birleştirin...

11. Desenli, siyah kalem eteğinizi dantel detaylı, barok tarz bir üstle kombinleyerek; özel günlerinizde farklı bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Desenli, siyah kalem eteğinizi dantel detaylı, barok tarz bir üstle kombinleyin...

12. Siyah kalem etek ve farklı renkte bir üst kullanıyorsanız; çok kesik ve net geçişler oluşturmamak adına siyah çorap kullanmanız doğru olacaktır; unutmayın.

Net geçişler oluşturmamak adına siyah çorap kullanmanız doğru olacaktır; unutmayın...

13. Klasik bir kombin oluşturmak istiyorsanız; kalem eteğinizin üstüne gömlek ve tarzınıza göre farklı parçalar da kullanabilirsiniz. Klasik bir ayakkabıyla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Klasik bir kombin oluşturmak istiyorsanız...

14. Kalem etek ve blazer ceket kombini, her zaman kurtarıcı bir klasik kombindir. İş hayatınızda ya da özel görüşmelerinizde bu tarz bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Kalem etek ve blazer ceket kombini...

15. Yüksek, korse belli bir kalem eteğin üstüne giyeceğiniz dapdar bir üst yardımıyla dikkat çekici ve vamp bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yüksek, korse belli bir kalem etek...

16. Dantel kalem etek, vintage ayakkabı ve çantalar, inci aksesuarlar gibi parçalarla vintage kombinler oluşturabilirsiniz.

Dantel kalem etek, vintage ayakkabı ve çantalar...

17. Kırmızı ve siyah, kim ne derse desin kullanılmaya devam edecek renk kombinlerinden biri. Kalem eteğinizle kırmızı bir üstü kombinlediğinizde; diğer parçalarınızla rengi kırmaya ve farklı desen ya da renkte ayakkabı-çanta kullanmaya dikkat edin.

Kırmızı ve siyah, kim ne derse desin kullanılmaya devam edecek renk kombinlerinden biri...

18. Biraz farklı olmaya ne dersiniz? Oversized kazakların altına kalem etek ve maskülen tarzda bir bootie giyerek, modern ve trend bir tarz oluşturabilirsiniz.

Biraz farklı olmaya ne dersiniz...

19. Siyah kalem eteğinizi beyaz, ekru, krem gibi açık tonlarda bir bluzle kombinlediğinizde; dikkat çekici bir ayakkabıyla etkili bir görünüm elde edebilirsiniz. Taşlı, farklı renkli, sezonun trendine uygun altın ya da metalik tonlu gibi…

Siyah kalem eteğinizi beyaz, ekru, krem gibi açık tonlarda bir bluzle kombinleyin...

20. Modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız; sert-deri bir kalem etek, transparan ve modern detaylı bir üst, altına da metal ayakkabılar kullanarak harika bir kombin elde edebilirsiniz.

Sert-deri bir kalem etek, transparan ve modern detaylı bir üst...

21. Bu tarz kalem etekler sizi daha dikkat çekici ve alımlı gösterecektir.

Biraz farklı olmaya ne dersiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN