20 Şık Salon Dekorasyonu

Reklam:

Salonumu nasıl dekore etsem diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse sizin için hzırladığımız 20 Şık Salon Dekorasyonu galerimizden birbirinden şık salon dekorasyon önerilerinden ilham alın!

Salon belki de misafirlerimizi ağırladığımız, her daim özen gösterdiğimiz evimizin en çok görünen odasıdır. Pek çok kişi salonuna diğer odalardan çok daha fazla özen gösterek şatafatlı mobilyalar ve süs eşyaları almak ister. Eğer büyük bir salonunuz varsa dilediğiniz gibi dayayıp döşemek daha kolaydır ancak salonunuz çok büyük değilse de bazı küçük ipuçlarıyla salonunuzu olduğundan daha ferah gösterebilirsiniz. Örneğin koyu renkli duvarlar her odayı olduğu gibi salonu da olduğundan küçük gösterir. Odanızı açık tonlarda boyatmak ve koyu renkli mobilyalardan kaçınmak, yerde geniş ve az desenli bir halı kullanmak salonunuzu daha geniş gösterecektir.

Salonunuzu dekore ederken sıcak bir yaşam ortamı oluşturmayı unutmayın. Koltuklarınızın üzerine yerleştireceğiniz renkli kırlentlerle dekorasyona trend bir hava katabilirsiniz.  Avizeleri de salonunuzdaki mobilya ve eşyaların tarzına göre seçmeniz görünümü tamamlayacaktır.  Daha sofistike ve sıcak bir görünüm istiyorsanız pastel tonlarda rahat koltuklar kullanabilir aksesuarlarınızı daha renkli seçerek canlı bir görünüm katabilirsiniz.

Eğer siz de salonunuzu yeniden dekore etmek istiyor veya yeni bir eve taşınıyorsanız galerimizde bulunan dekorasyon önerilerine göz atarak yeni yuvanız için ilham alabilirsiniz.

1. Salon Dekorasyon

Salon Dekorasyonu

2. Salon Dekorasyon Modeli

Salon Dekorasyon

3. Salon Dekorasyon Fikri

Salon Dekorasyon Modelleri

4. Salon Dekor

Salon Dekorları

5. Salon Dekorasyonu Örneği

Salon Dekorasyonu Örnekleri

6.

Salon Dekorasyonu-6

7.

Salon Dekorasyonu-7

8.

Salon Dekorasyonu-8

9.

Salon Dekorasyonu-9

10.

Salon Dekorasyonu-10

11.

Salon Dekorasyonu-11

12.

Salon Dekorasyonu-12

13.

Salon Dekorasyonu-13

14.

Salon Dekorasyonu-14

15.

Salon Dekorasyonu-15

16.

Salon Dekorasyonu-16

17.

Salon Dekorasyonu-17

18.

Salon Dekorasyonu-18

19.

Salon Dekorasyonu-19

20.

Salon Dekorasyonu-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN