20+ Şık Michael Kors Yeni Sezon Çanta

Reklam:

Kıyafetlerinizde nötr renkler ve parçalar kullansanız bile, ayakkabı ve çanta tercihinizle tarzınızı gösterebilirsiniz. Özellikle farklı çanta modelleri sayesinde birçok kıyafetinizin havasını değiştirebilir, trendlere uygun bir kombin elde edebilirsiniz. Çanta tercihlerinizde kaliteden ödün vermiyorsanız ve ünlü markaların tasarımları yardımıyla trendleri tercih ediyorsanız; bilinen markaların başında gelen Michael Kors’un yeni sezon çanta modelleri tam size göre! Markanın birbirinden güzel ve bu senenin modaya uyan, yeni çanta modelleri için görsellere göz gezdirebilirsiniz.

1. Bu senenin hayvan desenleri trendine uyan markanın hayvan desenli klasik modelleri arasında istediğiniz deseni bulmanız mümkün. En çok tercih edilen ise; leopar desenli çanta modelleri…

Michael Kors Çanta

2. Mavi, bu senenin rengi; bu rengi çantalarda kullanmamak olmaz. Bu yıl, Michael Kors’un deri çanta modellerinde maviyi sık sık göreceksiniz.

Michael Kors Çanta Modelleri

3. Gece hayatında ve özel günlerde en çok kullanılan çanta modeli clutchlar ve farklı cüzdan modelleridir. Zımba detaylı, modern formlu çantalar sayesinde özel günlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz.

Michael Kors Siyah Çanta

4. Markanın çanta modelleri arasında, günlük kullanım açısından çok rahat ve şık olan farklı modelleri bulabilirsiniz.

Michael Kors Lacivert Çanta

5. Özellikle farklı materyaller kullanılmış olan günlük çantalar, rahat ve trend bir hava oluşturacağından kombinlerinizde farklılık yaratacaktır.

Michael Kors 2014 Çanta

6. Markanın deri çanta modellerinde bu senenin trend detaylarını görebilirsiniz. Zincir, altın, zımba gibi farklı detaylarla hareketlendirilmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

Zincir, altın, zımba gibi farklı detaylarla hareketlendirilmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

7. Günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz spor modeller de markanın seçenekleri içinde yer alıyor. Gün içinde bile tarzınızdan ödün vermiyorsanız; bu modelleri de kullanabilirsiniz.

Gün içinde bile tarzınızdan ödün vermiyorsanız; bu modelleri de kullanabilirsiniz.

8. 60’ların hafif geometrik desenleri ve pastel tonları, bu senenin modasında büyük bir yere sahip; bu desenleri çantalarınızda da kullanmak isterseniz, Michael Kors bunu sizin için gerçekleştirmiş.

60'ların hafif geometrik desenleri ve pastel tonları, bu senenin modasında büyük bir yere sahip...

9. Püskül detaylı çantalar, bohem tarza sahip olanların en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Markanın modelleri arasında bu tarz çantaları da bulabilirsiniz.

Püskül detaylı çantalar, bohem tarza sahip olanların en çok tercih ettiği modellerin...

10. Deri çantalarınızda klasik tonlar yerine bordo, mürdüm, yeşil gibi çarpıcı renkleri tercih ederek daha trend görünebilirsiniz.

Deri çantalarınızda klasik tonlar yerine bordo, mürdüm, yeşil...

11. Asker desenli aksesuarlar, bu sene de kullanılmaya devam ediyor. Markanın bu desendeki çanta modelleri de modern bir hava oluşturuyor.

Asker desenli aksesuarlar, bu sene de kullanılmaya devam ediyor.

12. Klasik formdaki çantalar; hem rahat, hem de şık kullanım özelliğiyle iş kombinlerinize şıklık katacaktır. Cüzdan ve çantanızı uyumlu modellerden tercih ederek takım da oluşturabilirsiniz.

Klasik formdaki çantalar; hem rahat, hem de şık kullanım özelliğiyle iş kombinlerinize şıklık katacaktır.

13. Dikkat çeken pastel tonlar, çanta seçimleriniz sayesinde kıyafetlerinize renk katacak. Sade kıyafetlerinizde bu renk ve modeldeki çantaları tercih edebilirsiniz.

Dikkat çeken pastel tonlar, çanta seçimleriniz sayesinde kıyafetlerinize renk katacak.

14. Siyahtan vazgeçemiyorsanız; Michael Kors’un farklı siyah çanta tasarımlarından birini tercih ederek, bütün kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Siyahtan vazgeçemiyorsanız; Michael Kors'un farklı siyah çanta tasarımlarından...

15. Altın trendine siz de uyun. Markanın altın detaylı çanta modelleri, özel günlerinizde oluşturduğunuz kombinlerinizi parlatacaktır.

Altın trendine siz de uyun. Markanın altın detaylı çanta modelleri...

16. Farklı renklerdeki deri çanta modelleri, bu yılın trendlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Farklı renklerdeki deri çanta modelleri, bu yılın trendlerinden biri...

17. Özellikle hayvan desenli modellerin gerçeğinden farklı renklere sahip olması; bu yıl karşımıza çok çıkacak olan bir trend!

Özellikle hayvan desenli modellerin gerçeğinden farklı renklere sahip olması...

18. Beyaz bir çantayı her renkle kombinleyebilirsiniz. Michael Kors’un beyaz çanta modellerine hayran kalacaksınız.

Michael Kors'un beyaz çanta modellerine hayran kalacaksınız.

19. Troklu çanta modelleri, sezonun trendi olan troklu bot modelleriyle uyum içinde kullanabileceğiniz bir alternatif oluşturuyor.

Troklu çanta modelleri, sezonun trendi olan troklu bot modelleriyle uyum içinde.

20. Markanın ambleminin yer aldığı klasik modeller, metalik tonlarda ve modern formlarda bu sene yeniden karşımıza çıkıyor.

Markanın ambleminin yer aldığı klasik modeller, metalik tonlarda ve modern formlarda...

21. Siyah ve beyaz, bu senenin de trendi. Modern bir hava oluşturacak siyah-beyaz çanta modellerini markanın bu yılki modelleri arasında da bulabilirsiniz.

Modern bir hava oluşturacak siyah-beyaz çanta modelleri

22. Farklı detaylara sahip olan el çantası modelleri, bu sene çok kullanılacak. Bu sezon en çok tercih edilen çanta trendlerinden biri; küçük el çantası modelleri. Özellikle markanın çanta modelleri arasında en küçük boy olanlar, bu trendin başlama sebebi diyebiliriz.

Bu sezon en çok tercih edilen çanta trendlerinden biri; küçük el çantası modelleri.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN