20+ Şık Kırmızı Platform Ayakkabı

Reklam:

Bütün kadınlar bilir ki; topuklu ayakkabı giymek, ne kadar şık ve feminen bir görünüm sergilemek için etkili olsa da; çoğu zaman bir eziyete dönüşebilir. Bunun yerine platform topuklu ayakkabılar biraz daha rahat kullanımı olan topuklu ayakabı alternatifleridir. Daha dişi bir renk olan kırmızı, çoğu zaman siyah gibi nötr renklerle kombinlenerek etkileyici bir görünüm elde etmek için kullanılabilir. Kadınlara en çok yakışan modellerden biri olan kırmızı topuklu ayakkabı modellerini sizin için derledik. Sezonun modaları ve kırmızı platform topuklu ayakkabı modellerine göz atarak, kendi kombinleriniz için fikir alabilirsiniz.

1. Bu sezon sıradan ayakkabı modellerine çok rastlamayacağız. Daha çok bilekli, kayışlı, zımbalı, hareketli modeller göreceğiz. Kırmızı platform ayakkabı modellerinde de bu tarz ayrıntılı modelleri tercih edebilirsiniz.

Bilekli, kayışlı, zımbalı, hareketli modeller...

2. Yine de zaten iddialı bir renk ve modele sahip olan bu ayakkabılarda çok hareketli modelleri tercih etmemeniz daha iyi olacaktır.

İddialı bir renk ve modele sahip olan ayakkabılar...

3. Eğer dikkat çekici, hareketli ayrıntıları olan modelleri tercih ederseniz; ayakkabılarınızı kombininizin dikkat çekici parçası haline getirmek adına çok sade renkte ve modelde, düz bir elbiseyle kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Sade renkte ve modelde, düz bir elbiseyle kombinlemeniz daha doğru olacaktır...

4. Sezonun sık tercih edilen modellerinden olan booties modeller, kışa girdiğimiz şu günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz alternatifler olabilir.

Sezonun sık tercih edilen modellerinden olan booties modeller...

5. Kaz ayağı, bu sezonun çok kullanılan desenlerinden biri. Ayakkabılarınızda da bu deseni kullanabilir, düz renkteki elbiselerin altında dikkat çekici ayrıntılar yaratabilirsiniz.

Kaz ayağı, bu sezonun çok kullanılan desenlerinden biri...

6. Zaten dikkat çekici bir renk olan kırmızı, platform topukla birleşince ekstra dikkat çekici olabilir. Bu nedenle; hem bu fazlalığı kırmak, hem de kışa uyum sağlamak için süet, kadife, mat deri modelleri tercih edebilirsiniz.

Süet, kadife, mat deri modeller...

7. Sezonun trendlerinden olan dekolteli bot ve ayakkabı modelleri, yine sezonun trendlerinden olan hayvan desenleriyle birlikte kombinlendiğinde modaya uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dekolteli bot ve ayakkabı modelleri...

8. Parlak deri modelleri, özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Parlak deri modelleri...

9. Bu sene sık sık göreceğimiz zincir detaylarını da ayakkabılarınıza taşıyabilirsiniz.

Bu sene sık sık göreceğimiz zincir detaylarını da ayakkabılarınıza taşıyabilirsiniz...

10. Bu sezonun diğer trendi olan altın detayların yer aldığı modeller, dikkat çekici ve feminen bir görünüm için ideal olabilir.

Altın detayların yer aldığı modeller...

11. Daha kibar bir görünüm için ipli, ince topuklu, zarif modelleri de tercih edebilirsiniz.

İpli, ince topuklu, zarif modeller...

12. Ayakkabılardaki farklı tasarımlar, bu sezon yerini farklı topuk tasarımlarına verecek gibi duruyor. Değişik tasarım topuklu modeller sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Değişik tasarım topuklu modeller...

13. Bağcıklı ankle bot modellerini, kışın soğuk günlerinde rahatlıkla kullanarak hem şık, hem sıcak olabilirsiniz.

Bağcıklı ankle bot modelleri...

14. Kırmızının güzel olduğu kadar tehlikeli bir renk olduğunu unutmayın ve kırmızı platform ayakkabı tercih ettiğinizde kıyafetlerinizin renklerini doğru seçmeye özen gösterin.

Kırmızının güzel olduğu kadar tehlikeli bir renk olduğunu unutmayın...

15. Bu tarz ayakkabıları dikkat çekici, kontrast renklerle asla kullanmayın. Ayakkabılarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız; hiç dikkat çekmeyecek, sadece ayakkabılarınıza fon olabilecek elbise ve çanta tercih ederek aksesuar kullanmaktan kaçının.

Sadece ayakkabılarınıza fon olabilecek elbise ve çanta tercih ederek aksesuar kullanmaktan kaçının...

16. Geçen sezon karşımıza çıkan zımba detaylı modelleri, bu sezon da kullanabilirsiniz.

Zımba detaylı modelleri...

17. Fiyonklar, puantiyeler, dantellerden oluşan modeller; hala devam eden vintage akımına uyum sağlamanız için etkili olacaktır.

Fiyonklar, puantiyeler, dantellerden oluşan modeller...

18. Dikenli modeller, birkaç sezondur karşımıza çıkıyor. Hareketli ama yine de çok karmaşık görünmemek adına, bu tarz ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

Dikenli modeller...

19. Bantlı, kayışlı, ipli modelleri tercih ederseniz; elbiselerinizde mümkün mertebe bu tarz ayrıntılar olmamasına dikkat edin. Bantlı elbiselerin altına bantlı ayakkabılar kullanmaktan kaçının.

Bantlı, kayışlı, ipli modeller...

20. Bu sene karşımıza sürekli çıkacak olan fiyonk ayrıntılarını da ayakkabılarınızda kullanarak, romantik bir hava yaratabilirsiniz.

Bu sene karşımıza sürekli çıkacak olan fiyonk ayrıntıları...

21. Hayvan desenleri ve kırmızı karışımı parçalar, her zaman daha feminen görünecektir.

Hayvan desenleri ve kırmızı karışımı parçalar...

22. Daha vintage, daha romantik bir hava istiyorsanız; Mary Jane ayakkabı modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Mary Jane ayakkabı modelleri...

23. Özellikle dantel ve kurdele ayrıntılarıyla süslenmiş olanlar, vintage havanıza daha çok uyum sağlayacaktır.

Dantel ve kurdele ayrıntılarıyla süslenmiş olanlar, vintage havanıza daha çok uyum sağlayacaktır...

24. Bilekten bağlı modelleri de çok kısa boylu bayanların tercih etmemesi, boylarının kesilmemesi açısından daha doğru olacaktır.

Bilekten bağlı modeller...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN