20+ Şık Etek Kombinleri 2014 – 2015

Reklam:

Etekler bayanların hayatında önemli bir yer tutan kıyafettir. Etekleri nasıl kombin edeceğimiz konusunda sıkıntı yaşıyor ve karar veremiyoruz. Havanın ve modanın gidişatına göre etek kombinleri yapmak için ipucu arıyorsanız, aşağıdaki 2014-2015 sezonundan tasarlanan örneklerden yardım alabilirsiniz.

1. Pileli ve şık görüntüsü ile özel günlerinizde ve iş hayatınızın da kolaylıkla kullanabileceğiniz türdendir. Havaya göre gömlek, ince bluz ve topuklu ayakkabı ile kombin ederek kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

 Pileli ve şık görüntüsü ile özel günlerinizde ve iş hayatınızın da kolaylıkla kullanabileceğiniz türden...

2. Renkli ve belirgin şekillere sahip etekler, bacaklarınızın zarafetini ortaya çıkartacaktır. Sezonun trendi ve gençlerin gözdesi olan bu tarz etekleri düz boğazlı badiler ile kombin yapabilirsiniz.

Renkli ve belirgin şekillere sahip etekler...

3. Diz ile bilek arasında olan pileli etekler, dişiliği ortaya çıkartmaktadır. 80’li ve 90 yılların moda akımından bu yana gelmektedir. Deri ceketler ve deri ayakkabılar ile kombin ederek uyum sağlayabilirsiniz.

Diz ile bilek arasında olan pileli etekler...

4. Geçen sezondan bu yana moda trendleri arasında olan yüksek belli ve bol model etekler bu sezonda devam etmektedir. Yüksek bel oluşundan dolayı boyunuzu uzun gösterecektir. Badi ve bluzleri içine sokarak kombin yapabilirsiniz. Kış ayına uygun olarak da uzun kaşe montlarla kombin yaparak daha trend olabilirsiniz.

Geçen sezondan bu yana moda trendleri arasında olan yüksek belli ve bol model etekler...

5. Kalem etek feminen ve şık bir duruşa sahiptir. Desenli kalem eteleri düz renk tafta bluzlar ile kombin yaptığınızda oldukça hoş duracaktır.

Kalem etek feminen ve şık bir duruşa sahiptir...

6. Basen bölgesindeki kiloları kapatmak için kloş etekler biçilmez bir kaftandır. Günlük ve gece hayatında şık görünmezi sağlayacakdır. Kısa bluzlar ve sade bir kolye ile tamamladığınız etek oldukça dikkat çekecektir.

Basen bölgesindeki kiloları kapatmak için kloş etekler biçilmez bir kaftandır...

7. Yaz aylarının vazgeçilemezi tül ve uzun etekleri sıfır kollu bluzlar ve yazlık ayakkabılar ile kombin ederek düzgün bir görünün sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilemezi tül ve uzun etekler...

8. Gece gezmelerinin vazgeçilmezi olan derin yırtmaçlı uzun etekler, dar- kısa bluzlar ve yüksek topuklu ayakkabılar ile tamamlandığında bulunduğunuz ortamda şıklığınızı yansıtacaktır.

Gece gezmelerinin vazgeçilmezi olan derin yırtmaçlı uzun etekler...

9. Uzun boylu bayanların sıkça kullandığı bu tarz modeller bayanlarda elegant bir duruş sağlamaktadır. Düz renk bluzlarla kombin olabileceği gibi desenli bluzlarla de şıklık olmanızı sağlayacaktır.

Uzun boylu bayanların sıkça kullandığı bu tarz modeller bayanlarda elegant bir duruş sağlamaktadır...

10. Spor ve klasik giyimin tam arasında olan bir parçadır. Bu parçayı her tarzda kıyafet ile kombin yapabilirsiniz.

Spor ve klasik giyimin tam arasında olan bir parça...

11. Kloş eteklere en yakışan parça crop toplardır. Kısa üstler ve topuklu ayakkabılar ile kloş etekleri kombinlediğiniz de hem şık hem de çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kısa üstler ve topuklu ayakkabılar ile kloş etekleri kombinleyin...

12. Spor giyimin ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan rahat bir parçadır. Düz renk tişörtler, bluzlar ve spor ayakkabı ile tamamlandığında günlük yaşamınızda rahat yaşamanın sırrını hissettirecektir

Spor giyimin ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan rahat bir parçadır...

13. Kloş eteklerin en dikkat çeken yanı etek boyunun diz altında olmasıdır. Kloş eteklerde platform topuklar dışında her türlü ayakkabı modeli kullanılabilir. Kloş eteği beyaz şık bir bluz ve gösterişli bir kolye ile kombin yaptığınız zaman modern bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kloş eteklerin en dikkat çeken yanı etek boyunun diz altında olmasıdır...

14. Bu sezonun modası içinde yüksek bel, çiçekli ve kısa etekler bulunmaktadır. Bu tarz bir parçayı düz siyah renk şifon bir bluz ile kombin yaparak gün içi şıklığınız oluşturabilirsiniz.

Bu sezonun modası içinde yüksek bel, çiçekli ve kısa etekler bulunmaktadır...

15. Bu sezonun yeni trendi olan tütü etekler gündüz zarafeti gece şıklığı oluşturur. Düz kazak ve bluzlar ile tamamlandığında düzgün bir görünüm oluşturmaktadır.

Bu sezonun yeni trendi olan tütü etekler gündüz zarafeti gece şıklığı oluşturur...

16. Gecelerin vazgeçilemezi paletli etekler, her sezon varlığını sürdürmektedir. Üstüne yapılacak olan tamamlana ise düz renkte seçilmelidir.

Gecelerin vazgeçilemezi paletli etekler...

17. Kloş etek modasını şık bir şekilde yansıtan kısa ve çift renkli modelleri yine düz ve uzun kollu gömlek ile tamamlamak moda ikonu bir görünüm oluşturur.

Kloş etek modasını şık bir şekilde yansıtan kısa ve çift renkli modeller...

18. Paletli ve diz altı boyun en şık eteği olan modeller asil bir görüntü sağlayacaktır. Üstüne kombin yapılacak bluzun sıfır kol kullanılması gece boyu şıklık sergilemenize olanak sağlar.

Paletli ve diz altı boyun en şık eteği olan modeller...

19. Toprak renkleri ve siyah kullanıldığında gündelik yaşama yakışan kombin oluşturabilir. Dar bluzlar, topuklu ayakkabılar ile bir arada kullanılabilir.

Toprak renkleri ve siyah kullanıldığında gündelik yaşama yakışan kombin oluşturabilir...

20. Çiçekli modeller düz renk renkler ile kullanılan joker bir modeldir. Rahat ve fenimen bir görünüm sağlayabilir.

Çiçekli modeller düz renk renkler ile kullanılan joker bir modeldir...

21. Derinin asaleti en şık düz renk bluzlar ile ortaya çıkmaktadır. İnce topuk ayakkabılar ile kombin yapılan deri modeller asi duruşun göstergesini oluşturabilir.

Derinin asaleti en şık düz renk bluzlar ile ortaya çıkmaktadır...

22. Kalem eteklerin şık ve fenimen duruşunu, zıtlık yaratarak kombin yapıldığında maskülen bir görüntü oluşmaktadır. Topuklu ayakkabılarda kalem eteklerle hoş durmaktadır.

20+-Şık-Etek-Kombinleri-2014-2015_17

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN