20+ Şık Deri Sırt Çantaları

Reklam:

Sırt çantalarının sadece genç yaşta, okul hayatında ya da seyahatlerde kullanıldığını düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Sırt çantaları, bu senenin modasıyla geri döndü. Birbirinden farklı tarzlarda ve yaratıcı modellerde olan sırt çantaları; hem kullanım, hem de farklılık açısından iyi bir alternatif olabilir. İşte sezonun modasında yer alan şık deri sırt çantaları…

1. Hoş ve kışa yakışan bir renk olan avcı yeşili, bu senenin en çok kullanılan renklerinden biri. Sırt çantanızda yeşil süet ve derinin mükemmel uyumundan yararlanabilirsiniz.

Sırt çantanızda yeşil süet ve derinin mükemmel uyumundan yararlanabilirsiniz...

2. Siyah, düz deri bir sırt çantasını her türlü günlük kombininizde kullanabilirsiniz. Sıradan sırt çantalarından daha tarz ve dikkat çekici görünen deri modeller, kış aylarında rahatça kullanılabilir.

Siyah, düz deri bir sırt çantasını her türlü günlük kombininizde kullanabilirsiniz...

3. Farklı tasarımlara hayatınızda yer açın. Sıradan bir tarzınız yoksa; Moschino’nun bu deri ceket tasarımlı sırt çantası gibi, farkınızı ortaya koyabileceğiniz modeller tam size göre!

Moschino'nun bu deri ceket tasarımlı sırt çantası...

4. Siyahtan sonra en çok kullanılan kış rengi de kahverengidir. Kahverengi derinin rahat kullanımı ve trend görünümüyle deri çantalarınız tarzınızı ortaya koyacaktır.

Siyahtan sonra en çok kullanılan kış rengi de kahverengidir...

5. Siyah ve beyazın uyumu, damlatma tekniğiyle renklendirilmiş bir çantada buluşunca; trend görünmemeniz imkansız!

Damlatma tekniğiyle renklendirilmiş bir çanta...

6. Farklı renk ve kumaşların kombinlenmesinden oluşan çantalar, her zaman daha cool görünecektir.

Farklı renk ve kumaşların kombinlenmesinden oluşan çantalar...

7. Optik monokrom ve geometrik desenler gibi sezonun trendlerini barındıran sırt çantalarıyla modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Optik monokrom ve geometrik desenler...

8. Etnik desenli bohem sırt çantaları; rahat ve salaş bir tarzı olanlar için günlük kullanım açısından ideal olacaktır.

Etnik desenli bohem sırt çantaları...

9. Hayvan desenleri bu sene çok moda; beyaz derinin minimalist şıklığı ve hayvan desenli ayrıntılarıyla çantanız çok trend görünecek!

Hayvan desenleri bu sene çok moda...

10. Çocuksu ruhunuz hala olduğu yerde duruyor mu? Şirin şeyleri çok mu seviyorsunuz? O zaman farklı ve tatlı havasıyla, bu tarz bir çantayı rahatlıkla kullanabilir, ruhunuzun enerjisini kombinlerinize renk olarak aktarabilirsiniz.

Çocuksu ruhunuz hala olduğu yerde duruyor mu...

11. Krem, taba, kirli beyaz, ekru gibi açık tonlar her türlü renkle kombin edilebilir. Sırt çantalarınızda bu renklerin ağırlıklı olduğu modelleri tercih ederseniz; farklı kombinlerinizde de aynı çantayı kullanabilirsiniz.

Krem, taba, kirli beyaz, ekru gibi açık tonlar...

12. 60’lar, bu senenin de modası. 50 küsür yıl geçse de; bu desenler ve tarz yeniden moda olabiliyor. Çantanızda da bu desenleri kullanarak trend görünebilirsiniz.

60'lar, bu senenin de modası...

13. Kayış, fermuar, kemer, düğme gibi detaylarla hareketlendirilmiş sade sırt çantası modelleri, abartıyı sevmeyenler için ideal olacaktır.

Kayış, fermuar, kemer, düğme gibi detaylarla hareketlendirilmiş sade sırt çantası modelleri...

14. Kutu çantalar bu sene de moda. Sırt çantanızı kutu formunda tercih ederseniz; daha modern bir hava yakalayacaksınız.

Kutu çantalar bu sene de moda...

15. Geçişli renkli, desenli, farklı tonlu, hareketli sırt çantası modellerini sade kombinlernizde kullanabilir, gün içinde yanınıza almak isteyeceğiniz hiçbir şeyden mahrum kalmayabilirsiniz.

Geçişli renkli, desenli, farklı tonlu, hareketli sırt çantası modelleri...

16. Vintage parçaların değeri gün geçtikçe artıyor. Sırt çantanızı eski tarz bir modelde tercih ederek trendleri yakalayabilirsiniz.

Vintage parçaların değeri gün geçtikçe artıyor...

17. Özellikle kahve tonlarında ve eskimiş deriden olan modeller, vintage tarz için ideal olacaktır.

Kahve tonlarında ve eskimiş deriden olan modeller...

18. Tatlı pastel tonlar, kışın da kullanabileceğiniz ve gününüzü az da olsa renklendirebileceğiniz detaylardan. Sırt çantanızı canlı bir tonda tercih ederek; soğuk renkli kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Tatlı pastel tonlar, kışın da kullanabileceğiniz ve gününüzü az da olsa renklendirebileceğiniz detaylardan...

19. Minimalist tasarımlar; hem bu sene sık sık tercih edilecek, hem de modern bir hava yaratacak.

Minimalist tasarımlar...

20. Birbirinden farklı ayrıntıya sahip ve form açısından alışılmışın dışında olan deri sırt çantası modelleri, tarzını ortaya koymak isteyenler için farklı alternatifler oluşturuyor.

Form açısından alışılmışın dışında olan deri sırt çantası modelleri...

21. Spor yerine daha klasik ve süslü bir tarza sahipseniz; oldukça farklı duran ve klasik bir hava yaratan deri sırt çantası modelleri de sizin için ideal olabilir. Genelde spor bir havaya sahip olan sırt çantaları, bu izlenimi kırarak modern ve tarz formlarda da üretilebiliyor.

Spor bir havaya sahip olan sırt çantaları...

22. Torba modeli sırt çantaları bu sene çok moda! Salaş görünümü ve rahat kullanımıyla günlük kombinleriniz çok şık olacak!

Torba modeli sırt çantaları bu sene çok moda...

23. Sırt çantalarında sezonun trendlerine uygun ayrıntılar da kullanabilirsiniz. Püskül detayları, tüyler, kürkler, altın ayrıntılar gibi bu kış çok kullanılacak ve trend olacak detaylar, çantanızın daha modern olmasını sağlayacaktır.

Püskül detayları, tüyler, kürkler, altın ayrıntılar...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN