20 Şık Bayan Günlük

Reklam:

Giyinmek bir sanattır. Kadınlar nereye giderse gitsin saatlerce ne giyeceklerine, hangi parçaları bir arada kullanacaklarına zaman harcamakta ve kafa yormaktadırlar. Üstelik rüküş olmamak adına modayı da takip etmektedirler. Size sunulan şık bayan günlük kombin örneklerinde, farklı yaş gruplarında, farklı stile sahip olan kadınların, modanın trendlerine uygun olarak giyinmesini sağlayacak kombin örnekleri bulunmaktadır. Denediğinizde siz de şıklığınıza şıklık katacaksınız.

1. Beyaz ve kremin sade ve rahat birlikteliği. Her ortamda giyebileceğiniz kıyafetlerden.

Beyaz ve kremin sade ve rahat birlikteliği...

2. İş kadınlarının vazgeçilmez ofis kıyafetleri arasında yerini alacak ve yıllarca kullanılabilecek, arzu edilirse değişik aksesuarlar ile zenginleştirilebilecek bir kıyafet.

İş kadınlarının vazgeçilmez ofis kıyafetleri arasında...

3. İş yerinde şıklığından vazgeçmeyen profesyonel iş kadınlarına. Bütün olarak bakıldığında tüm detayların kusursuz olduğu ortada. Ceketteki çiçek giysiye ayrı bir hava katmış

Bayan-Klasik-Giyim

4. Son derece ekstrem bir tarz. Jean pantolonun topuklu ayakkabı ve farklı renkteki çanta ile uyumu müthiş. Eh beyaz ise yaz aylarının vazgeçilmezi.Daha ne olsun.

Jean pantolonun topuklu ayakkabı ve farklı renkteki çanta ile uyumu müthiş...

5. Yelek, ceket ve pantolon tam bir klasik olabilecekken krem rengi pantolon ile modern bir hava yaratılmış ve ortaya bambaşka bir takım çıkmış.

Yelek, ceket ve pantolon tam bir klasik olabilecekken krem rengi pantolon ile modern bir hava yaratılmış...

6. Klasik etek, modern bir gömlek ile tamamlanıp, altına o ayakkabılar giyilince çok özel bir tarz ortaya çıkmış. Tarzını ortaya koymak isteyen iş kadınlarına.

Klasik etek, modern bir gömlek...

7. Bu kış hem üşümeyim, hem modayı takip edeyim hem de kadınlığımdan vazgeçmeyim diyorsanız başka bir kombin düşünmenize gerek yok.

Bu kış hem üşümeyim, hem modayı takip edeyim hem de kadınlığımdan vazgeçmeyim diyorsanız...

8. Elegance giyinen kadınlara, sezonun gözde renkleri ile hazırlanan zarif bir kombin. Günlük yaşamda da işte de rahatça kullanabilirsiniz.

Elegance giyinen kadınlara, sezonun gözde renkleri ile hazırlanan zarif bir kombin...

9. Tepeden tırnağa sezonun gözde rengi beyazdan oluşan bir takım. Son derece modern, son derece iddialı.

Tepeden tırnağa sezonun gözde rengi beyazdan oluşan bir takım...

10. Son derece formel bir bluz ve klasik kumaş pantolonun birleşiminden oluşan bu kıyafet ile işyerinizin en stil sahibi giyinen kadını olacağınız kesin. Uyum süper.

Son derece formel bir bluz ve klasik kumaş pantolonun birleşiminden oluşan bu kıyafet...

11. Sanki bir ressamın elinden çıkmış görünen etek ile atlet görünümlü bir bluzu tamamlayarak bambaşka bir tarz yaratabilirsiniz. Tam da böyle.

Etek ile atlet görünümlü bir bluzu tamamlayarak bambaşka bir tarz yaratabilirsiniz...

12. Bu siyah zemin üzerine çiçek desenli V yaka elbiseye kim hayır diyebilir ki? Hem de bu kadar moda iken.

Bu siyah zemin üzerine çiçek desenli V yaka elbiseye kim hayır diyebilir ki...

13. Kim demiş yeşil ve lacivert bir arada giyilmez diye. Giyilir ve böylesine şık bir görünüm ortaya çıkar. Her yere de bu etek ve gömlek ile gidilir.

Kim demiş yeşil ve lacivert bir arada giyilmez diye...

14. İş yaşamının vazgeçilmezi, sezonun moda rengi beyaz gömlek, dar paça pantolon, kahverengi ceket ve babetler ile ortaya çıkan bir kombin işte bu kadar güzel olabilir. Ötesi yok!

Sezonun moda rengi beyaz gömlek, dar paça pantolon, kahverengi ceket ve babetler ile ortaya çıkan bir kombin...

15. Son derece rahat, son derece trendy bir kıyafet. İster işe giderken giyin, ister dostlar ile 5 çayına giderken. Çantadan ayakkabıya sezonun tüm moda detayları düşünülmüş.

Son derece rahat, son derece trendy bir kıyafet...

16. Skinny pantolon ve beyaz gömlek, stiletto ayakkabı, portföy çanta ile tamamlanmış. Sonuç olağanüstü. Her yaşta sade ve iddialı olmak isteyenlere.

Skinny pantolon ve beyaz gömlek, stiletto ayakkabı, portföy çanta ile tamamlanmış...

17. Yaka detayı ile öne çıkan bu mini ceket, işe giderken benim bir tarzım var demek isteyenlere. Üstelik bu kışın moda rengi gri tepeden tırnağa kullanılmış, çok da hoş olmuş.

 Yaka detayı ile öne çıkan bu mini ceket...

18. Kahverengi şapka, uzun palto, siyah boru kesim pantolon, ince topuklu çizmeler, siyah ve kahverenginin muhteşem birlikteliği, siz de moda ikonu olabilirsiniz. Trendler ötesi bir klasik bu!

Kahverengi şapka, uzun palto, siyah boru kesim pantolon, ince topuklu çizmeler...

19. Rahat ve şık. Sezonun iki ana rengi, beyaz ve gri, sezonun diğer detayları ile birleştirilmiş. Sonuç ortada. Muhteşem.

Sezonun iki ana rengi, beyaz ve gri, sezonun diğer detayları ile birleştirilmiş...

20. Çizgili giysiler son birkaç sezondur çok moda. Burada çizgili ceket, beyaz bluz ve yavruağzı rengi etek ile ortaya çıkan kombini her yerde kullanabilirsiniz. Çantanın ceket ile uyumu ise dört dörtlük.

Çizgili giysiler son birkaç sezondur çok moda...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN