20+ Özel Tasarım Gelin Ayakkabıları

Reklam:

Düğün günü, özellikle kadınlar için ekstra önem taşır. Her ayrıntının özenle hazırlandığı bu günde her şeyin güzel olması bir kadın için çok önemlidir. Her ayrıntının konsepte uygun olduğu rüya gibi bir günde, gelinlik seçimi kadar altına seçilen ayakkabı da çok önemlidir. Bu ayakkabının hem gelinlikle uyum içinde olması, hem dikkat çekici bir aksesuar görevi görmesi, hem de bütün gece ayakta olacak gelinler için rahatlık oluşturması gerekir. Sezonun trendlerinden yola çıkarak hazırladığımız özel tasarım gelin ayakkabıları sayesinde kendi özel gününüz için fikir alabilir, modaya uyum sağlayabilirsiniz.

1. Hareketli gelinliklerin altına sade bir model tercih edebilirsiniz fakat sezonun sade gelinlik trendine yakışır şekilde bir gelinlik modeli tercih ederseniz; taşlı, parlak modelleri seçerek gelinliğinize hareket katabilirsiniz.

Taşlı, parlak modeller...

2. Artık gelinlikler sadece beyaz olmuyor; farklı tonlarda gelinlikler olduğu gibi gelin ayakkabılarınızı da farklı renklerde tercih edebilirsiniz.

Pudra pembesi, buz mavisi, kirli beyaz, ten rengi gibi...

3. Kış aylarına girdik; kışın düğün yapmayı tercih ediyorsanız, gelin ayakkabınız neden beyaz bir bootie olmasın?

Kış aylarına girdik; kışın düğün yapmayı tercih ediyorsanız, gelin ayakkabınız neden beyaz bir bootie olmasın...

4. Gelinliğin kibarlığına ayak uydurabilecek zariflikte olan, ince topuklu ve küçük ayrıntılı modeller özellikle dar ve balık modelli gelinliklerle uyum içinde olacaktır.

İnce topuklu ve küçük ayrıntılı modeller...

5. Yine aynı şekilde bilekten bağcıklı, ince kayışlı ya da ipli modelleri de yine aynı gelinlik modelleriyle tercih edebilirsiniz.

Bilekten bağcıklı, ince kayışlı ya da ipli modelleri...

6. Günümüzde sık sık karşımıza çıkan özel tasarım modeller, o günü özel kılmak için ideal olacaktır. Kelebek, çiçek gibi farklı ve zarif formlardaki modelleri kullanabilirsiniz.

Özel tasarım modeller...

7. Sadelikten yanaysanız; düz, beyaz ve saten modellerdeki küçük taş ayrıntıları biraz hareket katmak için yeterli olacaktır.

Düz, beyaz ve saten modeller...

8. Kurdele ayrıntıları, vintage ve masalsı bir hava yaratmak isteyen gelinler için uygun ayrıntılar olacaktır. Özellikle ayakkabının arka tarafında bulunan aksesuarlar bu sezon çok moda!

Kurdele ayrıntıları, vintage ve masalsı bir hava yaratmak isteyen gelinler için uygun ayrıntılar olacaktır...

9. Altın bu sene her yerde! Gelin ayakkabılarınızı altın rengi seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Gelin ayakkabılarınızı altın rengi seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz...

10. Bağlamalı, kurdeleli modeller özellikle yaz düğünleri ve açık alandaki düğünler için çok güzel alternatifler olacaktır.

Bağlamalı, kurdeleli modeller...

11. Çiçekler, kuşlar, melekler… Geline, gelinliğe ve o masalsı güne yakışacak olan her türlü simgenin yer aldığı modeller kombininizi tamamlayacaktır.

Çiçekler, kuşlar, melekler...

12. Sırf taşlardan oluşan, ince bantlı ve zarif modelleri düz renk ve modeldeki bir gelinlikle kullanarak etkiyi arttırabilirsiniz.

Taşlardan oluşan, ince bantlı ve zarif modeller...

13. Daha hareketli modeller tercih etmek ve ayakkabınızın görünmesini tercih ediyorsanız; kısa gelinlik modellerini de düşünebilirsiniz.

Daha hareketli modeller...

14. İnci, gelinliklere yakışan sadelikte ve güzellikte bir aksesuardır. İnci ayrıntılı ayakkabı modellerini inci takılarınızla kombinleyebilirsiniz.

İnci ayrıntılı ayakkabı modelleri...

15. Gelinliğiniz çok net beyaz bir model değilse; ten rengi ayakkabı modellerini de tercih edebilirsiniz. Yine üzeri hareketli olanları da kullanabilirsiniz.

Ten rengi ayakkabı modelleri...

16. Çiçek ayrıntılı ayakkabı modelleri, özellikle kır düğünlerinde ve uçuş uçuş etekleri olan gelinlik modelleriyle uyum sağlayacaktır.

Çiçek ayrıntılı ayakkabı modelleri...

17. Evlilik teklifiyle birlikte aldığınız tektaş pırlantanızın ışıltısını ayakkabılarınıza da taşıyın. Sırf taşlardan oluşan modeller ışıl ışıl görünmenizde yardımcınız olacaktır.

Taşlardan oluşan modeller...

18. Tül detaylı ayakkabı modelleri, uzun duvaklı gelinliklerle çok hoş duracaktır.

Tül detaylı ayakkabı modelleri...

19. Ayakkabı seçiminiz hangi tarzda olursa olsun; platform ya da dolgu topuk modeller sayesinde rahat bir gün geçireceğinizi unutmayın.

Platform ya da dolgu topuk modeller...

20. Sezonun dantel trendini ayakkabılarınızda da kullanarak; romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Özellikle vintage gelinlik modelleriyle bu tarz ayakkabılar uyumlu olacaktır.

Sezonun dantel trendi...

21. Altın, bronz, bakır gibi tonlardaki ayakkabıları rahatlıkla kullanabilir, farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Altın, bronz, bakır gibi tonlardaki ayakkabılar...

22. Mat ayakkabı modelleri hareketli gelinlikleriniz altında daha iyi duracaktır.

Mat ayakkabı modelleri...

23. Sezonun diğer trendi olan transparan modasını da gelin ayakkabılarınızda kullanabilirsiniz. Gelinliğinizde var olan transparan detayları ayakkabılarınıza da taşıyabilir, bir bütün oluşturarak trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Transparan modasını da gelin ayakkabılarınızda kullanabilirsiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN