20 Mutfak Dekorasyonu

Reklam:

Yeni bir eve taşındınız ama mutfağınızı nasıl dekore edeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Veya küçük mutfağınızı daha kullanışlı ve dekoratif hale mi getirmek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz!  Galerimizde bulunan 20 Mutfak Dekorasyonu görselinden ilham alarak istediğiniz mutfağa kavuşabilirsiniz.

Mutfak belki de evinizde en çok zaman geçirdiğiniz yerlerden biri. Herkes mutfağının ferah, temiz ve düzenli görünmesini ister elbette ki. Ancak küçük bir mutfağınız varsa da bu dünyanın sonu değil! Küçük mutfakların daha ferah görünmesi için bazı ipuçları vermemiz gerekirse: açık renkli duvarlar ve eşyalar her zaman için mutfağınızı daha geniş gösterir. İyi aydınlatılmış bir mutfak, hem daha ferah hem de büyük görünecektir. Mutfağınız ister küçük olsun ister büyük duvarları etkin bir biçimde kullanmanız önemlidir. Mutfak duvalarındaki raflar hem dekoratif bir görüntü verecek hem de pek çok mutfak eşyanız bu raflarda yerini alacak.  Koyu renkli ve trend mutfak dolapları tercih edecekseniz,  zemin veya parke renklerini de dolaplarınızın rengiyle uyumlu olması önemlidir. Mutfak dekorasyonun büyük bir bölümünü dolaplar oluşturur. Bölmelendirilmiş çekmeceler, duvara mote edilmiş raflar ve temizlik eşyalarını koyacağınız özel bölmelerle mutfağınızın çok daha düzenli durmasını sağlayabilirsiniz.

 

1. Mutfak Dekorasyonu 2016

Mutfak Dekorasyon

2. Güzel ve Klasik Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonu

3. Kullanışlı Mutfak Dekorasyon Modeli

Mutfak Dekorasyon Modelleri

4. Lüks Mutfak Dekorasyon Örneği

Mutfak Dekorasyon Örnekleri

5. 2016 Ferah Dekorasyon Mutfak

Dekorasyon Mutfak

6.

Mutfak Dekorasyonu-6

7.

Mutfak Dekorasyonu-7

8.

Mutfak Dekorasyonu-8

9.

Mutfak Dekorasyonu-9

10.

Mutfak Dekorasyonu-10

11.

Mutfak Dekorasyonu-11

12.

Mutfak Dekorasyonu-12

13.

Mutfak Dekorasyonu-13

14.

Mutfak Dekorasyonu-14

15.

Mutfak Dekorasyonu-15

16.

Mutfak Dekorasyonu-16

17.

Mutfak Dekorasyonu-17

18.

Mutfak Dekorasyonu-18

19.

Mutfak Dekorasyonu-19

20.

Mutfak Dekorasyonu-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN