20+ Mutfak Aksesuar

Reklam:

Aileniz ve sevdikleriniz için yemek pişirmek sizi çok mutlu ediyordur fakat aynı zamanda mutfakta eğlenmek de istemez misiniz? Birbirinden renkli, farklı, eğlenceli mutfak aksesuarları sayesinde mutfağınızı keyif alınan ve sevgiyle yemek pişirilen bir yere çevirmek… Tarzınızı mutfağınıza bile taşıyarak ve dikkat çekici aksesuarlar tercih ederek modaya uygun ve güzel bir mutfak oluşturabilirsiniz. İşte size ilham verecek, en yaratıcı ve farklı mutfak aksesuarları

1. Polisiye, korku filmleri ve bilim kurgulara hayran mısınız? Peki kesme tahtanıza domateslerin kanı aksa? Kan şeklinde tasarlanmış kesme tahtası, kaşıklık, askı gibi birçok aksesuarı mutfağınızda kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kan şeklinde tasarlanmış kesme tahtası...

2. Ahşabın doğallığı, her zaman sade ama güzel aksesuarlar oluşturmuştur. Mutfağınızda daha minimalist aksesuarlar kullanarak ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Ahşabın doğallığı, her zaman sade ama güzel aksesuarlar oluşturmuştur...

3. Vintage çılgınlığına ne dersiniz? Mutfak aksesuarlarınızı vintage detaylara sahip modellerden tercih ederek; kibar ve tarzı olan bir mutfak oluşturabilirsiniz.

Vintage çılgınlığına ne dersiniz...

4. Yaratıcılığın sınırı yok! Kendi aksesuarlarınızı kendiniz de yapabilirsiniz; bu askıdan kağıt havluluk gibi…

Yaratıcılığın sınırı yok...

5. Her alanda trend olan geometrik desenler ve 60’ların desenleri, mutfağınızda da renkli ve eğlenceli bir hava oluşturabilir.

Her alanda trend olan geometrik desenler ve 60'ların desenleri...

6. Retro parçalarla harika mutfaklar oluşturabilirsiniz! Gerçekten eski ürünler kullanmasanız da replika ürünlerle tarzı olan, sizi mutlu edecek bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Retro parçalarla harika mutfaklar oluşturabilirsiniz...

7. Baykuş trendi, geçen seneden beri devam ediyor. Mutfak aksesuarlarınızda bu tarz eğlenceli parçaları kullanabilir, yemek pişirirken daha çok eğlenebilirsiniz.

Baykuş trendi...

8. Mutfak aletlerinden yapılmış aksesuar tasarımları, birkaç yıldır sürekli karşımıza çıkıyor. Bu tarz aksesuarlar sayesinde uyumlu bir mutfak oluşturabilirsiniz.

Mutfak aletlerinden yapılmış aksesuar tasarımları...

9. Yemek yaparken bile telefonunuzdan uzak kalamıyorsanız ya da yemek tariflerine bakmanız gerekiyorsa; mutfak aletlerinden yapılmış bir telefon tutucu hem mekana uyum sağlayacak, hem de işinizi kolaylaştıracaktır.

Yemek yaparken bile telefonunuzdan uzak kalamıyorsanız...

10. Şirin desenler olan cupcake, kiraz, çilek gibi eğlenceli detaylar, mutfak aksesuarlarında son zamanlarda çok moda. Böyle desenlere sahip olan mutfak tekstil ürünleri, mutfağınıza eğlenceli bir hava katacaktır.

Şirin desenler olan cupcake, kiraz, çilek gibi eğlenceli detaylar...

11. Modern ve farklı tasarımları seviyorsanız; voodoo mutfak aksesuarları sayesinde hem tarzınızı yansıtabilirsiniz, hem de stresinizi atabilirsiniz!

Voodoo mutfak aksesuarları...

12. Masalsı bir hava için, vintage bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Nil yeşili, toz pembe, bebe mavisi gibi soft tonlar ve çiçekli aksesuarlar sayesinde hoş ve vintage bir mutfağınız olabilir.

Nil yeşili, toz pembe, bebe mavisi gibi...

13. Mutfağınızın genelinde bu renklerin hakimiyetiyle vintage bir hava oluşturabilirsiniz. Bunun yanında retro tarzdaki aksesuarlarla da bu tarzı bütünleştirebilirsiniz.

Mutfağınızın genelinde bu renklerin hakimiyetiyle vintage bir hava oluşturabilirsiniz...

14. Eğlenceli, karikatürize aksesuarlar sayesinde genç, dinamik, eğlence dolu bir mutfak sahibi olmanız mümkün. Rengarenk aksesuarlar sizi çok eğlendirecek!

Rengarenk aksesuarlar sizi çok eğlendirecek...

15. Evlerde endüstriyel dekorasyon, son zamanlarda çok moda. Ahşap, metal gibi malzemelerden oluşan aksesuarlar ve farklı detaylı kavanozlar gibi birçok detay sayesinde bu tarz bir mutfak oluşturabilirsiniz.

Ahşap, metal gibi malzemelerden oluşan aksesuarlar...

16. Moda dünyasını kasıp kavuran altın, mutfağınıza da girecek! Altın parlaklığı sayesinde ışıl ışıl ve zengin bir mutfak dekorasyonu oluşturmanız mümkün.

Moda dünyasını kasıp kavuran altın, mutfağınıza da girecek...

17. Metal işlemeli ve antika detaylı aksesuarlar, barok bir mutfak dekorasyonu için etkili olabilir.

Metal işlemeli ve antika detaylı aksesuarlar...

18. Modern tasarımlar, her zaman trend olduğunuzu gösterecektir. Genelde dükkanlarda karşımıza çıkan bu çeşmeli kavanozlar, evlerinizde farklı bir saklama alanı ve güzel bir hava oluşturabilir.

Modern tasarımlar, her zaman trend olduğunuzu gösterecektir...

19. Modern tasarımlar, her zaman trend olduğunuzu gösterecektir. Hem sağlık açısından uygun, hem de doğal bir görünüm sahibi olan ahşabı mutfak aksesuarlarınızda tercih edebilirsiniz.

Modern tasarımlar, her zaman trend olduğunuzu gösterecektir...

20. Şirin hayvanları mutfağınıza yardımcı olarak almaya ne dersiniz? Bu kirpi rende gibi birçok şirin yardımcınız sayesinde yemeklerinizi hemen yapacağınızdan eminiz.

Şirin hayvanları mutfağınıza yardımcı olarak almaya ne dersiniz...

21. Ev dekorasyonunda en popüler olan dekorasyon stili; retro ve endüstriyel karışımı bir tarz diyebiliriz.

Ev dekorasyonunda en popüler olan dekorasyon stili...

22. Bu tarza uygun olan farklı tabaklar, kavanozlar, tencereler gibi birçok aksesuar sayesinde tarzı olan, dikkat çekici bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Dikkat çekici bir mutfağa sahip olabilirsiniz...

23. Canlı renkler, değişik bir tarz, eğlenceli aksesuarlar, esprili malzemeler yardımıyla yemek yaptığınız saatler eğlence içinde geçecek; siz de günün yorgunluğunu böylece atmış olacaksınız!

Canlı renkler...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN