20 Moda Kısa Saç Modelleri

Reklam:

Bu yaz yepyeni bir saç kesimiyle stilinizi yenilemeye ne dersiniz? Galerimizdeki 20 Moda Kısa Saç Modelleri’nden ilham alarak istediğiniz görüntüye kolayca ulaşabilirsiniz.

Saçlar kadınların belki de en önemli aksesuarlarıdır, uzun saçlı kadınlar kolay kolay saçlarına kıyıp kestirmek istemezler ancak bu yaz kısa saç modelleri oldukça moda! Pixie diye adlandırılan kısa saç modelleri size biraz korkutucu ve erkesi gelebilir ancak yaz için en ideal saç modeli olduğunu da söylememiz gerekir. Üstelik kısa saç modelleri, uzun saçlarınızın kapattığı elmacık kemiklerinizi ve yüzünüzün güzelliğini de ortaya çıkaracaktır. Eğer o kadar kısa bir model tercih etmek istemiyorsanız uzun bob denilen orta boy saç kesimini de tercih edebilirsiniz zira pek çok ünlü isim uzun bob modasına uymuş durumda! Bob kesim saç modelleri aslında bildiğimiz küt modelin daha çeşitli bir versiyonu… Eğer saçlarınız ince telli ve düz ise katlı bob kesimlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle dalgalı bob kesim saç modelleri her yaştan kadının tercih edebileceği oldukça moda bir saç modeli. Önü uzun arkası kısa saç modelleri ise hala popüler, eğer saçlarınız kıvırcıksa bu kısa saç modeli sizde harika duracaktır!

1. Kısa Saç Modeli Bayan

Kısa Saç Modelleri Bayan

2. Kısa Saç Kesim Modeli

Kısa Saç Kesim Modelleri

3. Bayan Kısa Saç Modeli

Bayan Kısa Saç Modelleri

4. En Trend Kısa Saç Kesimi

Kısa Saç Kesimi

5. Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modeli

Onu Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

6.

Kısa Saç Modelleri-6

7.

Kısa Saç Modelleri-7

8.

Kısa Saç Modelleri-8

9.

Kısa Saç Modelleri-9

10.

Kısa Saç Modelleri-10

11.

Kısa Saç Modelleri-11

12.

Kısa Saç Modelleri-12

13.

Kısa Saç Modelleri-13

14.

Kısa Saç Modelleri-14

15.

Kısa Saç Modelleri-15

16.

Kısa Saç Modelleri-16

17.

Kısa Saç Modelleri-17

18.

Kısa Saç Modelleri-18

19.

Kısa Saç Modelleri-19

20.

Kısa Saç Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN