20+ Klasik Bayan Giyim

Reklam:

İş kadınları, her zaman şık ve klasik giyinmek zorundadır. Her gün farklı bir kombin yapmak, her zaman bakımlı ve özenli görünmek, dışarıya karşı iyi bir izlenim bırakırken aynı zamanda kendinizi de o kıyafetlerin içinde mutlu hissetmek… İş hayatı aktif olan bir bayansanız ya da olmadığınız halde, günlük hayatınızda klasik bir tarz benimsediyseniz; bu yılın klasik giyim trendleri sayesinde birbirinden güzel ve kaliteli kombinler hazırlayabilirsiniz. İşte moda birkaç klasik kombin önerisi…

1. Etekler ve gömlekler, vazgeçilmez klasik giyim parçalarıdır. Kullandığınız aksesuarlara göre; bu parçalardan birçok farklı kombin oluşturabilirsiniz.

Etekler ve gömlekler, vazgeçilmez klasik giyim parçalarıdır...

2. Dikkat çekici tasarım paltolar bu yıl çok moda. Özellikle uzun ve oversize modeller, bu kışın vazgeçilmez parçaları olacak. Klasik kombinlerde bu tarz paltolar harika duracaktır.

Dikkat çekici tasarım paltolar bu yıl çok moda...

3. Farklı etek ve gömlek modellerini kombinleyerek, stilettolarla tamamladığınız kombininize bu yılın altın trendine uygun takıları da ekleyebilirsiniz.

Farklı etek ve gömlek modelleri...

4. Bu yılın en çok tercih edilen stili olan maskülen tarz, klasik kıyafetlerde çok hoş duruyor. Cigarette paça pantolonlar, ceketler, gömleklerle maskülen bir tarz yakalayabilirsiniz.

Bu yılın en çok tercih edilen stili olan maskülen tarz...

5. Bu kışın renklerini kombinlerinize taşıyabilirsiniz. Yeşil tonlarında bir kalem eteği toprak tonlarıyla kombinleyerek güzel bir kış kombini elde edebilirsiniz.

Yeşil tonlarında bir kalem eteği toprak tonlarıyla kombinleyerek güzel bir kış kombini elde edebilirsiniz...

6. Pelerinler ve pançolar bu yıl çok trend; bu parçaları kullanarak harika bir klasik kombin elde edebilirsiniz. Farklı eldivenler ve aksesuarlarla da kombininizi hareketlendirebilirsiniz.

Pelerinler ve pançolar bu yıl çok trend...

7. Bembeyaz, klasik bir kombin; modern bir hava oluşturacak ve sizi çok güzel gösterecektir.

Bembeyaz, klasik bir kombin...

8. Metalik tonlar, bu yılın trendlerinden biri. Metalik tonlarda bir stilettoyla oluşturacağınız klasik kombinler dikkat çekici görünecektir. Farklı paltolar ve gömlekler de size yardımcı olacaktır.

Metalik tonlarda bir stilettoyla oluşturacağınız klasik kombinler dikkat çekici görünecektir...

9. Maskülen ve vintage tarzları birbirine karıştırarak, trend ötesi bir görünüm elde etmeye ne dersiniz?

Maskülen ve vintage tarzlar...

10. 60’ların modasının büyük bir geri dönüş yaşadığı günümüz modasında; klasik kombinleriniz için o yılların renk ve desenleri tercih ederek vintage parçalarla güzel kombinler elde edebilirsiniz.

Klasik kombinleriniz için o yılların renk ve desenleri tercih ederek vintage parçalarla güzel kombinler elde edebilirsiniz...

11. Klasik kombinlere en çok yakışan renklerden biri de siyah-beyaz uyumudur. Siyah bir pantolon ve beyaz bir gömlek her zaman kurtarıcınız olacaktır.

Klasik kombinlere en çok yakışan renklerden biri de siyah-beyaz uyumudur...

12. Kırmızının dikkat çekici etkisini kalem etek ve ceketinizde kullanarak; tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.

Kırmızının dikkat çekici etkisini kalem etek ve ceketinizde kullanın...

13. Bu yıl da sık sık kullanılacak olan gri; klasik kombinlere ağır bir hava veriyor. Gri ve siyahtan oluşan bir kombinde farklı detaylar tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Gri ve siyahtan oluşan bir kombinde farklı detaylar tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz...

14. Siyah bir elbise de her zaman kurtarıcı rolünü üstlenen parçalardandır. Klasik ayakkabı, çanta ve takı tercihlerinizle güzel bir klasik kombin elde edebilirsiniz.

Siyah bir elbise de her zaman kurtarıcı rolünü üstlenen parçalardandır...

15. Farklı tonların bir arada kullanıldığı bir elbiseyi nötr parçalarla kombinleyerek de klasik bir forma sokabilirsiniz.

Farklı tonların bir arada kullanıldığı bir elbise...

16. Koyu tonlarda bir ceket-etek takımını deri eldivenler, deri el çantası ve topuklu ayakkabılarla tamamlayarak; kış günlerinde şık bir iş kıyafeti elde edebilirsiniz.

Koyu tonlarda bir ceket-etek takımı...

17. Siyah bir etek-cetek kombininde sezonun trendi olan dizde ya da dizüstünde çizmelerden tercih ederek ve altın takılarla kombininizi tamamlayarak tarz görünebilirsiniz.

Siyah bir etek-cetek kombini...

18. Yüksek belli bir Cigarette paça pantolonu hareketli gömleklerle kombinleyerek ve stiletto kullanarak; hem şık, hem de rahat bir klasik günlük kombin oluşturmanız mümkün…

Yüksek belli bir Cigarette paça pantolonu hareketli gömleklerle kombinleyin...

19. Farklı nötr tonlarda bir kombin oluşturduğunuzda; çarpıcı renk ya da desende aksesuarlarla onu hareketlendirebilirsiniz. Mesela kırmızı bir çanta ve ayakkabı, leopar desenli bir gözlük gibi…

Farklı nötr tonlarda bir kombin...

20. Bu sene moda olan ceket elbiseler de klasik giyim kategorisinde dikkat çekici bir parça olabilir.

Bu sene moda olan ceket elbiseler...

21. Dar bir elbiseyi yumuşak tonlarda bir ceket ve stilettoyla tamamlayabilir, dikkat çekici takı ve çanta detaylarıyla dozunda bir klasik kombin elde edebilirsiniz.

Dar bir elbiseyi yumuşak tonlarda bir ceket ve stilettoyla tamamlayabilirsiniz...

22. Hayvan desenleri; özellikle de leopar, bu sene başta aksesuarlar olmak üzere çok karşımıza çıkacak. Sade klasik kombinlerinizde böyle desenli aksesuarlar kullanmanız, çekiciliğinizi arttıracaktır.

Sade klasik kombinlerinizde böyle desenli aksesuarlar kullanmanız, çekiciliğinizi arttıracaktır...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN