20+ Kışlık Kıyafet Kombinleri

Reklam:

Bu kış, herkes çok şık olacak çünkü moda trendler arasında her tarza uygun, farklı parçalar ve stil önerileri mevcut. Soğuk kış günlerinde ne giyeceğinizi düşünüyorsanız, günlük kombinlerinizde nasıl parçalar kullanacağınız konusunda kafanız karışıksa; sezonun trendlerine uygun olarak oluşturulmuş birbirinden güzel kışlık kıyafet kombinlerine bir göz atabilirsiniz.

1. Bu kış, farklı ve dikkat çeken paltolar göze çarpıyor. Kaşe, kaz ayağı, uzun palto modelleri bu kış çok karşımıza çıkacak. Kalın atkı ve şalları da paltolarınızla kullanabilir, deri el çantalarıyla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu kış, farklı ve dikkat çeken paltolar göze çarpıyor...

2. Salaş ve uzun palto modellerinin içinde görünmeyecek boyda şort ve etekler kullanabilirsiniz. Farklı tarzdaki bereleri de kışın soğuğu ve tarzınız için tercih edebilirsiniz.

Salaş ve uzun palto modellerinin içinde görünmeyecek boyda şort ve etekler kullanabilirsiniz...

3. Dizde ve dizüstünde olan çizme modelleri, bu kışın vazgeçilmezi. Ayrıca yeşil, mavi, bordo gibi kış renklerini de kombinlerinizde tercih etmeyi ihmal etmeyin.

Dizde ve dizüstünde olan çizme modelleri, bu kışın vazgeçilmezi...

4. Maskülen tarz, bu kışın en beğenilen tarzı. Maskülen ayakkabılar, oversized kabanlar, dar pantolonlar gibi birçok parçayı kullanarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Maskülen tarz, bu kışın en beğenilen tarzı...

5. Sahte kürkler, bu senenin moda parçalarından biri. Kürk mantolar ya da yelekler; hem sizi soğuktan koruyacaktır, hem de trend görünmenizde yardımcı olacaktır.

Sahte kürkler, bu senenin moda parçalarından biri...

6. Spor şıklık da bu senenin trend tarzlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Rahatınıza düşkünseniz; bu sizi çok mutlu edecek çünkü spor ayakkabılarınız, taytınız sweatshirtlerinizle de şık olabilirsiniz.

Spor şıklık da bu senenin trend tarzlarından biri olarak karşımıza çıkıyor...

7. Daha klasik bir tarzınız varsa; klasik formdaki paltolar, dar pantolonlar, deri bootilerle bir kombin oluşturabilir ve modern kesimli bir çantayla dengeyi sağlayabilirsiniz.

Daha klasik bir tarzınız varsa; klasik formdaki paltolar, dar pantolonlar, deri bootilerle bir kombin oluşturabilir...

8. Salaş hırkalar sayesinde bohem bir hava yaratabilirsiniz. İçinize giyeceğiniz dar parçalar sayesinde üzerinizdeki salaş parçanın etkisini arttırabilirsiniz.

Salaş hırkalar sayesinde bohem bir hava yaratabilirsiniz...

9. Simsiyah giyinerek trend bir hava yaratabilirsiniz. Siyah dizüstü bir çizme, bacaklarınızın görünmemesi ve vücudunuzun kesilmemesi için siyah bir opak çorap, eldivenler, palto…

Simsiyah giyinerek trend bir hava yaratabilirsiniz...

10. Tatlı renklerdeki parçaları kışın da kullanabilirsiniz. Özellikle pembe, pudra, ekru gibi tonlar bu sene kullanılacak. Sade parçalarla dikkat çekici bir renkteki parçanızı kombinleyerek dengeli bir kombin oluşturabilir, sezonun trendi aksesuarlarla onu tamamlayabilirsiniz.

Tatlı renklerdeki parçaları kışın da kullanabilirsiniz...

11. Kahverengi, her kışın favori renklerinden biridir. Kahve tonlarındaki bir paltonuzun içine kahve desenli bir gömlek, bir jean ve klasik bir el çantası kullanabilir; kahve rengi bir bootieyle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kahve tonlarındaki bir paltonuzun içine kahve desenli bir gömlek, bir jean ve klasik bir el çantası kullanabilir...

12. Vintage elbiseler ve desenli çoraplar, tarzı olan bir kombin için ideal olabilir. Yine aynı tarzda bot ve paltolar yardımıyla kendi konseptlerinizi oluşturabilirsiniz.

Vintage elbiseler ve desenli çoraplar, tarzı olan bir kombin için ideal olabilir...

13. Blazer ceketler ve dar pantolonlar, klasik kombinlerin vazgeçilmezleridir. Bu senenin modası klasik el çantaları ve boyunluklarla da bu havayı kırarak, güzel bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz.

Blazer ceketler ve dar pantolonlar, klasik kombinlerin vazgeçilmezleridir...

14. Kürk ve tüy detayları, yine trend olan dantelle uyum içinde olacaktır. Bu tarz trend bir paltonun altında deri pantolon ve stilettonun vamp havasını kullanarak, dikkat çekici bir çantayla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kürk ve tüy detayları, yine trend olan dantelle uyum içinde olacaktır...

15. Kloş etekli bir palto, fötr şapka ve botlarla vintage bir hava yaratabilirsiniz.

Kloş etekli bir palto...

16. Dizüstü çizmeler ve mini etekleri üzerinde salaş kazaklar ya da bluzler kullanarak kombinlemek de bu senenin trendlerinden…

Dizüstü çizmeler ve mini etekleri üzerinde salaş kazaklar ya da bluzler...

17. Bilekte biten bot modelleri de bu senenin trend parçalarından biri. Farklı tarzlara uyum sağlayan yapısıyla, dar pantolonlar ve farklı paltolarla onları kombinleyebilirsiniz.

Bilekte biten bot modelleri de bu senenin trend parçalarından biri...

18. Topuklu bootieler, dar pantolonlar, küçük ceketler ve örgü boyunluklarla şık bir günlük kombin oluşturmuş olabilirsiniz.

Topuklu bootieler, dar pantolonlar, küçük ceketler ve örgü boyunluklar...

19. Farklı örme elbiseler, bu sene çok moda. Siyah opak çorap, bot ve el çantasıyla harika kombinler ortaya çıkarmanız mümkün.

Farklı örme elbiseler, bu sene çok moda...

20. Soğuk günlerde sizi ısıtacak kalın paltolar ve botlar, günlük kombinde sık kullanılacak parçalardan. Dar tayt ya da pantolonlar, el çantaları, kocaman atkılarla sıcak ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Soğuk günlerde sizi ısıtacak kalın paltolar ve botlar...

21. Mini bir şort ya da etek altında diz üstü çoraplar ve bağcıklı botlar yardımıyla salaş ve trend bir kombin oluşturabilirsiniz. Örme bere ve atkılar, uzun askılı çantalar gibi günlük kombin parçalarıyla da tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Mini bir şort ya da etek altında diz üstü çoraplar ve bağcıklı botlar...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN