20+ Kısa Topuklu Ayakkabılar

Reklam:

Topuklu ayakkabı giymeniz gerekiyorsa ya da sevdiğiniz halde kendinizi rahat hissedemiyor ve bir türlü giyemiyorsanız; topuklu ayakkabılar içinde kullanım açısından en rahat modellerden biri olan kısa topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Eski yıllardan beri moda olan, vintage kombinlerin tamamlayıcısı, kibar ve zarif bir görünüm sağlayan, kullanımı rahat olan kısa topuklu ayakkabı modellerini trend modellerle kombinleyerek sizin için derledik.

1. Özellikle 50 ve 60’ların vazgeçilmez ayakkabısı olan kısa topuklu ayakkabı modelleri, gittikçe geçmişe döndüğümüz moda dünyasında günümüzün trendleri arasında da yerini alıyor.

Kısa Topuklu Ayakkabılar

2. Fiyonklu şirin ve kibar modelleri sayesinde kısa topuklu ayakkabıları kullanarak vintage kombinler oluşturabilirsiniz.

Fiyonklu Ayakkabı

3. Daha modern tasarımlarda da kısa topuklu modelleri tercih ederek, özel günlerinizde ayaklarınızı yoran uzun topuklardan kurtulmanız mümkün.

Yazlık Topuklu Ayakkabı

4. Farklı renk ve tasarımdaki kısa topuklu modeller sayesinde hem çok abartılı olmayan, hem de trend görüneceğiniz bir ayakkabınız olacak!

Kısa Topuklu Ayakkabı

5. Kısa topuklu stilettolar, eski fotoğraflardan çıkıp gelmiş gibi görünecek ve sizi çok şık yapacak!

Sivri Burun Topuklu Ayakkabı

6. Günümüzde birçok modern tasarımda da kısa topuk kullanılabiliyor. Özellikle metalik tonlar ve kısa topukların buluşması, modern bir hava için ideal!

Metalik tonlar ve kısa topukların buluşması, modern bir hava için ideal...

7. Kısa ve kalın topuklar, farklı bir detay oluşturmak için uygun olacaktır.

Kısa ve kalın topuklar, farklı bir detay oluşturmak için uygun olacaktır

8. İpli ayakkabılarda da kısa topuk ayrıntısını kullanarak, sıcak günlerde etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.

İpli ayakkabılarda da kısa topuk ayrıntısını kullanarak, sıcak günlerde etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.

9. Puantiyeler ve kısa topukların birleşimi kadar vintage bir kombin olamaz! Vintage tarza aşıksanız; yüksek belli, midi etekli elbiselerinizin altına tercih edeceğiniz ayakkabı modeli belli!

Vintage tarza aşıksanız; yüksek belli, midi etekli elbiselerinizin altına tercih edeceğiniz ayakkabı modeli belli

10. Diğer vintage ayrıntı olan kurdeleleri de bu tarz kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

Vintage ayrıntı olan kurdeleleri de bu tarz kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

11. Son yıllarda çok moda olan kısa-kare topuklu, tek bantlı ve bilekli ayakkabı modellerini yaz-kış kullanabilirsiniz.

Tek bantlı ve bilekli ayakkabı modellerini yaz-kış kullanabilirsiniz.

12. Metalik tonlar ve payetler bu sene ışıl ışıl geliyorlar. Kısa topuklu ayakkabılarınızda bu detaylara yer vererek trendleri yakalayabilirsiniz.

Metalik tonlar ve payetler bu sene ışıl ışıl geliyorlar.

13. Oxford ve Mary Jane karışımı bir ayakkabı, maskülen ve vintage tarzları bir arada barındıran farklı tasarımlar oluşturuyor.

Oxford ve Mary Jane karışımı bir ayakkabı, maskülen ve vintage tarzları...

14. Troklar, ayakkabılara rocker bir hava katan ayrıntılardır. Kısa ve kalın topuklu ayakkabılarınızda bu detayları kullanabilirsiniz.

Troklar, ayakkabılara rocker bir hava katan ayrıntılardır

15. Bir rengin farklı tonlarının bir arada bulunduğu ayakkabılar, monokrom ya da sade kombinlerinizle uyum içinde olacaktır.

Farklı tonlarının bir arada bulunduğu ayakkabılar, monokrom ya da sade kombinlerinizle uyum içinde olacaktır.

16. Çok sade kombinleriniz için çarpıcı renklerde bir ayakkabı tercih edin. Kısa topuklu ayakkabılar, arada bir model olduğundan günlük ya da özel kombinlerinizi onlarla tamamlayabilirsiniz.

Çok sade kombinleriniz için çarpıcı renklerde bir ayakkabı tercih edin.

17. Sırf parlak taşlardan oluşan ayakkabılar, abiye kombinlerinizde kullandığınız sade elbiselerinizi tamamlamak adına dikkat çekici modeller olacaktır.

Sırf parlak taşlardan oluşan ayakkabılar, abiye kombinlerinizde...

18. Açık işlemeli ayakkabı modelleri, her zaman kibar bir hava oluşturmuştur. Kısa elbiselerinizde böyle ayakkabılar tercih ederek daha güzel görünmeniz mümkün.

Açık işlemeli ayakkabı modelleri, her zaman kibar bir hava oluşturmuştur...

19. Kışın vazgeçilmezi olan bootielerde kısa topuklu olanları tercih ederseniz, soğuk kış günlerinde daha rahat hareket edebilir, daha şık ve spor görünebilirsiniz.

Kışın vazgeçilmezi olan bootielerde kısa topuklu olanları tercih ederseniz...

20. Bilekten bağlı ayakkabılar, ince bilekli bayanlara çok yakışır. Rugan ve bilekli ayakkabı modelleri her zaman şirin ve femineni bir arada bulunduran etkisiyle, hoş bir alternatif olacaktır.

Rugan ve bilekli ayakkabı modelleri her zaman şirin ve femineni bir arada bulunduran etkisiyle...

21. Renkler bu kışa da geliyor! Rengarenk pastel tonlardaki ayakkabı modelleri sayesinde soğuk kombinleriniz ve soğuk günleriniz sıcacık ve rengarenk olacak!

Renkler bu kışa da geliyor! Rengarenk pastel tonlardaki ayakkabı modelleri sayesinde...

22. 50’lerin modasının esintileri olan bu yıl, o zamanlardan gelmiş gibi duran kısa topuklu Mary Jane ayakkabı modellerini kullanarak hem geçmişin, hem de bugünün modasına aynı anda uymanın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

50'lerin modasının esintileri olan bu yıl, o zamanlardan gelmiş gibi duran kısa topuklu Mary Jane ayakkabı modellerini kullanarak...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN