20 Ev Dekorasyonu Önerisi

Reklam:

Evinin, zaman geçirmekten en çok keyif aldığı yuvasının şık ve ferah görünmesini kim istemez? İşte tam da bu noktada sizlere yardımcı olacak 20 Ev Dekorasyonu Önerisi ile karşınızdayız.

Ev dekorasyonu için bilmeniz gereken en önemli nokta evinizin hem şık hem ferah görünmesini sağlayan seçimler yapmaktan geçer.  Örneğin salonunuzu daha geniş ve ferah göstermek istiyorsanız açık renkte koltuklar seçebilir duvarlarınızı da yine aynı tonlarda boyatabilirsiniz. Mutfak dolaplarında ahşap malzeme kullanmak oldukça şık olacaktır. Eğer evinizdeki mutfak veya odaların daha geniş görünmesini istiyorsanız, o odanın yeteri miktarda aydınlatılmış olması gerekiyor. Geniş cam ve çerçeveler bunun için harika bir çözüm olacaktır.  Dekoratif mum ve abajurlar da yine evinizin aydınlatmasında kullanabileceğiniz şık aksesuarlar olacaktır.  Evinizdeki en önemli bölüm şüphesiz ki duvarlar, duvarları boş bir evde yaşamayı eminiz ki kimse istemez. Duvar için yaratıcı fikirlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin eski bir gitarı duvara asarak, ufak dekoratif bir raf olarak kullanabilirsiniz. Yatak odaları ve çocuk odası için duvarlarınıza veya camlarınızın önüne led ışıklar asarak samimi ve sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki evinizi ufak dokunuşlarla kendi zevkinize ve isteklerinize göre dekore ederek sıcak bir yuva haline getirmek sizin elinizde!

1. Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

2. Mobilya Dekorasyonu

Mobilya Dekorasyon

3. Ev Dekorasyon Örneği

Ev Dekorasyon Örnekleri

4. Ev Dekorasyonu Modeli

Ev Dekorasyonu Modelleri

5. Dekorasyon Önerisi

Dekorasyon

6.

Ev Dekorasyon-6

7.

Ev Dekorasyon-7

8.

Ev Dekorasyon-8

9.

Ev Dekorasyon-9

10.

Ev Dekorasyon-10

11.

Ev Dekorasyon-11

12.

Ev Dekorasyon-12

13.

Ev Dekorasyon-13

14.

Ev Dekorasyon-14

15.

Ev Dekorasyon-15

16.

Ev Dekorasyon-16

17.

Ev Dekorasyon-17

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN