20+ Eşarp Modelleri 2014

Reklam:

Kapalı bayanların en güzel ve dikkat çekici aksesuarı olan eşarplar, yeri geldiğinde açık bayanların şal formunda kullandığı aksesuarlar da olabilir. Sade kıyafetlerinize renk katacak, sizi çok şık ve modern gösterecek birbirinden güzel eşarp modelleri sayesinde, kombinleriniz için ipucu bulabilirsiniz. İşte bu yılın en moda ve dikkat çekici eşarp modelleri ve stil önerileri…

1. Soft renklerdeki çiçekli eşarp modelleri, her zaman daha kibar ve şık görünecektir. Sade kıyafetlerinizde bu tarz bir eşarp kullanabilirsiniz.

Soft renklerdeki çiçekli eşarp modelleri...

2. Bunun yerine farklı detaylara sahip olan, güzel renklerde eşarplar sayesinde de aynı etkiyi yaratabilirsiniz.

Farklı detaylara sahip olan, güzel renklerde eşarplar...

3. 60’ların desenleri ve renkleri, bu yılın en trend ayrıntılarından biri. Eşarplarınızda bu renk ve desenleri tercih ederek vintage bir kombin oluşturabilirsiniz.

60'ların desenleri ve renkleri, bu yılın en trend ayrıntılarından biri...

4. Eşarplarınızda tercih edeceğiniz parlak tonlar ve modern detaylar, trend bir hava oluşturmanız için ideal olacaktır.

Eşarplarınızda tercih edeceğiniz parlak tonlar ve modern detaylar...

5. Kontrast renklerden ve modern çizgilerden oluşan eşarplar, farklı kullanım stilleriyle de birleşerek çok modern bir havaya sokulabilir.

Kontrast renklerden ve modern çizgilerden oluşan eşarplar...

6. Klasik bir tarzınız varsa; daha klasik renk ve modellerde, hatta birçok markanın kendi amblemlerini içeren klasik modellerinde eşarplar tercih ederek, klasik kıyafetlerinizle bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Klasik bir tarzınız varsa...

7. Hayvan desenleri, bu senenin trendlerinden biri. Farklı detaylarla hareketlendirilmiş hayvan desenlerini de eşarplarınızda tercih edebilirsiniz.

Hayvan desenleri, bu senenin trendlerinden biri...

8. Hayvan desenlerinin farklı renklerdeki versiyonları, bu sene çok kullanılacak. Sade ve düz renkli kombinlerinizde böyle bir eşarp sayesinde hareket oluşturabilirsiniz.

Hayvan desenlerinin farklı renklerdeki versiyonları, bu sene çok kullanılacak...

9. Bu yılın diğer trendi de altın! Eşarplarınızda altın tonları tercih ederek, özellikle özel günlerinizde şık bir aksesuar elde etmiş olacaksınız.

Bu yılın diğer trendi de altın...

10. Bu yılın moda rengi mavi; eşarplarınızda farklı tonlarla kontrast oluşturarak size modern bir hava katabilir.

Bu yılın moda rengi mavi...

11. Bohem tarzdaki eşarpları kombinlerinize hareket katmak adına tercih edebilirsiniz. Daha spor ve salaş bir tarzınız varsa; böyle eşarplar size çok uygun olacaktır.

Bohem tarzdaki eşarplar...

12. Geometrik desenler, bu senenin en favori desenlerinden biri. Eşarplarınızda modern bir hava için geometrik desenli eşarpları tercih edebilirsiniz.

Geometrik desenler, bu senenin en favori desenlerinden biri...

13. Çok renkli ve desenli eşarplar tercih ettiğinizde, kombininizdeki diğer parçaların çok sade ve düz renkli olmasına dikkat edin.

Çok renkli ve desenli eşarplar tercih ettiğinizde, kombininizdeki diğer parçaların çok sade ve düz renkli olmasına dikkat edin...

14. Belli bir temaya sahip olan eşarplar, farklı bir tarz oluşturmak için ideal olacaktır. Örneğin; denizci temalı bu eşarbı birçok aynı temadan olan aksesuarla kombinleyerek bir bütün oluşturabilirsiniz.

Belli bir temaya sahip olan eşarplar, farklı bir tarz oluşturmak için ideal olacaktır...

15. Beyaz, kahve, siyah gibi sade tonlardan oluşan eşarpları birçok kombininizde kullanabilirsiniz.

Beyaz, kahve, siyah gibi sade tonlardan oluşan eşarplar...

16. Kontrast renkler, zıt olsalar da aslında çok uyumlu durabilirler. Zıt tonların farklı uyumunu eşarplarınızda da tercih edebilirsiniz.

Kontrast renkler, zıt olsalar da aslında çok uyumlu durabilirler...

17. Farklı desenlerin bir arada bulunduğu eşarplar, karmaşık bir görünüm oluşturacağından dümdüz bir kıyafetle kullanmanız daha doğru olacaktır.

Farklı desenlerin bir arada bulunduğu eşarplar...

18. Taşlı bir eşarp olmayabilir ama taş desenli, canlı renkli bir eşarp da aynı etkiyi yaratabilir! Özel günlerinizde ihtişamlı eşarpları tercih edebilirsiniz.

Taşlı bir eşarp olmayabilir ama taş desenli, canlı renkli bir eşarp da aynı etkiyi yaratabilir...

19. Ünlü markaların çok kaliteli eşarp modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu magenta ve altın kontrasından oluşan eşarp gibi…

Magenta ve altın kontrasından oluşan eşarp...

20. Kombinlerinizde kullandığınız renkleri içinde barındıran karmaşık bir eşarp, bütünlük oluşturarak trend görünmenizi sağlayabilir.

Kombinlerinizde kullandığınız renkleri içinde barındıran karmaşık bir eşarp...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN