20+ En Yeni Kadın Saatleri

Reklam:

Her zaman, her yerde kullanabileceğiniz bir aksesuar olan saatler; kullanışlı bir aksesuar olarak kombinlerinize farklılık katabilir. Fonksiyonel, özel tasarım, abiye, klasik, spor gibi birçok farklı tarza ve detaya sahip olan saatler arasında gideceğiniz yere ve giydiklerinize uygun tarzda olanını tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yılın en moda saatleri her tarza uyum sağlayabilecek, klasiğinden abiyesine birçok saat modeli bulabilirsiniz. İşte bu yılın en beğenilen saat modelleri ve tarzları…

1. Vintage bir tarzınız mı var? O zaman bu saat zamanı geçmişe alacak ve sizi 20’lere götürecek!

Bu saat zamanı geçmişe alacak...

2. Renklerden vazgeçemiyorsanız; rengarenk, ışıltılı, pullu bir saat sayesinde zaman renkli geçecek.

Renklerden vazgeçemiyorsanız...

3. Klasik ve spor karışımı bir model arıyorsanız; bu süet kayışlı saat tarzında sade modeller sizin için ideal olacaktır.

Süet kayışlı saat tarzında sade modeller...

4. Deri kayışlı, klasik saat modellerini günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi; iş hayatında da kombinleriniz için tercih edebilirsiniz.

Deri kayışlı, klasik saat modelleri...

5. Klasik Rolex saat modelini herkes bilir. Bu yıl, o klasik modelin farklı ve modernize edilmiş versiyonlarını çok göreceğiz.

Klasik Rolex saat modeli...

6. Beyaz ve minimalist tasarım saatler sayesinde modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Beyaz ve minimalist tasarım saatler...

7. Siyah ve altının uyumunu, sezonun trend modellerinde görmeniz mümkün çünkü ikisi de bu senenin favori tonları…

Siyah ve altının uyumunu...

8. Metal saat modelleri, her zaman futuristik bir görünüm için ideal olmuştur.

Metal saat modelleri...

9. Altın ve taşların parlaklığı, özel günlerinizde kullanabileceğiniz şık saat modelleri için harika detaylar oluşturuyor.

Altın ve taşların parlaklığı...

10. Kelepçe modeli saatler, son zamanların trendi diyebiliriz. Özellikle taşlı, bilezik tarzı modeller gece kıyafetlerinizle çok uyumlu olacaktır.

Kelepçe modeli saatler...

11. Saatinizde düz ama iç kısmı renkli modelleri tercih ederek, küçük de olsa bir fark yaratabilir ve kombinlerinizle uyum sağlamasına yardımcı olabilirsiniz.

İç kısmı renkli modeller...

12. Ayrıca iç kısmı farklı tasarımlara sahip modeller de bunun için etkili olacaktır.

İç kısmı farklı tasarımlara sahip modeller...

13. Metal işlemeli, kelepçe modeli bir saat sayesinde tarz görünmeniz mümkün. Farklı tasarımı ve işlemelerinin antik havası sayesinde harika bir saat modeli edinebilirsiniz…

Metal işlemeli, kelepçe modeli...

14. Dore; koyu yeşil, bordo ve mor gibi dikkat çekici pastel tonlarla çok uyum sağlar. Saatinizde bu renkleri bir arada kullanarak dikkat çekebilirsiniz.

 Dore; koyu yeşil, bordo ve mor gibi...

15. Soft renkli saatler, birçok tonla uyum içinde kullanılabilir. Temalı, içi desenli ve hareketli olmasına rağmen soft tonlar kullanılan saatler, dengeli bir görünüm sağlayacaktır.

Soft renkli saatler...

16. Rolex’in klasik, metal modelinin renkli, plastik ve farklı versiyonlarını son yıllarda her yerde görüyoruz. Biraz eğlence ve renk katmak için; kombinlerinizde böyle bir saati tercih edebilirsiniz.

Rolex'in klasik, metal modeli...

17. Kırmızı bir saat, birçok kombini hareketlendirmek için kendi başına bile yeterli olacaktır.

Kırmızı bir saat...

18. Taşlı saat modelleri, abartılı gibi dursa da birçok sade gece kıyafetinizi hareketlendirecek ve başka hiçbir takıya ihtiyaç duymadan sadece onu kullanarak gidilebilecek bir detaydır.

Taşlı saat modelleri...

19. Zaman, renkli taşlarla akacak. Saatinizin içinde hareket eden renkli taşlar olsun istemez misiniz? Biraz renk ve hareket, her kombini güzelleştirebilir.

Zaman, renkli taşlarla akacak...

20. Siyah mat saatler, her zaman cool görünecektir. Birçok kombinde değerlendirebileceğiniz bu tarz saat modelleri, tüm havanızı değiştirecek, tarzınızı ortaya koyacak.

Siyah mat saatler...

21. Birçok ünlü markanın klasik modelleri ya da amblemlerinin yer aldığı özel modeller, kaliteden ödün vermeyenler için ideal saat modelleri olabilir.

Özel modeller...

22. Modern tasarımlar, her zaman çok beğenilir. Sade renkli bir saatte renkli rakamlar bile etkileyici görünebilir. Farklı tasarımlara, modern modellere, renklere açık olun.

Modern tasarımlar, her zaman çok beğenilir...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN