20+ En Şık Uzun Etekli Kombinler

Reklam:

Maksi etekler, birkaç sezondur çok moda olan parçalardan biri. Yaz-kış güzel kombinler yapabileceğiniz, rahatlığının yanında çok da şık olan uzun etekler, özellikle bu kış karşımıza çok çıkacak. Farklı parçalarla kombinlenildiğinde ona göre tarz değiştirebilen, kullanışlı bir parça olan uzun etekler ve bu kışın trendlerinden önerilere göz atabilirsiniz.

1. Kışlık uzun etek modelleri, kış parçalarıyla ve renkleriyle kombinlenebilir. Kazaklar, hırkalar ve botlar kullanarak, uzun eteğinizden harika bir kış kombini hazırlayabilirsiniz.

Kışlık uzun etek modelleri, kış parçalarıyla ve renkleriyle kombinlenebilir...

2. Vintage denildiğinde akla gelen şeyler içinde puantiyeler ve etekler de yer alıyor. O zaman puantiyeli bir bluz ve uzun etekle vintage kombinler hazırlamaya ne dersiniz?

Vintage denildiğinde akla gelen şeyler içinde puantiyeler ve etekler de yer alıyor...

3. Altın, bu senenin en göz alıcı trendi. Payetlerden ve simlerden oluşan altın rengi bir etek ve üzerine giyeceğiniz uyumlu bir bluz sayesinde özel günleriniz için farklı bir kıyafet oluşturabilirsiniz.

 Altın, bu senenin en göz alıcı trendi...

4. Yüksek belli uzun etekleri kısa bluzlerle kombinlemek oldukça trend. Tarzınıza uygun bir bluz ve eteği kombinleyerek bu trende uyabilirsiniz.

Yüksek belli uzun etekleri kısa bluzlerle kombinlemek oldukça trend...

5. Yırtmaçlı, uzun bir etek sayesinde bacak boyunuz çok uzun görünecektir. Altına topuklu ve güzel bir ayakkabı giymeniz; bu etkiyi daha da arttıracaktır.

Yırtmaçlı, uzun bir etek sayesinde bacak boyunuz çok uzun görünecektir...

6. Desenli bir eteği nötr renkli bir gömlekle kombinleyerek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu tarz geçişli kombinlerinizde çok ince bir kemer kullanmanız daha doğru olacaktır.

Desenli bir eteği nötr renkli bir gömlekle kombinleyerek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz...

7. Salaş olmak bu sene moda! Uzun bir etek, üstüne salaş bir gömlek ve kocaman bir şapkayla harikalar yaratabilirsiniz!

Uzun bir etek, üstüne salaş bir gömlek ve kocaman bir şapkayla harikalar yaratabilirsiniz...

8. Şifon etekler, her zaman uçuş uçuş görünen modeller olmuştur ve özel günlerde çok tercih edilir. Bu etkiyi kırmak ve biraz farklılık oluşturmak için; şifon eteklerinizi kazaklarla giymeye ne dersiniz?

Şifon etekler, her zaman uçuş uçuş görünen modeller olmuştur...

9. Belinizin inceliğini ortaya çıkaracak, yüksek belli ve uzun bir etekle üstünüze yapışan bir bluzü kombinleyerek, düzgün bir görünüm ve tarz elde etmeniz mümkün.

Belinizin inceliğini ortaya çıkaracak, yüksek belli ve uzun bir etek...

10. Spor tarzda bir etek ve kot ceketle çok güzel bir günlük kombin oluşturabilirsiniz. Etek deseninde yine bu yılın modası olan siyah ve beyaz çizgileri kullanmaya ne dersiniz?

Spor tarzda bir etek ve kot ceketle çok güzel bir günlük kombin oluşturabilirsiniz...

11. Bunun yerine siyah beyaz çizgili bir bluz ve altına da siyah bir uzun etek tercih ederek; tam tersini de yapabilirsiniz.

Bunun yerine siyah beyaz çizgili bir bluz ve altına da siyah bir uzun etek tercih edin...

12. Sezonun moda renklerinde tercih edeceğiniz eteklerinizi nötr renkte üstlerle kombinleyerek; diğer aksesuarlarınızı da bu renkleri içinde barındıran parçalardan tercih ederek uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sezonun moda renklerinde tercih edeceğiniz etekler...

13. Klasik bir tarza sahipseniz; klasik kesimli uzun bir etek ve gömlek kombininizi yine klasik çantalar ya da clutchlarla, topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Klasik bir tarza sahipseniz...

14. Rahat olmak istiyorsanız; günlük kombininizde uzun bir etek, salaş bir üst ve örme boyunluklar tercih edebilirsiniz.

Günlük kombininizde uzun bir etek, salaş bir üst ve örme boyunluklar tercih edebilirsiniz...

15. Aynı etkiyi üstünüze hırka ve kemer kombinini kullanarak da elde edebilirsiniz. Eteğinizin altına da bağcıklı ya da cut out botlardan kullanabilirsiniz.

Eteğinizin altına da bağcıklı ya da cut out botlardan kullanabilirsiniz...

16. Genelde özel günlerde kullanılan çan formundaki uzun etekleri, günlük kıyafetlerde kullanılan bodylerle kombinleyerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Genelde özel günlerde kullanılan çan formundaki uzun etekleri...

17. Düz renklerde bir etek ve body tercih ettiğinizde; dikkat çekici ve abartılı takılar, ayakkabı ve çantalar size yardımcı olabilir.

Düz renklerde bir etek ve body...

18. Desenli bir bluz ve düz renk bir uzun etek tercih ettiğinizde; ayakkabılarınızı eteğinizle aynı renk, çantanızıysa dikkat çekici bir tonda kullanarak tarz bir kombin oluşturabilirsiniz.

Desenli bir bluz ve düz renk bir uzun etek...

19. Dantel detaylı beyaz bir etek, etnik desenli bir çanta, kot ceket, metal takılar… Bohem bir tarz için hiçbir eksiği yok!

Dantel detaylı beyaz bir etek...

20. Uzun etekler, yaz-kış sizi rahat ettirecektir. Hem rahat, hem salaş, hem de şık olabileceğiniz parçaları bir araya getirerek; tarzınıza uygun bir kombin elde edebilirsiniz.

Uzun etekler, yaz-kış sizi rahat ettirecektir...

21. Özel günlerde uzun etek tercih ediyorsanız; abartılı parçalarla onu tamamlamanıza gerek yok. Modern bir hava için; sezonun metalik tonlarını ve transparan detaylarını kombinlerinizde kullanarak eteğinizi oldukça modern bir havaya sokabilirsiniz.

Özel günlerde uzun etek tercih ediyorsanız...

22. Soft tonlarda bir etek tercih ettiğinizde; diğer parçalarınızı tek bir baskın renkte tercih ederek parçayı vurgulayabilirsiniz.

Soft tonlarda bir etek...

23. Penye uzun etekler, günlük kombinleriniz için ideal parçalar olacaktır. Her tarzda body, kot ceket, kazakla kombinleyebileceğiniz ve spor ayakkabılarınızdan botlarınıza kadar her ayakkabıyla tamamlayabileceğiniz penye etekler, sizin için rahat bir kurtarıcı olacaktır.

Penye uzun etekler, günlük kombinleriniz için ideal parçalar olacaktır...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN