20+ En Güzel Etek Gömlek Kombini

Reklam:

İş hayatının yoğun temposunda, toplantılarda, davetlerde ve özel günlerde kibar bir şıklık yakalamak her zaman kolay olmayabilir. Böyle günlerde en düzenli, en kibar, en moda ve gösterişli olan kombin; gömlek ve etek kombinleridir. Daha klasik ve ağır bir hava verecek olan gömlek-etek kombinleri, farklı mekanlara göre değişiklik gösterebilir. İşte bu yılın en trend parçalarından oluşan gömlek- etek kombinleri ve onları kullanabileceğiniz uygun yerler…

1. Günlük kombinlerinizde etek ve gömlek tercih etmek istiyorsanız; daha spor tarzda modeller seçmelisiniz. Kumaş ve desen olarak daha spor ve daha modern olan bu takım gibi bir kombin sayesinde şık görünebilirsiniz.

Siyah Beyaz Kombinler

2. Özel günlerinizde yılın trendleri sayesinde şık olmanız mümkün. Transparan modasına uygun bir gömlek ve altın trendine uygun bir etek sayesinde hem kibar, hem dikkat çekici olabilirsiniz.

Etek Gömlek Kombinleri

3. İş hayatının yoruculuğu içinde şık olmak zordur. Sade bir gömlek ve dantel detaylı bir etekten oluşan kombininizi klasik ayakkabı ve çanta tercihleriyle tamamlayabilirsiniz.

Lacivert Etek Kombinleri

4. Özel toplantılarınızda soft renklerde bir etek ve hareketli modele sahip bir gömlek sayesinde hem kibar, hem de özenli görünebilirsiniz.

Bayan Gömlek

5. Desenli bir etek tercih ettiğinizde düz renkli bir gömlekle onu tamamlamanız ve kombininiz bir renk ağırlıktaysa; ayakkabı tercihinizi dikkat çekici bir üçüncü renkte yapmanız doğru olacaktır.

Etekli Kombinler

6. Mini çan etekler, bu yılın en dikkat çekici parçalarından biri. Farklı bir mini etek modelini gömleğinizle kombinleyerek; her yere uygun bir kıyafet oluşturabilirsiniz.

Mini çan etekler, bu yılın en dikkat çekici parçalarından biri.

7. Bu sezon deri parçalar çok trend. Deri bir etek ve gömlek sayesinde vamp ve dikkat çekici bir kombin elde edebilirsiniz.

Deri bir etek ve gömlek sayesinde vamp ve dikkat çekici bir kombin elde edebilirsiniz.

8. Farklı tarzları karıştırarak kendi tarzınızı göstermeye ne dersiniz? Spor bir gömlek ve şifon bir etek bile uyum içinde durabilir!

Spor bir gömlek ve şifon bir etek bile uyum içinde durabilir

9. Dantel, fırfır, kurdele gibi vintage detaylara sahip parçalarla sezonun vintage tarz trendine uyum sağlayabilirsiniz.

Dantel, fırfır, kurdele gibi vintage detaylara sahip parçalarla sezonun vintage tarz trendine uyum sağlayabilirsiniz

10. Kontrast renkler, her zaman dikkat çekmek için en ideal ve trend yol olmuştur. Parçalarınızı kontrast renklerde tercih ederek de güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kontrast renkler, her zaman dikkat çekmek için en ideal ve trend yol olmuştur

11. Salaş üstler, bu sene çok moda! Salaş bir gömleğin altına dar bir etek tercih ederek; her zaman kullanabileceğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Salaş üstler, bu sene çok moda! Salaş bir gömleğin altına dar bir etek tercih ederek...

12. Vamp kombinleri ve dikkat çekmeyi seviyor musunuz? O zaman bunun için en etkili parçalar olan leopar ve kırmızının dişi uyumunu kullanabilirsiniz.

Vamp kombinleri ve dikkat çekmeyi seviyor musunuz?

13. Kalem etekler ve gömlekler, her yerde kullanabileceğiniz kombinlerdir. Küçük aksesuarlarla kombininizin tarzını da değiştirebilirsiniz. Örneğin; bir kemer sayesinde kombininizi günlük tarza dönüştürebilirsiniz.

Kalem etekler ve gömlekler, her yerde kullanabileceğiniz kombinlerdir.

14. Mavi, huzur veren bir renktir. Bu yıl huzur sizinle olacak çünkü bu sezonun en favori renklerinden biri mavi. Mavinin tonlarından oluşan bir etek-gömlek kombini sayesinde trend ve huzurlu olabilirsiniz.

 Mavi, huzur veren bir renktir.

15. Bu kış etnik ve geometrik desenler çok kullanılacak. Eteğinizde böyle bir modeli tercih ederek, onu sade bir gömlekle tamamalamız çok hoş görünecektir.

Bu kış etnik ve geometrik desenler çok kullanılacak.

16. Yüksek belli eteklerle kısa üstler giymek, bir süredir beğenilen trendler arasında yer alıyor. Kısa bir gömlek ve etek, modern bir hava oluşturacaktır.

Yüksek belli eteklerle kısa üstler giymek, bir süredir beğenilen trendler arasında yer alıyor.

17. Farklı renklerin ve desenlerin uyumunu kombininize yansıtabilirsiniz. Böyle hareketli bir etek ve gömlek kombini yaptığınızda en doğrusu; ayakkabı ve çanta tercihinizi nude yaparak, parçalarınızın dikkat çekmesini sağlamak ve karmaşıklığı önlemektir.

Farklı renklerin ve desenlerin uyumunu kombininize yansıtabilirsiniz.

18. Sadelikten yanaysanız; iş hayatınızda düz ve soft renkli bir gömlek-etek kombini tercih edebilir, ayakkabı ya da çantanızı farklı bir tonda tercih ederek etkiyi arttırabilirsiniz.

Sadelikten yanaysanız; iş hayatınızda düz ve soft renkli bir gömlek-etek kombini tercih edebilir...

19. Diz altı bir etek ve gömlek kombininde doğru parçaları kullanarak vintage ve trend bir hava yaratmanız mümkün.

Diz altı bir etek ve gömlek kombininde doğru parçaları kullanarak vintage ve trend bir hava yaratmanız mümkün.

20. Bu yıl uzun palto ve ceketler, oversized parçalar çok trend. Böyle bir ceketin içinde ceketinizle aynı boyda bitecek bir etek ve gömlek tercih ederek; son derece modern bir kombin elde edebilirsiniz.

Bu yıl uzun palto ve ceketler, oversized parçalar çok trend.

21. Asimetrik kesimli etekler, modern ve trend görünüyor. Böyle bir eteği kot gömleğinizle dengeleyerek; topuklu ayakkabı ve klasik çanta yardımıyla şık görünebilirsiniz.

Asimetrik kesimli etekler, modern ve trend görünüyor.

22. Dizaltı bir etek ve gömlek kombinine stilettolar ve sezonun modası el çantaları çok yakışıyor! Özellikle iş hayatında, toplantılarınızda, davetlerde bu tarz bir kombin sayesinde çok şık görünmeniz mümkün…

Dizaltı bir etek ve gömlek kombinine stilettolar ve sezonun modası el çantaları çok yakışıyor.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN