20+ Dekoratif Aksesuar

Reklam:

Evinizin dekorasyonu; hem sizin tarzınızı ve zevkinizi gösterecektir, hem de içinde ömrünüzü geçireceğiniz evinizin enerjisini, mutluluğunuzu ve huzurunuzu etkileyecektir.  Kendi zevklerinize göre düzenlemiş olduğunuz ev ve yaşam alanınız, iç açıcı bir evde mutlu olmamanız imkansızdır. Ev dekorasyon trendleri, enerji veren renkler, beğenilen parçalar en moda ve yaratıcı tasarımlardan oluşan güzel bir ev, hayata bakışınızı da değiştirecektir. İşte eviniz için en güzel, en yaratıcı ve modern dekoratif aksesuarlar...

1. Biraz yaratıcılığa ne dersiniz? Piyasadaki sıradan dekorasyon ürünlerini beğenmiyor, biraz farklı olmak istiyorsanız; eviniz için yaratıcı dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz; bu kadehten yapılmış tealight mumluk gibi…

Mumluklar

2. Mumlar ve mumluklar, eve farklı bir hava katan aksesuarlardır. Özellikle modern kesimli ve siyah, gri gibi daha modern bir hava veren renklerden olan aksesuarlarla güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Vazo Modelleri

3. Dekoratif yastıklar, koltuklarınızın havasını değiştirebilir. Farklı temalarda, üç boyutlu ya da baskılı olan değişik kırlent modelleri sayesinde salonunuzu eğlenceli bir mekana çevirebilirsiniz.

Yastık Minder

4. Ham ahşap, son yıllarda dekorasyonda sık sık kullanılan ve evlere farklı bir hava katan ürünler için ideal bir malzeme olmuştur. Farklı ahşap tasarımlar sayesinde doğal ve modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Duvar Aynaları

5. Metalik tonlar, moda dünyasından dekorasyona kadar her yerde trend olmaya devam ediyor ve mekanlara futuristik bir hava katıyor. Metalik tonlarda şamdanlar sayesinde ışıl ışıl bir mekan oluşturabilirsiniz.

Hediyelik Mum

6. Evinizin dekorasyonu kadar enerjisi de sizin için önemliyse; Feng Shui’den, zen temalı aksesuarlardan ve renklerin, objelerin enerjisinden yararlanabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonu kadar enerjisi de sizin için önemliyse; Feng Shui'den, zen temalı aksesuarlardan...

7. Country tarzı dekorasyon, son yılların en popüler tarzlarından biri diyebiliriz. Evlerinizde huzurlu, beyaz ve çiçek desenlerinin saflığıyla dolu, hafif ve enerjik bir hava için bu tarzdan yararlanabilirsiniz.

Country tarzı dekorasyon, son yılların en popüler tarzlarından biri diyebiliriz.

8. İhtişamlı objeler ve antik aksesuarlar, evinizde ağır ve zengin bir görünüm oluşturacaktır. Özellikle dore ve lame tonlarındaki objeler sayesinde bu etkiyi arttırabilirsiniz.

İhtişamlı objeler ve antik aksesuarlar, evinizde ağır ve zengin bir görünüm oluşturacaktır.

9. Belli bir tarzı olan evlerde bütünlük çok önemlidir. Evinizde tek bir tarzı benimseyip ona uygun aksesuarlar seçmeniz daha doğru olacaktır.

Belli bir tarzı olan evlerde bütünlük çok önemlidir.

10. Sürekli sıkılan bir insansanız; evinizin dekorasyonunu mevsimlere göre değiştirebilirsiniz. Yazın çiçekler ve canlı renklerde objeler kullanırken, sonbahar geldiğinde turuncu tonlarda sonbahar objeleri kullanabilirsiniz.

Sürekli sıkılan bir insansanız; evinizin dekorasyonunu mevsimlere göre değiştirebilirsiniz.

11. Vintage parçalar, evinize tarihi bir doku verecektir. Eski kavanozlardan vintage tepsilere kadar birçok eski tarz aksesuar sayesinde güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Vintage parçalar, evinize tarihi bir doku verecektir.

12. Bir evde anılardan daha güzel dekorasyon olur mu? Yaşayacaklarınız size kalsın; yaşadıklarınızın kanıtı olan tarihi, eski fotoğrafları dekorasyonunuzda farklı şekillerde değerlendirin ve hem anılarınızı, hem de evinizi güzelleştirin.

 Bir evde anılardan daha güzel dekorasyon olur mu?

13. Renklerin dekorasyondaki etkileri ve insanlara verdikleri enerjiler bilinir. Buna göre; evinizde ihtiyacınız olan duyguyu size yansıtacak bir renk seçerek, tüm dekorasyonda o rengin tonlarını kullanabilirsiniz.

Renklerin dekorasyondaki etkileri ve insanlara verdikleri enerjiler bilinir.

14. Ahşabın ve mumların güzelliğini bir arada barındıran, farklı ama aslında çok basit tasarımlardan ilham alabilirsiniz.

Ahşabın ve mumların güzelliğini bir arada barındıran, farklı ama aslında çok basit tasarımlardan ilham alabilirsiniz.

15. Kitaplara bayılıyorsanız; onları tutan farklı kitap tutuculara da bayılacaksınız! Bu el kitap tutucular gibi farklı tasarımlar, evinize modern bir hava verecek, ayrıca kitaplarınızı da tutacak!

Kitaplara bayılıyorsanız; onları tutan farklı kitap tutuculara da bayılacaksınız!

16. Evlerin olmazsa olmazı çiçekler; canlı ya da cansız olarak karşımıza çıkıyor fakat bazen biraz yaratıcılık sayesinde çiçeklerin yerini farklı tasarımlar da alabiliyor.

Evlerin olmazsa olmazı çiçekler; canlı ya da cansız olarak karşımıza çıkıyor fakat bazen biraz yaratıcılık sayesinde çiçeklerin yerini farklı tasarımlar da alabiliyor.

17. Minimalist tasarımlar, modern dünyanın en güzel dekorasyon akımlarından biri. Son derece sade, doğal malzemelerden ve az, modern, tasarım aksesuar kullanarak da çok kaliteli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Minimalist tasarımlar, modern dünyanın en güzel dekorasyon akımlarından biri.

18. Bir evde en çok dikkat çeken aksesuarlar tablolardır. Boş duvarlar yerine dolu, renkli, harika tablolarla bezenmiş duvarlar evinizin havasını değiştirecektir.

Bir evde en çok dikkat çeken aksesuarlar tablolardır.

19. Farklı mumlar ve mumluklar, evinizde değişik bir enerji oluşturacaktır. Yaratıcılığınızı kullanarak evdeki malzemelerden kendi mumluklarınızı bile yapabilirsiniz.

Farklı mumlar ve mumluklar, evinizde değişik bir enerji oluşturacaktır.

20. Tasarım ürünler, her zaman modern ve dikkat çekici bir dekorasyon için ideal olmuştur. Bu yüzden evinizde sade ama tasarım parçalar kullanarak; çok az eşyayla da dekorasyon trendlerine uymuş olabilirsiniz.

Tasarım ürünler, her zaman modern ve dikkat çekici bir dekorasyon için ideal olmuştur.

21. Bir evin dekorasyonunda dikkat çeken bir diğer parça da; abajurlardır. Evinize uygun, farklı abajur modelleri sayesinde hem güzel bir ışık, hem şık bir dekorasyon oluşturmanız mümkün.

Bir evin dekorasyonunda dikkat çeken bir diğer parça da; abajurlardır.

22. Evinizin tarzı ne olursa olsun; duvarları boş kalmayan ve evdeki dekorasyona uygun bir şekilde aksesuarlarla hareketlendirilmiş mekanlar daha hoştur. Country tarzı bir evde eski fotoğraflar, pop art bir evde pop art tablolar, modern bir evde tasarım duvar aksesuarları gibi…

Evinizin tarzı ne olursa olsun; duvarları boş kalmayan ve evdeki dekorasyona uygun bir şekilde...

23. Delikli fener şeklindeki tealight mumluklar, ışığı şekilli delikler yardımıyla dışarı verdiklerinden farklı şekillerde ışık hüzmeleri evinizde dolaşacak ve sizi mutlu edecektir. Ayrıca bu tarz mumlukları her şekilde kullanabilirsiniz; merdivenlerinizi aydınlatmak için bile…

Delikli fener şeklindeki tealight mumluklar, ışığı şekilli delikler yardımıyla dışarı...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN