20 Birbirinden Şık Gece Elbisesi Modelleri

Reklam:

Düğün davetlerinde, partide, kına gecesinde veya mezuniyette ne giyeceğinizi bilemiyor musunuz? İşte karşınızda 20 Birbirinden Şık Gece Elbisesi Modelleri!

Gece elbisesi seçmek belki de en meşakkatli işlerden biridir, özellikle bir çok yakın bir arkadaşınızın düğününe veya özel bir davete gidecekseniz… Geçmişte gece elbiseleri ve abiyelerin hepsi birbirine benziyor ve uygun fiyatlı bir abiye elbise bulmak da hayli zordu. Artık günümüzde hem uygun fiyatlı hem de çok şık gece elbiseleri bulmak mümkün. Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki her ne kadar gece elbise dendiğinde aklımıza uzun elbise modelleri geliyor olsa da özellikle genç bayanlar kısa gece elbiselerini de tercih edebilir. Bu yüzden galerimizde kısa elbise modellerine de yer verdik.  Gece elbisenizi seçerken öncelikle rengi ve kumaşına dikkat etmemiz gerekir, eğer fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz, vücudu saran kumaşlardan uzak durmalı daha uçuş uçuş modelleri tercih etmelisiniz.  Balık elbise modelleri son bir kaç yıldır hem gelinliklerde hem de abiyelerde oldukça moda ve sıkça tercih ediliyor. İki parça gece elbisesi modelleri yine genç hanımlar için farklı ve stil bir seçim olacaktır. Düşük kolu zarif tuvaletler bu sene oldukça moda ve balık kesim eteklerle harika duruyor!

Evet hanımlar işte sizin için özel olarak seçtiğimiz birbirinden güzel gece elbiseleri, galerimize göz atarak sezonun trend elbiselerinden ilham alabilirsiniz.

1. Gece Elbise Modeli 2016

Gece Elbise Modelleri 2014

2. Uzun Gece Elbisesi Modeli

Uzun Gece Elbise Modelleri

3. Gece Elbisesi Modeli

Gece Elbise Modelleri

4. 2016 Gece Elbisesi Modeli

2015 Gece Elbisesi Modelleri

5. Kısa Gece Elbisesi Modeli

Kısa Gece Elbise Modelleri

6.

Gece Elbise Modelleri-6

7.

Gece Elbise Modelleri-7

8.

Gece Elbise Modelleri-8

9.

Gece Elbise Modelleri-9

10.

Gece Elbise Modelleri-10

11.

Gece Elbise Modelleri-11

12.

Gece Elbise Modelleri-12

13.

Gece Elbise Modelleri-13

14.

Gece Elbise Modelleri-14

15.

Gece Elbise Modelleri-15

16.

Gece Elbise Modelleri-16

17.

Gece Elbise Modelleri-17

18.

Gece Elbise Modelleri-18

19.

Gece Elbise Modelleri-19

20.

Gece Elbise Modelleri-20

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN