20+ Bayan Kemer Modelleri

Reklam:

En güzel kemer modelleri için galerimize göz atmaya ne dersiniz? 20+ Bayan Kemer Modelleri galerimizde birbirinden şık kemer modellerinden ilham alarak siz de harika kombinler yaratabilirsiniz!

Kemer belki de şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalardan… Doğru kemer seçimiyle kıyafetinize bambaşka bir hava katarak trend bir görünüme ulaşabilirsiniz.  Özellikle yüksek belli pantolonlar, salaş bluzlar ve elbiseleri bir kemerle kombinlediğinizde tüm havasının değiştiğini göreceksiniz.  Günlük kombinler oluşturulurken en çok tercih edilen kemerler elbette ki deri kemerler. Her bayan kendi tarzına uygun bir deri kemer bularak kombinlerini tamamlayabilirler.  Krem rengi dantelli bir elbiseye takılan ince taba bir kemer uygun bir çantayla kombinlendiğinde sade ve şık bir görünüme ulaşılabilir. Özel bir davet veya yemek için ise gümüş veya altın renkli kemerler şifon bluz ve gömleklerle beraber oldukça şık duracaktır.  Bunların yanı sıra geçtiğimiz sezonlarda oldukça moda olan bağlamalı kemer modellerini hala pek çok kadın kullanmaya devam ediyor.  Bohem bir hava yakalamak isteyenler için ise püsküllü kemer modellerini tercih edebilirsiniz.

Evet hanımlar, gündelik ve gece şıklığımızın en önemli parçalarından olan en trend kemer modelleri galerimizde sizi bekliyor!

 

1. Kemer Modeli

Kemer Modelleri

2. Bayan Kemer Modeli

Bayan Kemer Modelleri

3. Kemer Modeli Bayan

Kemer Modelleri Bayan

4. Taşlı Kemer Modeli

5. Deri Kemer Modeli

Deri Kemer Modelleri

6.

Bayan Kemer Modelleri-6

7.

Bayan Kemer Modelleri-7

8.

Bayan Kemer Modelleri-8

9.

10.

Bayan Kemer Modelleri-10

11.

Bayan Kemer Modelleri-11

12.

Bayan Kemer Modelleri-12

13.

Bayan Kemer Modelleri-13

14.

Bayan Kemer Modelleri-14

15.

Bayan Kemer Modelleri-15

16.

Bayan Kemer Modelleri-16

17.

Bayan Kemer Modelleri-17

18.

Bayan Kemer Modelleri-18

19.

Bayan Kemer Modelleri-19

20.

21.

Bayan Kemer Modelleri-21

22.

Bayan Kemer Modelleri-22

23.

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN