20+ 2014-2015 Altın Yüzük Modelleri

Reklam:

Yüzük her bayan için farklı duygular ifade eder. Hayatınıza anlam katacak olan değerli yüzük çeşitlerini seçmekte, kombin etmekte zorlanıyoruz. Bu sezonun trendi ve modası olan parmaklarımızı süsleyecek ipuçları arıyorsanız, 2014-2015 yüzük örneklerinden kolaylık ile yardım alabilirsiniz.

1. Rose gold yüzükler parmaklarda zarafeti simgeler. Özel günlerde kıyafetleriniz ile tamamlayacağınız ros gold yüzükler ile uyum yakalayabilirsiniz.

Rose gold yüzükler parmaklarda zarafeti simgeler...

2. Parıltının ve asaletin simgesi olan elmas yüzükler, tren görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca parmağınızda duruşunu görmek size kendinizi özel hissettirecektir.

Elmas yüzükler...

3. Muhteşem görüntüsü ile nişan yüzüğü olarak kullanabileceğiniz bu yüzük, sahibini onurlandıracaktır. Tam inci kullanılarak tasarlanmış yüzük, sevdiğinize vereceğiniz en güzel hediye olacaktır.

İnci kullanılarak tasarlanmış yüzük...

4. Eşinize değer verdiğinizin göstergesi olarak, elmas taşlı bu yüzüğü tercih edebilirsiniz. Muhteşem parıltısı ve özel tasarımı ile bu yüzük bir kadının parmağına çok yakışacaktır.

Elmas taşlı...

5. Her kadının sahip olmak isteyeceği 14K rose gold altın yüzük elmaslar ile bezenmiş görüntüsü ile parmaklarınızda zarafeti simgeleyecektir.

Her kadının sahip olmak isteyeceği...

6. 14K siyah altın yüzükler ile farklı görünümlere sahip olabilir, ayrıcalıkların sahibi olabilirsiniz. Düğün hediyeniz parlak taşlarla süslenmiş yüzük tercihinizi bu doğrultuda olabilir.

Siyah altın yüzükler...

7. Yılın son modası olan rose gold 14 K altın kalp nişan yüzüğü tam anlamı ile parmağınızı taşlandırır. Tam anlamı ile kullanılan yüzük, kalp taş sahip olmak istediğiniz tüm özellikleri ile sahip olmak isteyeceğiniz tarza sahiptir.

Altın kalp nişan yüzüğü...

8. Sektörde büyük yeri olan nişan yüzüğü büyük taşlar ile süslenmiş minik taşlar ile süslenerek sizlerin isteklerine cevap verecektir.

Nişan yüzüğü...

9. Çarpıcı rose altın yüzük içine yazdıracağınız isinler ile amacınızı karşılayacaktır. Enerji verici ve mutluluk sağlayan yüzük ile sevdiklerinize sunacağınız teklifleri renklendire bilirsiniz.

Rose altın yüzük...

10. Sarı altın yüzüğün içene katacağınız anlam ile değerlendirebilirsiniz. Eşleriniz için özel bir hediye seçmek istediğinizde, sunabileceğiniz en güzel tekliftir.

Sarı altın yüzüğün içene katacağınız anlam ile...

11. 8 mm kesme yastık elmaslı yüzük, 14K hayatınızı değiştirecek kararlarda size söylenecek söz bırakmayacaktır. Sözün bittiği yerde yüzük devreye girer.

Kesme yastık elmaslı yüzük...

12. İnce ve zarif görüntüsü ile parmakta duruşunu taçlandıran yüzük sizin sevdiğinizin elinde daha can alıcı bir parlaklığa sahip olacaktır.

İnce ve zarif görüntüsü...

13. Büyük taş ile süslenmiş yüzük sevdiğinizin elindeki zarif görünümü ile daha fazla dikkatinizi çekecektir. Özel günlerinizin anlamı olarak kullanılacak yüzük, sizi ve sevdiğiniz için iyi bir seçenek olabilir.

Büyük taş ile süslenmiş yüzük...

14. Özel günlerinizin anlamını katlayarak değerlendirecektir. 14K rose gri altın yüzük elmas ile değer kazanmıştır. Sizde bu değeri sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Gri altın yüzük elmas ile değer kazanmıştır...

15. Benzersiz alyans yüzük, eşsiz kabul edeceğiniz günlerinizde en büyük destekçiniz olacaktır. Sevdiğinizin parmağını süsleyerek narin bir görünüm sağlayacaktır.

Alyans yüzük...

16. Zümrüt taşın güzelliği ile süslenmiş eşsiz yüzük özel tasarımlar eşliğinde sunulmuştur. Eşsiz ve tarifsiz özellikleri ile sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir.

Zümrüt taşın güzelliği...

17. Sarı nişan yüzüklerinin bazı insanlar için farklı bir yeri vardır. Hayatlarının her aşamasında bu seçenekten vazgeçemezler. Bu yüzük talebinizi karşılayacak ölçülerdedir.

Sarı nişan yüzükleri...

18. Eşsiz taşların dizilimi ile dikkat çeken bu yüzükte kullanılmış renk seçenekleri gayet uyumludur. Bu uyumu parmaklarınız ile bütünleştirme fırsatı sağlanmıştır.

Eşsiz taşların dizilimi...

19. Taş dizilimi ile farklı bir görünüme sahip yüzük ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Eşsiz bir hatıra olarak saklayabileceğiniz yüzük ile parmaklarınızı süsleyin.

Taş dizilimi...

20. Taş özelliğini koruyarak dizayn edilmiş yüzük, nişan ve düğün gibi unutulmayacak anların hatırlatıcısı olabilir.

Taş özelliğini koruyarak dizayn edilmiş yüzük...

21. Yüzüğe sahip olduğunuzda bakmaya doyamayacağınız güzelliği seyretmeye doyamayacaksınız. Yaşadığınız mutluluğun tarifini yapmak için kullanacak kelime bulamayacaksınız.

Güzelliği seyretmeye doyamayacaksınız...

22. Zarafetin tam karşılığı olarak kabul edebileceğiniz birkaç yüzüğün içinde bulunur. Eşsiz bir çalışma sergilenmiş yüzük sizin parmağınızda, duruşu ile sizlere eşsiz olmanın zevkini yaşatacaktır.

Zarafetin tam karşılığı...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN