15 Yeni Stiletto Ayakkabı Modelleri

Reklam:

Stiletto ayakkabılar, şık ve kibar görünümleriyle çoğu bayanın tercihi haline geliyor. Özellikle iş hayatında kullanımı yaygın olan ama istenildiğinde günlük kombinlere, hatta gece hayatına bile adapte edilebilen çok yönlü bir model oluşuyla sık sık kullanılıyor. Kullanım açısından birçok ayakkabı modeline göre daha rahatsız olsa da en çok tercih edilen ayakkabı modeli; stilettolar. Her tarza ve kombine uygun olabilen, birbirinden farklı tasarım ve modele sahip olan stilettolar, her sezonda moda olmaya ve tercih edilmeye devam edeceğe benziyor.

1. Dikkat çekici renklerde, pastel tonlarda olan bir stiletto sayesinde birçok sade kombini hareketlendirebilirsiniz.

Pembe Topuklu Ayakkabı

2. Bu sezon sık sık karşımıza çıkan bilekli ya da farklı tasarımlı stiletto modelleri, tarz sahibi bayanlar için ideal…

Stiletto Ayakkabı

3. Bu senenin trend detaylarından biri olan hayvan desenleri, stilettonun şıklığıyla birleşince; özellikle bu desenin çok yakışacağı siyah, krem, pembe gibi farklı tondaki kombinlere hareket sağlayabilir.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

4. Parlak deri ve canlı renkli modeller, günlük kullanımda sıklıkla karşılaştığımız stiletto modellerinden biri…

Pudra Rengi Topuklu Ayakkabı

5. Kırmızı, her zaman dikkat çeken ve dişi bir renk olmuştur. Stiletto modeli ve bu renk birleşinde; ortaya çıkan görüntü çok feminen oluyor!

Kırmızı Topuklu Ayakkabı

6. Metal ya da farklı tasarımlı topuğa sahip olan stiletto modelleri, farklı ve dikkat çekici bir hava yaratıyor.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-1

7. Dikkat çekici renkler, dikkat çekici topuk detayları derken; dikkat çeken kısım çoğu zaman stilettonun tabanı da olabilir! Özellikle altın çağında bulunduğumuz bu yıl; sezonun trendlerinden biri olan altın tonlarının kullanıldığı modeller ihtişamlı olacaktır.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-2

8. Ayakkabının modeli kadar rengi de önemlidir. Ayakkabınızı sıradan bir renk yerine farklı, yanar dönerli bir modelde tercih etmek istemez misiniz? Sade bir elbisenin altına bu tonlarda bir ayakkabıyı giydiğinizde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-3

9. Orta boy topuklu, klasik bir stiletto her kombininizde kurtarıcınız haline gelecektir. Günümüzde kot pantolondan eteğe kadar geniş kıyafet ve tarzla kombin seçeneği bulunan stilettolardan bir tane dolabınızda mutlaka bulundurun!

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-4

10. Bu sene dekolteli, asimetrik kesimli, kayışlı gibi birçok ayrıntıya sahip ayakkabı modeli trend oldu. Stilettonuzda da böyle farklı ayrıntılara sahip olan, hareketli modelleri tercih edebilirsiniz.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-5

11. Sadece sade modelleri ya da düz renkleri değil, desenli stiletto modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle floral desenlere sahip olan modeller, düz kombinlerinize renk katabilir.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-6

12. Parlak ve metalik tonlar, bu sene çok revaçta. Bu tarz modern bir modeli abiyelerinizde de kullanabilir, bütünlük oluşturabilirsiniz.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-7

13. Siyah ve beyazın uyumu, bu sene de moda olmaya devam ediyor. Böyle bir stiletto tercih ederek; hem trend, hem de şık olabilirsiniz. Çok sade kıyafetleriniz bile doğru bir ayakkabı yardımıyla hareketli, trend ve şık bir kombine dönüşebilir; unutmayın.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-8

14. Kırmızı ve siyahın asil uyumunu bu sene stiletto ayakkabılardada görebiliyoruz. Kurtacı renk olan siyah ve iddealı renk kırmızı elbiselerinizde kullanabileceğiniz süet ayakkabı çeşitlerini denemenizi tavsiye ederiz.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-9

15. Burnu açık simetrik desenlerinde eşlik ettiği ve keskin renklerinde dahil olduğu bu steletto modellerinde trend ve modern kombinlere sahip olabilirsiniz.

15-Yeni-Stiletto-Ayakkabı-Modelleri-10

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN