15+ Yeni Sezon Etek Modelleri

Reklam:

Etekler; günlük hayatta, iş hayatında ve özel günlerde kullanılabilen ve bununla birlikte kombinlenildiği parçaya göre tarz değiştirebilen joker parçalardan biridir. Feminen havası ve dikkat çekici görünümüyle farklı kombinler oluşturabileceğiniz etekler, bu yılın modasında her tarza uyum sağlayabilecek modellerle karşımıza çıkıyor. Sizin için derlediğimiz yeni sezon etek modelleri sayesinde, tarzınıza uyan modellerden ilham alabilirsiniz. İşte etek modelleri ve doğru kullanım şekilleri…

1. Farklı desen, boy ve modellerdeki etekler sayesinde; tarzınıza uyan kobinleri doğru parçalar yardımıyla oluşturabilirsiniz.

Farklı desen, boy ve modellerdeki etekler sayesinde...

2. Modern desen ve kesimdeki etekleri nötr renkteki üstlerle kombinleyerek dikkatleri eteğinize çekebilirsiniz.

Modern desen ve kesimdeki etekler...

3. 60’lar, bu sene geri dönüyor! Vintage form ve desenleri eteklerinizde tercih ederek, bu tarzı oluşturabilirsiniz.

60'lar, bu sene geri dönüyor...

4. Modern etek modelleri, her zaman trend ve farklı görünmenizi sağlayacaktır.

Modern etek modelleri...

5. Düğme ya da fermuar detaylı, farklı çan etek modelleri sayesinde eski ve yeniyi bir arada barındıran dikkat çekici kombinler elde etmeniz mümkün.

Düğme ya da fermuar detaylı, farklı çan etek modelleri...

6. Maksi etekler bu sene çok moda. Uzun eteğinizi birbirinden farklı üst modelleriyle kombinleyerek ona göre kombinler oluşturabilirsiniz.

Maksi etekler bu sene çok moda...

7. Mesela; daha modern bir hava için, siyah maksi eteğinizi transparan detaylı üstler ve bootielerle tamamlayabilirsiniz.

Siyah maksi eteğinizi transparan detaylı üstler ve bootielerle tamamlayabilirsiniz...

8. Asimetrik mini etek modelleri, son yıllarda karşımıza çıkan farklı modeller arasında yer alıyor.

Asimetrik mini etek modelleri...

9. Kısa çan etekleri kazaklarla kombinlemek, son zamanların güzel trendlerinden biri. Kış kombinlerinizde bu tarz parçaları kullanabilirsiniz.

Kısa çan etekleri...

10. Farklı tasarım etekler her zaman dikkat çeker ve trend görünmenizi sağlar; unutmayın.

Farklı tasarım etekler her zaman dikkat çeker ve trend görünmenizi sağlar...

11. Transparan da bu senenin modasında yerini aldı. Transparan detaylı, fütüristik tasarım etekler sizi harika gösterecek.

Transparan da bu senenin modasında yerini aldı...

12. Bohem desenli etekler, salaş bir günlük tarz için ideal olacaktır. Özellikle kısa üstlerle kombinleyebilirsiniz.

Bohem desenli etekler...

13. Tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız; özel günlerinizde de boncuk işlemeli, etnik desenli etek modellerini kullanabilirsiniz.

Boncuk işlemeli, etnik desenli etek modelleri...

14. Düz, desensiz maksi etekleri yaz-kış kullanabilir, farklı ton ve modeldeki üstle kombinleyerek rahat günlük kombinler elde edebilirsiniz.

Düz, desensiz maksi etekler...

15. Puantiye desenleri her zaman retro bir hava oluşturur. Bu desene sahip bir etek modeli sayesinde eski fotoğraflardan çıkıp gelmiş bir hava elde edecek, tarzınızı herkese göstereceksiniz!

Puantiye desenleri her zaman retro bir hava oluşturur...

16. Mini etekler, özellikle bacaklarına güvenen bayanların rahatlıkla kullanabileceği moda parçalardan biri. Gömlekler, tişörtler ve kazaklarla kombinlediğiniz eteğinizi gün içinde kullanabilirsiniz ya da daha şık büstiyerler tercih ederek gece kombinleri de oluşturabilirsiniz.

Mini etekler...

17. Pötikareler de bu senenin moda kış desenleri arasında yer alıyor. Eteklerinizde bu deseni tercih ederek kış modasına yakışan kombinler elde edebilir, düz parçalarla eteğinizi kombinleyerek etkiyi arttırabilirsiniz.

Pötikareler de bu senenin moda kış desenleri arasında yer alıyor...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN