15+ Uzun Balık Elbise Modelleri

Reklam:

Özel bir gece için şık ve kaliteli bir gece elbisesi mi arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz! Galerimizdeki 15+ Uzun Balık Elbise Modelleri‘nden ilham alarak harika bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Günümüzde uzun  gece elbisesi modelleri bir hayli çeşitlendi. Kadınlar kendi fiziklerine ve tarzlarına göre gece elbiseleri bulmakta eskisi kadar zorlanmıyor. Eğer vücut hatlarınızı ön plana çıkacak bir gece elbisesi arıyorsanız uzun balık model elbiseler tam size göre! Balık elbise modelleri genelde yuvarlak hatlara sahip bayanlarda çok güzel durur. Ancak fazlalıklarınız olduğunu düşünüyorsanız bir korseyle istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Straplez balık elbise modelleri en çok tercih edilen balık elbiseler arasında… Göğüs kupu kalp şeklinde olan siyah bir balık elbiseyle şık görünmemenizin ihtimali yok bizden söylemesi! 🙂 Dekolteli elbiseler tercih etmek istemiyorsanız uzun kollu balık elbise modelleriyle oldukça zarif ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Eğer balık elbisenizde yırtmaç yoksa platform topuklu bir ayakkabıyla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ancak balık elbiselere en çok stilettolar ve zarif bir portföy çanta yakışır. Işıltılı veya pullu bir elbise tercih edecekseniz takı ve aksesuarlarınızın sade olmasına dikkat etmelisiniz.

Küçük ip uçlarımızın ardından sıra geldi elbise modellerine bakmaya! İşte karşınızda birbirinden şık ve güzel balık elbise modelleri!

1.Cheap Jerseys Balık Model Siyah Elbise Stili

Balık Model Elbise

2. Balık Model Çok Şık Elbise

Balık Model Elbiseler

3. Uzun Işıltılı Balık Elbise Modeli

Uzun Balık Elbise Modelleri

4. Kadife Balık Abiye Elbise

Balık Abiye Elbise Modelleri

5. Sırtı Açık Uzun Balık Model Elbise

Uzun Balık Model Elbiseler

6.

Uzun Balık Elbise Modelleri-6

7.

Uzun Balık Elbise Modelleri-7

8.

Uzun Balık Elbise Modelleri-8

9.

Uzun Balık Elbise Modelleri-9

10.

Uzun Balık Elbise Modelleri-10

11.

Uzun Balık Elbise Modelleri-11

12.

Uzun Balık Elbise Modelleri-12

13.

Uzun Balık Elbise Modelleri-13

14.

Uzun Balık Elbise Modelleri-14

15.

Uzun Balık Elbise Modelleri-15

16.

Uzun Balık Elbise Modelleri-16

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN