15+ Şort Tişört Kombinleri

Reklam:

Bir şort ve tişörtle şık olabilir misiniz? Gelin beraber 15+ Şort Tişört Kombinleri galerimize göz atalım ve birbirinden güzel kombinlerden ilham alalım!

Bahar gelip çattı, kışlık kıyafetlerimizi kaldırıp yerine yazlık tişörtlerimizi ve şortlarımızı çıkarmaya başladık bile! Şort ve tişört oldukça basit kombinlermiş gibi görünse de doğru kombinlendiğinde oldukça tarz ve fresh bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yüksek belli şortlar geçen sene olduğu gibi bu sene de moda. Özellikle yırtık kot şortlar ve salaş tişörtlerle yazlık kombininizi kolayca oluşturabilirisiniz. 2016 yılının en önemli trendleri arasında hayvan ve etnilk baskılı tişörtler alıyor. Püsküllü ve etnik desenli şortlar hem çok moda hem de oldukça rahat bir kombin oluşturmanızı sağlayabilir. Şık sandaletler ve takılarla kombinleyerek akşam dışarı çıkabilir, bez veya spor ayakkabılar ve salaş bir tişörtle günlük şıklığınızı yaratabilirsiniz.  Yırtık ve salaş bir kotun üzerine şık bir bluz giyebilir ve havanın serinleme ihtimaline karşı da ince bir hırkayla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

1. Şort Kombin

Şort Kombinleri

2. Şort Tişört Kombini

Şort Tişört Kombinleri

3. Bayan Şort Kombin Örneği

Bayan Şort Kombinleri

4. Şort Tişört Kombin

Şort Tişört Kombin

5. Şort Tişört Kombin Fikri

Şort Tişört Kombin Fikirleri

6.

Şort Tişört Kombinleri-6

7.

Şort Tişört Kombinleri-7

8.

Şort Tişört Kombinleri-8

9.

Şort Tişört Kombinleri-9

10.

Şort Tişört Kombinleri-10

11.

Şort Tişört Kombinleri-11

12.

Şort Tişört Kombinleri-12

13.

Şort Tişört Kombinleri-13

14.

Şort Tişört Kombinleri-14

15.

Şort Tişört Kombinleri-15

16.

Şort Tişört Kombinleri-16

17.

Şort Tişört Kombinleri-17

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN