15+ Siyah Elbise Kombinleri

Reklam:

Kombinlerimizde bir joker parça varsa o da siyah elbiselerdir! İşte bu sebeple sizin için 15+ Siyah Elbise Kombinleri galerimizde birbirinden şık ve yaratıcı siyah elbise kombini önerilerini bir araya getirdik!

Her kadının dolabında pek çok kombinde kullanabileceği en az bir tane siyah elbisesi vardır. Siyah elbiseleri joker parça olmanın yanı sıra hem sizi zayıf gösterir hem de pek çok farklı kombinin parçası olabilir. Düz siyah bir elbiseyi babetler veya çizmelerle ve bir hırkayla kombinleyerek günlük şıklığınızı yarabilirsiniz. Gece için ise ince bantlı bir topuklu ayakkabı ve ceketle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.  Elbisenizin kumaşı ve modeli hangi kombinlerde kullanacağınızda belirleyici etken olmalı. Örneğin penye ve düz bir elbiseyi günlük kombinlerinizde tercih ederken dantelli ve tüllü siyah elbiseleri gece dışarı çıkarken kullanmak akıllıca olacaktır. Siyah renk bütün renklerle uyumlu olduğundan koyu ve açık bütün tonlarla kombinlenebilir. Sonbahar için ise en uygun renkler camel, bordo ve hardal sarısı olacaktır. Siyah elbisenizi kırmızı renkte bir ruj veya ayakkabıyla kombinleyerek oldukça şık ve feminen bir görünüme kavuşabilirsiniz.

1. Siyah Şık Elbise Kombini

Siyah Elbise Kombinleri

2. Siyah Elbise Kombini

Siyah Uzun Elbise Kombinleri

3. Günlük Siyah Elbise Kombini

Siyah Elbise Kombinleri

4. Siyah Kısa Elbise Kombin

Siyah Elbise Kombinler

5. Siyah Düz Elbise ile Sonbahar Kombini

Siyah Düz Elbise Kombinleri

6.

Siyah Elbise Kombinleri-6

7.

Siyah Elbise Kombinleri-7

8.

Siyah Elbise Kombinleri-8

9.

Siyah Elbise Kombinleri-9

10.

Siyah Elbise Kombinleri-10

11.

Siyah Elbise Kombinleri-11

12.

Siyah Elbise Kombinleri-12

13.

Siyah Elbise Kombinleri-13

14.

Siyah Elbise Kombinleri-14

15.

Siyah Elbise Kombinleri-15

16.

Siyah Elbise Kombinleri-16

Kaydet

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN